2017-10-19   00:14:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

34_S
Gren 34, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
64  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  50.28   
367  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  50 m  54.78   
359  Jonsson Pontus  2000  SÖDERTÖRN  AM5300  50 m  55.44   
162  Frohde Wiggo  2000  SK NEPTUN  AX3300  50 m  55.61   
594  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  50 m  56.07   
382  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  50 m  56.14   
88  Talback Samuel  2000  JÄRFÄLLA S  AB8500  50 m  56.35   
285  Malmring Jonas  2001  SPÅRVÄGEN  AO1701  50 m  56.53   
16  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  50 m  56.65   
10  59  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  56.72   
11  318  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  57.58   
12  453  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  50 m  57.61   
13  315  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  57.75   
14  517  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  25 m  58.65   
15  91  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  58.80   
16  617  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  50 m  58.90   
17  477  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  50 m  59.20   
18  364  Lundberg Max  2001  SÖDERTÖRN  AQ8301  25 m  59.37   
19  579  Dimitriou Alexander  2000  SPIF SF  AQ6900  50 m  59.40   
20  78  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  59.76   
21  76  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  59.99   
22  368  Mikker Oskar  2000  SÖDERTÖRN  AQ7100  50 m  1:00.37   
23  383  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  50 m  1:00.46   
24  146  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  50 m  1:00.51   
25  532  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  50 m  1:01.10   
26  665  Viitanen Teemu  2000  TaTU    50 m  1:01.19   
27  447  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  1:01.32   
28  431  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  50 m  1:01.34   
29  667  Puikkonen Aapo  2001  TaTU    50 m  1:01.76   
30  473  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  50 m  1:01.82   
31  44  Herrmann Niels  2001  HUDIKSVALL  AV7901  25 m  1:01.91   
32  419  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  50 m  1:01.94   
33  664  Perkola Pirkka  2001  TaTU    50 m  1:02.83   
34  115  Stenström Noah  2000  LIDINGÖ SK  AX4300  25 m  1:03.31   
35  333  Andersson Pelle  2001  SÖDERTÖRN  AY2101  50 m  1:04.02   
36  253  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  50 m  1:05.78   
37  652  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ  AQ4501  25 m  1:05.86   
38  637  Thune Marcus  2001  SPIF SF  AJ2101  50 m  1:06.92   
39  674  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU    50 m  1:08.12   
40  411  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  50 m  1:08.87   
41  25  Serti Robin  2001  BOTK-RÖNN  AS4501  50 m  1:10.15   
42  250  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  50 m  1:10.59   
43  139  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  50 m  1:12.24   
44  611  Lindström Leo  2001  SPIF SF  AY1501  50 m  1:13.42   
45  103  Jaupaj Ermir  2000  LIDINGÖ SK  BA8500  25 m  1:18.85   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start