2017-12-16   18:02:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

33_S
Gren 33, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
56  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  1:00.86   
457  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  1:03.59   
480  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  50 m  1:03.70   
141  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  50 m  1:03.75   
307  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  50 m  1:03.98   
590  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  50 m  1:04.32   
276  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  50 m  1:04.34   
362  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  50 m  1:04.35   
363  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  50 m  1:04.37   
10  70  Levander Tilde  2000  JÄRFÄLLA S  AI7600  25 m  1:04.45   
11  566  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  50 m  1:04.57   
12  464  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  1:04.63   
13  384  Sigurdsson Eva  2001  SÖDERTÖRN  AC5601  50 m  1:04.72   
14  303  Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  50 m  1:04.81   
15  390  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  50 m  1:05.08   
16  456  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  50 m  1:05.23   
17  260  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  50 m  1:05.43   
18  393  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  50 m  1:05.80   
19  607  Lindén Alexandra  2001  SPIF SF  BG4801  50 m  1:05.84   
20  289  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  50 m  1:05.96   
21  650  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ  AF1400  25 m  1:06.10   
22  246  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  1:06.58   
23  281  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:06.85   
24  279  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:07.42   
25  484  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  50 m  1:07.81   
26  258  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:08.50   
27  565  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  50 m  1:08.96   
28  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  50 m  1:09.36   
29  298  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  1:09.36   
30  455  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  1:10.26   
31  605  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  50 m  1:11.24   
32  11  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  1:11.43   
33  47  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  1:11.80   
34  430  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  50 m  1:12.83   
35  640  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  1:13.29   
36  429  Öberg Sandra  2001  TYRESÖ SS  BG0401  25 m  1:15.55   
37  495  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  1:16.17   
38  169  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  50 m  1:16.74   
39  114  Shay Ella  2001  LIDINGÖ SK  BL2801  25 m  1:17.86   
40  137  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  1:20.89   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start