2017-10-17   02:14:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
57  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  1:01.20   
438  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  1:01.34   
273  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  1:02.46   
324  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:02.65   
604  Kylberg Paola  2002  SPIF SF  AV6602  50 m  1:02.66   
642  Walsh Sofia  2002  SPIF SF  AF3402  50 m  1:03.02   
379  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  AT6402  50 m  1:03.34   
74  Lundgren Lilly  2002  JÄRFÄLLA S  AC7402  25 m  1:03.61   
66  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  1:03.75   
10  376  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:03.93   
11  310  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  1:03.98   
12  80  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  1:04.08   
13  72  Lindqvist Amanda  2002  JÄRFÄLLA S  AU6202  25 m  1:04.11   
14  84  Strand Sara  2002  JÄRFÄLLA S  AQ1802  25 m  1:04.13   
15  274  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:04.45   
16  69  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  1:04.50   
17  445  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  1:04.51   
18  388  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  50 m  1:04.60   
19  247  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  50 m  1:04.71   
20  271  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:04.84   
21  470  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  50 m  1:04.93   
22  284  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:05.29   
23  543  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:05.31   
24  92  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:05.57   
25  293  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:05.66   
26  335  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  50 m  1:06.05   
27  244  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  50 m  1:06.29   
28  278  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:06.53   
29  427  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  1:07.13   
30  174  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:07.15   
31  449  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  50 m  1:07.26   
32  55  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  25 m  1:07.37   
33  365  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  50 m  1:07.48   
34  171  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:07.58   
35  630  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:07.78   
36  557  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:08.25   
37  434  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  1:08.32   
38  151  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  50 m  1:08.33   
39  283  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:08.33   
40  417  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  1:08.40   
41  308  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:08.41   
42  53  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:08.55   
43  306  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  50 m  1:08.66   
44  147  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  1:08.85   
45  312  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:09.06   
46  77  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  50 m  1:09.12   
47  282  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:09.35   
48  522  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:09.57   
49  370  Nilsson Amanda  2002  SÖDERTÖRN  BS9202  50 m  1:09.64   
50  493  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:09.65   
51  544  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:09.86   
52  242  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  50 m  1:09.92   
53  125  Ballnus Marie-Chantal  2002  SK NEPTUN  BX5802  50 m  1:09.94   
54  425  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:09.98   
55  448  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:10.05   
56  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  50 m  1:10.27   
57  466  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  1:10.30   
58  437  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  50 m  1:10.31   
59  26  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:10.97   
60  408  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:11.64   
61  61  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:11.75   
62  338  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:11.80   
63  200  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  50 m  1:12.08   
64  622  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:12.61   
65  591  Grill Julia  2002  SPIF SF  AL4602  50 m  1:13.02   
66  570  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  1:13.35   
67  519  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:13.48   
68  93  Andersson Amanda  2003  LIDINGÖ SK  AS6603  50 m  1:13.52   
69  36  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  1:13.82   
70  554  Reiman Alexandra  2002  SS04  BS9602  25 m  1:13.82   
71  119  Walnum Tuva  2003  LIDINGÖ SK  CA6403  25 m  1:13.88   
72  204  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  1:14.02   
73  96  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  25 m  1:14.26   
74  31  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:14.52   
75  488  Sköld Maja  2002  TÄBY SIM  AP1602  25 m  1:15.25   
76  164  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  1:15.61   
77  40  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m  1:16.19   
78  415  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  1:16.58   
79  626  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  1:17.13   
80  361  Jönsson Alice  2003  SÖDERTÖRN  BN5403  50 m  1:17.25   
81  371  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:17.68   
82  351  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  1:17.79   
83  397  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  1:18.23   
84  203  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  1:18.32   
85  149  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:18.69   
86  144  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  50 m  1:18.70   
87  43  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m  1:18.85   
88  208  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  50 m  1:21.24   
89  515  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  1:21.56   
90  428  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  50 m  1:21.66   
91  189  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  1:21.87   
92  175  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:23.81   
93  109  Liljeberg Beata  2003  LIDINGÖ SK  BV1803  25 m  1:25.07   
94  589  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  25 m  1:25.31   
95  138  Bohman Frida  2003  SK NEPTUN  BT2603  25 m  1:25.71   
96  423  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:27.19   
97  628  Rhybrink Thyra  2002  SPIF SF  BY3402  25 m  1:41.47   
98  105  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m     
99  121  Danielsson Emma  2002  NACKA HIF  AT4202  50 m     
100  172  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  50 m     
101  542  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  50 m     
102  633  Sjomina Jelizaveta  2003  SPIF SF  CB0603  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start