2017-12-16   18:00:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 79
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden 2017    Utskriftsdatum  21 maj 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  16:21   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  20 maj 2017         
 
 
 
Gren 79, 50m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
11  Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    50m  33.54 
640  Tova Wagenius  2001  BK9801  SPIF SF    50m  33.16 
429  Sandra Öberg  2001  BG0401  TYRESÖ SS    25m  33.50 
137  Clara Bohman  2001  BT9601  SK NEPTUN    50m  34.87 
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
298  Clara Sundqvist  2001  AU4801  SPÅRVÄGEN    25m  32.35 
535  Rebecca Höglind  1998  AL7898  SS04    50m  31.99 
Emilia Bengtsson  2001  BA3601  BOTK-RÖNN    50m  30.87 
362  Emily Lamb  2000  BL0600  SÖDERTÖRN    50m  30.76 
260  Julia Augustsson  2000  BC9200  SPÅRVÄGEN    50m  30.85 
17  Johanna Larsson  1999  BO9699  BOTK-RÖNN    50m  30.89 
430  Wilma Öberg  2001  BG9201  TYRESÖ SS    50m  32.27 
47  Anna Papp  2001  BT1801  HUDIKSVALL    25m  32.76 
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
68  Cassandra Larsson  2000  AR5600  JÄRFÄLLA S    25m  30.71 
463  Fanny Kruthammar  1999  BB5299  TÄBY SIM    50m  30.28 
393  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    50m  30.07 
307  Anna Viinapuu  2000  AH8400  SPÅRVÄGEN    50m  29.85 
548  Isabel Nordström  2001  BH1801  SS04    25m  29.90 
566  Hermella Alem  2000  AK1600  SPIF SF    50m  30.07 
179  Malin Jansson  1999  AY7299  SK NEPTUN    50m  30.32 
246  Louise Ericsson  2001  AN8601  SALTSJÖB    50m  30.76 
               

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
390  Rebecca Zerne  2001  AS8401  SÖDERTÖRN    50m  29.58 
243  Emelie Rudert  1999  AU9299  NORRTÄLJE    25m  29.37 
56  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    25m  29.09 
502  Cornelia Eklund  2000  AC1800  VÄSBY SS    25m  28.78 
268  Emma Garmelius  1999  AM9499  SPÅRVÄGEN    50m  29.03 
518  Filippa Berndtson  1997  BD4297  SS04    50m  29.34 
571  Jessica Berg  1998  BJ7698  SPIF SF    50m  29.52 
464  Anna Ladis  2001  BH7801  TÄBY SIM    50m  29.70 
               

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
377  Viktoria Reinhold  1996  AW9696  SÖDERTÖRN    50m  28.08 
413  Sara Olsson  1999  AR6899  TYRESÖ SS    25m  27.40 
405  Linda Härmat  1996  AR6296  TYRESÖ SS    50m  27.21 
506  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    25m  24.97 
230  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SK NEPTUN    50m  26.89 
321  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  27.35 
299  Emma Sundstedt  1998  BE7498  SPÅRVÄGEN    50m  27.54 
347  Cassandra Engback  1999  AQ0499  SÖDERTÖRN    50m  28.13 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  16:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start