2017-10-18   09:26:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 24
Heatlista 
 
  Tävling  Neptuniaden 2017    Utskriftsdatum  20 maj 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  12:38   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  20 maj 2017         
 
 
 
Gren 24, 200m Ryggsim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
109  Beata Liljeberg  2003  BV1803  LIDINGÖ SK    25m  3:28.43 
197  Hedda Wallberg  2003  AU9203  SK NEPTUN    50m  3:00.98 
77  Linnea Mattila  2003  BH1203  JÄRFÄLLA S    25m  2:55.50 
61  Felicia Granberg  2002  AT3602  JÄRFÄLLA S    25m  2:53.32 
427  Ella Törnqvist  2003  AQ1603  TYRESÖ SS    50m  2:53.49 
437  Elin Andersson  2003  BG0803  TÄBY SIM    50m  2:57.49 
31  Lisa Eriksson  2003  AO9403  GUSTAVSBER    25m  3:12.02 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
174  Vendela Hillström  2003  AW5803  SK NEPTUN    25m  2:52.63 
554  Alexandra Reiman  2002  BS9602  SS04    25m  2:50.13 
53  Josefin Andersson  2003  AZ5603  JÄRFÄLLA S    25m  2:48.55 
140  Isabelle Brodd  2003  AU4803  SK NEPTUN    25m  2:48.28 
80  Rebecca Policastro  2003  AI2403  JÄRFÄLLA S    25m  2:45.22 
283  Veronica Lythell  2003  BC0603  SPÅRVÄGEN    25m  2:45.69 
448  Emilia Forsberg  2003  BN9203  TÄBY SIM    25m  2:48.37 
544  Andrea Mitrovic  2002  BC7802  SS04    25m  2:49.95 
188  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    25m  2:50.19 
147  Elsa Djuphammar  2003  AU0403  SK NEPTUN    25m  2:53.18 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Jemina Granholm  2002  BB9802  BOTK-RÖNN    25m  2:41.71 
168  Rebecca Gustafsson  2003  AB5203  SK NEPTUN    50m  2:40.44 
538  Sofia Karls  2002  AH7202  SS04    25m  2:38.96 
570  Maria Bang  2003  BE8803  SPIF SF    25m  2:37.83 
271  Mikaela Hedström  2003  AK4403  SPÅRVÄGEN    25m  2:36.84 
89  Dimitra Tsirona  2002  AP3602  JÄRFÄLLA S    25m  2:37.51 
642  Sofia Walsh  2002  AF3402  SPIF SF    50m  2:37.91 
72  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    25m  2:39.78 
133  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    50m  2:40.56 
226  Freja Nordeman  2003  AU7203  SK NEPTUN    50m  2:43.60 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
365  Elin Lundgren  2003  AW2603  SÖDERTÖRN    50m  2:35.31 
543  Emma Lundmark  2003  AT1803  SS04    25m  2:34.57 
244  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    50m  2:33.73 
74  Lilly Lundgren  2002  AC7402  JÄRFÄLLA S    25m  2:30.10 
247  Linnea Gipperth  2003  AA6403  SALTSJÖB    50m  2:23.39 
438  Ellen Banestig  2002  BT1802  TÄBY SIM    50m  2:29.61 
57  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    25m  2:33.53 
284  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    25m  2:34.27 
460  Josephine Junehed  2002  AN1202  TÄBY SIM    50m  2:35.09 
388  Alwa Widmark  2002  AN4402  SÖDERTÖRN    50m  2:36.22 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  12:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start