Program för Sollefteå Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Sollefteå Open |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Sollefteå |
|
Utskriftstid |
08:24 |
|
|
Arrangör |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Bröstsim Damer A-D |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
Vilde Johansson Lindström |
2007 |
AT3407 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
42 |
4 |
Shewita Tsegay |
2006 |
AR7606 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:11.17 |
160 |
5 |
Minea Luthman |
2008 |
AA4408 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:21.96 |
151 |
6 |
Sofia Izarra |
2008 |
AM1808 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Elsa Åström |
2006 |
AV3206 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:04.28 |
24 |
2 |
Tuva Fridlund |
2006 |
AR1806 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:02.84 |
62 |
3 |
Linnea Ljung |
2005 |
AI3805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:00.57 |
206 |
4 |
Alma Bäckström |
2006 |
BF5206 |
IKSU |
|
50m |
1:57.58 |
12 |
5 |
Tea Alamaa |
2006 |
AH3206 |
NJURUNDA |
|
50m |
1:58.70 |
158 |
6 |
Tuva Lindvall |
2006 |
AU6806 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:02.45 |
29 |
7 |
Evelina Hansson |
2006 |
AR5606 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:03.42 |
54 |
8 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
2:09.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Amelia Walterstad |
2006 |
AR5406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:56.69 |
146 |
2 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:55.31 |
76 |
3 |
Kajsa Burman |
2007 |
AE1607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:49.10 |
63 |
4 |
Alva Lövström |
2005 |
AI4805 |
SOLLEFTEÅ |
|
50m |
1:46.85 |
172 |
5 |
Sandra Trigell |
2005 |
AS3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:47.31 |
109 |
6 |
Alice Södervall |
2007 |
AE5607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:52.94 |
20 |
7 |
Wilja Edin |
2006 |
AR0606 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:55.48 |
93 |
8 |
Alva Norgren |
2006 |
AG7606 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:57.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Linnea Sjöberg |
2006 |
AN8806 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:46.48 |
94 |
2 |
Nike Norlander |
2007 |
AE8407 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:45.17 |
219 |
3 |
Therese Skoglund |
2005 |
BG8605 |
DOROTEA IF |
|
50m |
1:44.18 |
59 |
4 |
Agnes Frestadius |
2005 |
AH7205 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:40.42 |
202 |
5 |
Hilma Nordenmark |
2003 |
AU1803 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:41.16 |
104 |
6 |
Alva Sjödin |
2006 |
AG8806 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:44.33 |
173 |
7 |
Vera Wall |
2006 |
AU8806 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:45.45 |
80 |
8 |
Olivia Ericson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:46.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:40.20 |
103 |
2 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:39.90 |
218 |
3 |
Isabelle Skoglund |
2001 |
BX2601 |
DOROTEA IF |
|
25m |
1:39.21 |
198 |
4 |
Agnes Landfors |
2004 |
BQ7604 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:37.97 |
100 |
5 |
Agnes Pettersson |
2004 |
BE0404 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:38.19 |
85 |
6 |
Elin Lindkvist |
2004 |
BL6604 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:39.44 |
113 |
7 |
Anna Öberg |
2006 |
AB9406 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:40.14 |
143 |
8 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:40.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Agnes Lideskog |
2002 |
BB8202 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:37.06 |
8 |
2 |
Ronja Widell |
2004 |
BM3204 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:33.93 |
87 |
3 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:32.23 |
95 |
4 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:29.53 |
56 |
5 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:31.44 |
170 |
6 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:32.54 |
165 |
7 |
Ella Ohlsson |
2005 |
AK1605 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:36.33 |
1 |
8 |
Ida Eriksson |
2005 |
AZ9805 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:37.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:28.32 |
220 |
2 |
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
DOROTEA IF |
|
25m |
1:22.87 |
161 |
3 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:20.49 |
114 |
4 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:14.60 |
110 |
5 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:15.95 |
149 |
6 |
Wilma Henriksson |
2001 |
BM9601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:21.54 |
30 |
7 |
Maja Jakobsson |
2000 |
AM7800 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:25.99 |
21 |
8 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:28.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
08:24 |
|