Program för LH-Games 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
LH-Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:20 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 39, 200m Medley Damer |
Finaler (13) |
Beräknad start 17:09 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Jonna Norlin |
2006 |
AM2206 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
314 |
2 |
Klara Blomberg |
2005 |
BE9805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
173 |
3 |
Annika Lindberg |
2005 |
BD5405 |
HS |
|
50m |
|
183 |
4 |
Tosca Nilbo Burren |
2007 |
AQ2607 |
HS |
|
50m |
|
307 |
5 |
Linn Andersson |
2005 |
AX7405 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
312 |
6 |
Rebecka Berlin |
2005 |
AX4605 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
328 |
7 |
Sigrid Hildebrand |
2006 |
AP3606 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
321 |
8 |
Linnéa Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
581 |
1 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
50m |
3:44.05 |
350 |
2 |
Linnéa Samuelsson |
2006 |
AM6206 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:36.77 |
550 |
3 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
25m |
3:30.72 |
462 |
4 |
Isabella Larsson |
2002 |
AF4802 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:29.18 |
79 |
5 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:30.71 |
689 |
6 |
Tilda Stenmark |
2007 |
AP9807 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:31.25 |
677 |
7 |
Vera Harrysson |
2007 |
AF2207 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:37.32 |
255 |
8 |
Amanda Blomkvist |
2007 |
AD0607 |
SS IDEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Alice Roos |
2007 |
AA7407 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:26.36 |
694 |
2 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:23.82 |
175 |
3 |
Patrisia Lindén |
2005 |
AO3605 |
HS |
|
25m |
3:23.37 |
92 |
4 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:19.28 |
455 |
5 |
Julia Gamberg |
2005 |
AF1205 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:22.47 |
322 |
6 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:23.65 |
171 |
7 |
Isabella Larsson |
2005 |
BD6405 |
HS |
|
25m |
3:24.92 |
454 |
8 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:28.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
524 |
1 |
Alva Bergstrand |
2003 |
BM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
3:18.61 |
448 |
2 |
Linnea Bergman |
2003 |
BB5403 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:17.86 |
386 |
3 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:14.42 |
680 |
4 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:12.38 |
547 |
5 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
3:12.75 |
733 |
6 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:14.79 |
483 |
7 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:18.54 |
676 |
8 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:18.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
453 |
1 |
Jenny Davidsson |
2003 |
AV7603 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:12.24 |
146 |
2 |
Johanna Hofvendahl |
2004 |
AO6804 |
HS |
|
25m |
3:10.68 |
657 |
3 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:09.44 |
653 |
4 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:07.20 |
327 |
5 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:08.48 |
600 |
6 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:09.70 |
427 |
7 |
Elsa Thell |
2004 |
AY5804 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:12.02 |
84 |
8 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:12.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
344 |
1 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:05.77 |
75 |
2 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.55 |
422 |
3 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:02.65 |
522 |
4 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
3:02.33 |
663 |
5 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:02.42 |
593 |
6 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
3:04.00 |
656 |
7 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:05.68 |
681 |
8 |
Josefine Lyngemark |
2001 |
BM9201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:06.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
25m |
3:02.02 |
471 |
2 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:00.61 |
316 |
3 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:58.69 |
466 |
4 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:57.85 |
647 |
5 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.36 |
82 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:59.08 |
661 |
7 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:00.67 |
385 |
8 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:02.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
2:57.12 |
383 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:56.03 |
504 |
3 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
25m |
2:55.39 |
162 |
4 |
Ebba Jönsson |
2005 |
AO1605 |
HS |
|
25m |
2:54.86 |
534 |
5 |
Vanessa Johansson |
2006 |
AA4606 |
POSEIDON |
|
25m |
2:55.17 |
117 |
6 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
2:55.95 |
654 |
7 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:57.10 |
634 |
8 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:57.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
HS |
|
25m |
2:54.17 |
234 |
2 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
2:53.03 |
648 |
3 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:51.97 |
313 |
4 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:51.49 |
215 |
5 |
Bea Sprung |
2005 |
AO1805 |
HS |
|
25m |
2:51.84 |
584 |
6 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
2:52.23 |
189 |
7 |
Natasha Olsson |
2005 |
AO2805 |
HS |
|
25m |
2:53.57 |
548 |
8 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
2:54.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
269 |
1 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:50.65 |
632 |
2 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:48.39 |
308 |
3 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:47.49 |
703 |
4 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
2:46.40 |
602 |
5 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:46.72 |
217 |
6 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
25m |
2:47.82 |
493 |
7 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:48.52 |
662 |
8 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:50.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
675 |
1 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:45.61 |
311 |
2 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:44.43 |
85 |
3 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.22 |
200 |
4 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
2:43.69 |
123 |
5 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
2:43.80 |
640 |
6 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:44.27 |
503 |
7 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:44.47 |
98 |
8 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
2:46.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
2:42.15 |
523 |
2 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
2:41.00 |
1 |
3 |
Hanne Næss |
2004 |
|
Vestkant |
|
50m |
2:39.73 |
203 |
4 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
25m |
2:36.17 |
5 |
5 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:36.36 |
230 |
6 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
2:40.84 |
747 |
7 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:41.18 |
280 |
8 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:42.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
208 |
1 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
2:34.82 |
567 |
2 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
2:31.52 |
399 |
3 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:30.09 |
491 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:27.19 |
377 |
5 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:29.04 |
122 |
6 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
2:31.31 |
20 |
7 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
2:33.43 |
18 |
8 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:36.08 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:20 |
|