Ohjelma LH-Games 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
LH-Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:20 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (10) |
Beräknad start 15:31 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
Gustav Freiholtz |
2006 |
AK1906 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
|
337 |
3 |
Bardiya Karimi Damavandi |
2006 |
AQ2706 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:02.75 |
40 |
4 |
Jørgen Berggren |
2003 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:47.34 |
757 |
5 |
Albin Amrén |
2006 |
AL7106 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:59.40 |
259 |
6 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
50m |
|
622 |
7 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Alf Valdes |
2003 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:35.08 |
672 |
2 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:31.15 |
329 |
3 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:30.29 |
645 |
4 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:27.05 |
745 |
5 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
HÖRBY SK |
|
25m |
1:27.89 |
638 |
6 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.91 |
639 |
7 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.04 |
356 |
8 |
Anton Windeman |
2006 |
AM5906 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:36.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
359 |
1 |
Gustaf Wänt |
2004 |
AT8304 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:24.49 |
43 |
2 |
Karsten Hernæss |
2004 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:24.29 |
521 |
3 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.77 |
707 |
4 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
1:20.95 |
729 |
5 |
Gabriel Olsson |
2004 |
AA3704 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:21.77 |
22 |
6 |
Sebastian Amundsen |
2004 |
|
TS&LK |
NOR |
50m |
1:22.34 |
28 |
7 |
Maxim Gorodkov |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:24.42 |
488 |
8 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:25.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Adam Juliusson |
2004 |
AG4904 |
HS |
|
25m |
1:20.57 |
268 |
2 |
Tim Ericksson |
2002 |
AZ3502 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:19.33 |
416 |
3 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:18.01 |
23 |
4 |
Hasith Ransiri Attanapola |
2003 |
|
TS&LK |
NOR |
50m |
1:17.09 |
744 |
5 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖRBY SK |
|
25m |
1:17.36 |
604 |
6 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:18.42 |
360 |
7 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:20.47 |
692 |
8 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
566 |
1 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
25m |
1:16.96 |
743 |
2 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
HÖRBY SK |
|
50m |
1:15.88 |
229 |
3 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
25m |
1:14.95 |
541 |
4 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.73 |
655 |
5 |
Danial Rezaei |
2001 |
AR0701 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:14.94 |
182 |
6 |
Perica Milos |
1997 |
AZ0797 |
HS |
|
25m |
1:15.86 |
46 |
7 |
Oskar Ingemann Løken |
2002 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:16.52 |
690 |
8 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
576 |
1 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.20 |
514 |
2 |
Ludvig Romare |
2004 |
AA2704 |
MKK |
|
25m |
1:13.92 |
582 |
3 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
1:12.13 |
274 |
4 |
Alexander Loo |
2001 |
AH7501 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:11.34 |
63 |
5 |
Lars Reber Knudsen |
2003 |
0365AR |
FARUM |
|
50m |
1:12.11 |
232 |
6 |
Viktor Wiberg |
2003 |
AR3503 |
HS |
|
50m |
1:12.79 |
271 |
7 |
Arvid Johansson |
2001 |
AQ8501 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:13.99 |
379 |
8 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Bjarne Forfot |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:10.56 |
631 |
2 |
Erik Ahlqvist |
2001 |
AT7501 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:10.14 |
646 |
3 |
Oliver Simic |
1998 |
AY0198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.36 |
167 |
4 |
Oliver Kock |
2003 |
AK1903 |
HS |
|
50m |
1:09.30 |
492 |
5 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.33 |
716 |
6 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
SS04 |
|
25m |
1:10.10 |
179 |
7 |
Vlad Lupu |
2003 |
AF8703 |
HS |
|
25m |
1:10.36 |
348 |
8 |
William Olsson |
2002 |
AT7502 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:11.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:09.14 |
674 |
2 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:07.59 |
513 |
3 |
Douglas Romare |
2001 |
AD0301 |
MKK |
|
25m |
1:07.04 |
641 |
4 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:06.24 |
644 |
5 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:06.79 |
227 |
6 |
Filip Tanaskovic |
2000 |
AL3100 |
HS |
|
25m |
1:07.17 |
515 |
7 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
1:08.51 |
506 |
8 |
Carl Ewertz |
2002 |
AP9102 |
MKK |
|
50m |
1:09.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:04.86 |
25 |
2 |
Jonas Fiskaa Barstad |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:04.53 |
220 |
3 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
25m |
1:04.24 |
635 |
4 |
Tobias Fernandez |
1999 |
AN7799 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:01.92 |
727 |
5 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:02.46 |
65 |
6 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
50m |
1:04.34 |
712 |
7 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
SS04 |
|
25m |
1:04.85 |
533 |
8 |
Oscar Johansson |
2000 |
AH4500 |
POSEIDON |
|
25m |
1:05.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Atis Stikáns |
1999 |
AR8799 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:00.87 |
529 |
2 |
Alexander Dahlén |
1999 |
AI4399 |
POSEIDON |
|
25m |
59.26 |
728 |
3 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
25m |
58.03 |
125 |
4 |
Joachim Bratt |
1995 |
AE6395 |
HS |
|
25m |
54.42 |
397 |
5 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.34 |
760 |
6 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
50m |
58.31 |
264 |
7 |
Jonatan Wede |
1988 |
AB7388 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.23 |
544 |
8 |
Gergö Nagy |
1995 |
AZ6995 |
POSEIDON |
|
25m |
1:01.25 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
09 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:20 |
|