2018-08-20   15:01:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

12_S
Laji 12, 400m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
641  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  4:19.96  4:19.96   
891  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  4:27.00  4:35.00   
841  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  4:38.04  4:46.04   
547  Luukkonen Touko  2002  HU  02A789  25 m  4:41.76  4:49.76   
773  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  4:47.63  4:55.63   
537  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  25 m  4:52.96  5:00.96   
482  Lindfors Mathias  2002  BS-PU  02A479  25 m  4:52.99  5:00.99   
561  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  25 m  4:53.28  5:01.28   
518  Walther Max  2003  HTU  03A799  50 m  5:19.70  5:19.70   
10  650  Marjala Juho Elia  2003  SiWa  03A275  25 m  5:13.71  5:21.71   
11  480  Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  25 m  5:14.30  5:22.30   
12  796  Salo Eetu  2004  KoU  04A413  25 m  5:15.51  5:23.51   
13  603  Munsterhjelm Mio  2002  SGR  02A609  25 m  5:18.04  5:26.04   
14  511  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  50 m  5:31.95  5:31.95   
15  845  Törmi Miska  2004  Octopus  04A440  25 m  5:34.95  5:42.95   
16  567  Tepponen Lucas  2003  HU  03A490  25 m  5:42.95  5:50.95   
17  636  Kulju Rony  2004  SiWa  04A262  50 m  5:53.84  5:53.84   
18  489  Rutanen Rasmus  2001  BS-PU  01B328  25 m  5:46.86  5:54.86   
19  912  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  5:57.77  5:57.77   
20  563  Sarkkinen Miska  2005  HU  05A510  25 m  5:51.45  5:59.45   
21  674  Taht Oscar  2003  SiWa  03A143  50 m  6:03.92  6:03.92   
22  901  Lehtonen Joona  2003  Vanders  03A634  25 m  5:59.39  6:07.39   
23  556  Oksman Leo  2004  HU  04A218  25 m  6:00.05  6:08.05   
24  830  Muhonen Topias  2006  Octopus  06A217  25 m  6:01.15  6:09.15   
25  787  Kukkonen Konsta  2006  KoU  06A079  50 m  6:15.18  6:15.18   
26  918  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  6:16.91  6:16.91   
27  842  Seger Samuli  2005  Octopus  05A605  25 m  6:28.94  6:36.94   
28  779  Arveli Jeremias  2004  KoU  04B039  25 m  6:51.25  6:59.25   
29  801  Virtanen Simo  2004  KoU  04A913  25 m  8:28.64  8:36.64   
30  509  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  25 m       
31  545  Liimatainen Ahti  2005  HU  05A800  25 m       
32  610  Aydar Aran  2002  SiWa  02B172  25 m       
33  683  Vatiainen Mikael  2003  SiWa  03A977  25 m       
34  777  Salonen Santeri  2005  HeiI  05A686  25 m       
35  781  Flygtman Sami  2006  KoU  06A506  25 m       
36  873  Vardeka Victor  2001  ORCA  01B290  25 m       
37  889  Harju Aatu  2002  Vanders  02A334  25 m       
38  903  Lipiäinen Joonatan  2005  Vanders  05A126  25 m       
39  941  Währn Leo  2005  Vanders  05A103  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  17 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vanders  Tulostusaika  14:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner