2018-08-18   20:18:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 toukokuu 2017         
 
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m     
Leo Kallionpää  2002  02A735  Vanders    25m     
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Martti Rautell  2002  02A403  Octopus    25m  1:38.67  1:40.67 
Janne Korhonen  2003  03B139  KoU    25m  1:30.76  1:32.76 
Jerry Saarelma  2003  03B221  Octopus    50m  1:34.51  1:34.51 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    50m  1:44.61  1:44.61 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Birger Niskanen  2002  02A527  TuUS    50m  1:32.07  1:32.07 
Eetu Salo  2004  04A413  KoU    50m  1:26.89  1:26.89 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    50m  1:23.57  1:23.57 
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003  03A600  Cetus    50m  1:26.34  1:26.34 
Leevi Kukkonen  2005  05A258  KoU    25m  1:25.55  1:27.55 
Konsta Pekkala  2003  03A959  SiWa    50m  1:32.33  1:32.33 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Davin Lindholm  2004  04B010  HU    25m  1:17.64  1:19.64 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  1:15.62  1:17.62 
Ivan Turbin  2001  01A590  Cetus    50m  1:13.05  1:13.05 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  SiWa    50m  1:14.46  1:14.46 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    25m  1:17.12  1:19.12 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    25m  1:18.37  1:20.37 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    50m  1:08.56  1:08.56 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    25m  1:04.86  1:06.86 
Henrik Häkkinen  1998  98A261  HyUS    25m  1:00.09  1:02.09 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    50m  1:06.38  1:06.38 
Lauri Kuitunen  1998  98A566  HyUS    50m  1:08.55  1:08.55 
Ali Gardberg  2001  01B128  SiWa    50m  1:12.19  1:12.19 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner