2018-08-16   06:28:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  08:35   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 toukokuu 2017         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (16) 
Erä 1 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Hilda Kupila  2006  06A704  Vanders    25m     
Aleksandra Lopatina  2009  09A026  Vanders    50m  59.68  59.68 
Tytti Nuorkivi  2008  08A167  Vanders    25m     
               
               

 
Erä 2 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sumedha Jha  2007  07A248  Vanders    50m  48.32  48.32 
Veera Oila  2007  07A056  Vanders    25m  43.06  44.06 
Laura Lehtoila  2008  08A050  ORCA    25m  43.69  44.69 
Saara Virtanen  2008  08A139  KoU    25m  54.82  55.82 
               

 
Erä 3 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanni Mäntykoski  2002  02B289  SiWa    50m  42.77  42.77 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  41.81  41.81 
Kamilla Virtanen  2002  02A348  HU    25m  39.45  40.45 
Clara Korkeamäki  2006  06A019  Vanders    50m  41.23  41.23 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    25m  40.90  41.90 
Pihla Westerdahl  2006  06A095  Vanders    50m  43.83  43.83 

 
Erä 4 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ria Rahkonen  2005  05A495  HTU    25m  38.83  39.83 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  39.14  39.14 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    50m  38.73  38.73 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  38.79  38.79 
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m  38.55  39.55 
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    25m  39.27  40.27 

 
Erä 5 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    50m  38.30  38.30 
Sara Pakarinen  2001  01A994  HU    25m  36.93  37.93 
Ella Parviainen  2003  03A902  HU    25m  36.63  37.63 
Milla Kiviranta  2006  06A135  Vanders    25m  36.77  37.77 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    50m  38.11  38.11 
Rebekka Ritmala  2006  06A136  Vanders    50m  38.38  38.38 

 
Erä 6 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maria Mustonen  2005  05A222  ORCA    25m  35.99  36.99 
Susanna Ryynänen  2006  06A059  SiWa    25m  35.87  36.87 
Nea Kovalainen  2003  03B168  ORCA    25m  35.57  36.57 
Iris Erten  2003  03A818  SiWa    50m  36.58  36.58 
Diana Valero de la Iglesia  2004  04A518  Cetus    25m  35.95  36.95 
Muska Liesaho  2003  03B231  HU    25m  36.62  37.62 

 
Erä 7 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Aarnikoivu  2002  02A254  SiWa    50m  36.26  36.26 
Malin Lindblom  2006  06A073  BS-PU    25m  34.80  35.80 
Amanda Mielty  2003  03A574  SiWa    50m  35.47  35.47 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    50m  35.56  35.56 
Elina Laaksonen  2004  04A362  SiWa    25m  35.18  36.18 
Alessia Omeri  2001  01B347  ORCA    25m  35.56  36.56 

 
Erä 8 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    50m  35.36  35.36 
Iida Vesa  2005  05A536  ORCA    50m  34.74  34.74 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    50m  34.64  34.64 
Lilja Pulkkinen  2004  04A680  KoU    25m  33.64  34.64 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    50m  35.12  35.12 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    25m  34.40  35.40 

 
Erä 9 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellen Strandberg  2002  02A045  Vanders    25m  33.42  34.42 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    25m  33.19  34.19 
Matilda Lonka  2003  03A814  KoU    25m  33.07  34.07 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    50m  34.11  34.11 
Essi Loponen  2004  04A768  SiWa    50m  34.33  34.33 
Sohvi Seppänen  2003  03A468  BS-PU    25m  33.57  34.57 

 
Erä 10 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Suonsivu  2005  05A064  PUS    25m  33.03  34.03 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  32.58  33.58 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  32.20  33.20 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    25m  32.39  33.39 
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    50m  33.77  33.77 
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    25m  33.06  34.06 

 
Erä 11 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    25m  31.80  32.80 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    50m  32.69  32.69 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    25m  31.32  32.32 
Maria Ojala  1995  95A471  HU    25m  31.46  32.46 
Ida Nuppola  2002  02A815  BS-PU    50m  32.74  32.74 
Essi Helle  2002  02A942  HU    25m  31.88  32.88 

 
Erä 12 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Lehtoila  2003  03A247  ORCA    25m  30.89  31.89 
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    25m  30.57  31.57 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    25m  30.36  31.36 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    50m  31.57  31.57 
Meri Ojala  2000  00A737  HU    25m  30.80  31.80 
Elina Ryynänen  2005  05A067  SiWa    50m  32.26  32.26 

 
Erä 13 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    25m  30.21  31.21 
Jade Huhtamaa  2002  02A114  HU    50m  31.09  31.09 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    25m  30.08  31.08 
Suvi-Maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    50m  31.08  31.08 
Marie Tuominen  2000  00A291  Vanders    50m  31.15  31.15 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    50m  31.30  31.30 

 
Erä 14 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    25m  29.94  30.94 
Agneta Kallas  2002  02A988  SiWa    50m  30.66  30.66 
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    25m  29.36  30.36 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  29.56  30.56 
Jasmin Vacker  1999  99A003  Vanders    50m  30.82  30.82 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    25m  30.01  31.01 

 
Erä 15 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Lyyra  2003  03A219  Vanders    50m  30.15  30.15 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  29.62  29.62 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  29.53  29.53 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  29.59  29.59 
Sara Taskinen  2000  00A711  SiWa    50m  30.11  30.11 
Liia Louhikoski  2001  01A312  Vanders    25m  29.32  30.32 

 
Erä 16 (16) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sonja Lehtinen  2003  03A385  HU    25m  28.38  29.38 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    50m  28.98  28.98 
Erika Kattilakoski  2000  00A372  HU    25m  27.67  28.67 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  27.81  28.81 
Vilma Venäläinen  1996  96A284  SiWa    50m  29.15  29.15 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    50m  29.41  29.41 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  20 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner