2018-10-23   01:25:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Masdoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass1- Lördag 9/9 10:00 (insim kl. 8:50)

4_S
Gren 4, 400m Frisim Flickor A-D 
 
17 år och äldre: Marina Sandback (1984) 4:31.50 2002-09-07 
15 - 16 år: Josefin Lindkvist (1993) 4:34.12 2009-09-13 
13 - 14 år: Frida Lannhard (2000) 4:41.21 2014-09-07 
12 år och yngre: Frida Wigren (1990) 4:57.70 2002-09-08 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
179  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  4:37.60   
54  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  4:43.19   
34  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  4:48.78   
22  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  4:51.48   
109  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  4:53.21   
37  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  4:55.15   
95  Sved Lovisa  2000  GÄVLE SS  AH5800  25 m  4:59.68   
47  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  5:01.17   
178  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  5:01.71   
10  182  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  5:02.12   
11  167  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  5:14.24   
12  163  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  5:25.49   
13  180  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  5:35.56   
14  50  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  5:42.88   
15  68  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  5:45.78   
16  124  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  5:48.82   
17  132  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  6:16.90   
18  69  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  6:23.94   
19  Nordqvist Emelie  2003  BOLLNÄS SS  BX8203  25 m     
20  85  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m     
21  154  Henze Elena  2006  SS MORA  AN1406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 september 2017 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  05:12 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner