Startliste for Sum Sim 50m
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
SUM-SIM 2009 (50m) |
|
Utskriftsdatum |
18 juli 2009 |
|
|
Tävlingsort |
MALMÖ |
|
Utskriftstid |
12:43 |
|
|
Arrangör |
SSF/MALMÖ KK |
|
|
|
|
Gren 23, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: swimshop.se |
14 år och yngre: Caroline Bornius (1992) 1:05.59 2006 |
15 år: Lovisa Ericsson (1993) 1:04.76 2008 |
16 - 17 år: Eljena Knutsson (1992) 1:04.76 2008 |
|
Heat 1 (3) (16 - 17 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Anna Lillieström |
1992 |
AM6292 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:08.51 |
413 |
2 |
Sara Ghaffari |
1992 |
AP4492 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
1:07.91 |
452 |
3 |
Emma Svensson |
1992 |
AA2692 |
UPSALA S |
|
50m |
1:06.88 |
545 |
4 |
Caroline Palm |
1992 |
AG1692 |
LASS |
|
50m |
1:06.79 |
148 |
5 |
Michelle Coleman |
1993 |
AM2493 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:06.87 |
542 |
6 |
Frida Jakobsson |
1992 |
AX7292 |
LASS |
|
50m |
1:07.36 |
31 |
7 |
Johanna Pettersson |
1992 |
AF1292 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:07.95 |
479 |
8 |
Sofia Svensson |
1993 |
AF0893 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:09.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Felicia Eriksson |
1994 |
AH8894 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:11.39 |
34 |
2 |
Carolina Elvind |
1994 |
BD4694 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:10.69 |
628 |
3 |
Emma Wahlström |
1994 |
AF9294 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:09.83 |
326 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
TRELLEB K |
|
50m |
1:08.48 |
525 |
5 |
Anna Sirenius Lundberg |
1994 |
AO9694 |
S 02 |
|
50m |
1:08.85 |
78 |
6 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:10.56 |
559 |
7 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
POLISEN |
|
50m |
1:10.91 |
555 |
8 |
Erika Carlén |
1994 |
AM5294 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:11.49 |
|
|
Heat 3 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Alice Ivarsson |
1996 |
AA4296 |
MOTALA SS |
|
50m |
1:11.60 |
422 |
2 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.47 |
384 |
3 |
Jessica Allberg |
1995 |
AY7895 |
SKURU IK |
|
50m |
1:10.19 |
579 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
1:09.60 |
412 |
5 |
Paulina Björkbacka |
1995 |
AY6295 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
1:09.91 |
501 |
6 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:10.44 |
141 |
7 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:11.14 |
175 |
8 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:11.74 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
18 juli 2009 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:43 |
|