Startliste for Sum Sim 50m
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
SUM-SIM 2009 (50m) |
|
Utskriftsdatum |
17 juli 2009 |
|
|
Tävlingsort |
MALMÖ |
|
Utskriftstid |
12:57 |
|
|
Arrangör |
SSF/MALMÖ KK |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Sponsor: swimshop.se |
14 år och yngre: Sarah Sjöström (1993) 1:00.24 2007 |
15 år: Martina Granström (1991) 1:02.94 2006 |
16 - 17 år: Ny åldersklass - ingen tid noterad |
|
Heat 1 (3) (16 - 17 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
413 |
1 |
Sara Ghaffari |
1992 |
AP4492 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
1:06.28 |
43 |
2 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
1:05.97 |
62 |
3 |
Matilda Bäckman |
1993 |
AI6293 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
1:05.65 |
576 |
4 |
My Fridell |
1992 |
AG3292 |
HS |
|
50m |
1:03.73 |
184 |
5 |
Frida Truvé |
1993 |
AM7893 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:04.85 |
209 |
6 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
50m |
1:05.91 |
344 |
7 |
Julia Olsson |
1993 |
AO2293 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:06.27 |
247 |
8 |
Agnes Brandemark |
1992 |
AP8292 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:07.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
525 |
1 |
Anna Sirenius Lundberg |
1994 |
AO9694 |
S 02 |
|
50m |
1:08.90 |
396 |
2 |
Mathilda Gärdesmed |
1994 |
AJ0294 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
1:07.76 |
17 |
3 |
Anna Söderbergh |
1994 |
AZ0494 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:07.06 |
326 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
TRELLEB K |
|
50m |
1:05.98 |
128 |
5 |
Emma Arkenstrand |
1994 |
AE3894 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:06.96 |
539 |
6 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
50m |
1:07.12 |
135 |
7 |
Josefine Hippi |
1994 |
BA4494 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:08.82 |
101 |
8 |
Emma Karell |
1994 |
AZ0694 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
1:09.03 |
|
|
Heat 3 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Emelie Johansson |
1996 |
AN2496 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:09.97 |
162 |
2 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:08.79 |
500 |
3 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:08.30 |
579 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
1:07.82 |
574 |
5 |
Alexandra Berg |
1995 |
AZ2695 |
HS |
|
50m |
1:08.20 |
419 |
6 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.45 |
199 |
7 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
1:09.49 |
107 |
8 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:10.12 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
17 juli 2009 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:57 |
|