Program for Sum Sim 50m
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 13
|
Tvling |
SUM-SIM 2009 (50m) |
|
Utskriftsdatum |
17 juli 2009 |
|
|
Tvlingsort |
MALM |
|
Utskriftstid |
12:57 |
|
|
Arrangr |
SSF/MALM KK |
|
|
|
|
Gren 13, 400m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
Sponsor: Sparbanken Syd |
14 r och yngre: Linus Junefelt (1992) 4:08.87 2006 |
15 r: Ny lderklass - ingen tid noterad |
16 - 17 r: Jonas Lundstrm (1975) 4:03.36 1991 |
|
Heat 1 (3) (16 - 17 r) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
554 |
1 |
Gabriel Bertrand |
1992 |
AC3392 |
SKVDE SS |
|
50m |
4:14.29 |
303 |
2 |
Jesper Jonsson |
1993 |
AS9393 |
VXJ SS |
|
50m |
4:13.93 |
300 |
3 |
Martin Dahlberg |
1992 |
AS7192 |
VXJ SS |
|
50m |
4:13.78 |
497 |
4 |
Adrian Brynnel |
1992 |
BB4392 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:11.28 |
598 |
5 |
Gustav berg Lejdstrm |
1992 |
AF5792 |
HS |
|
50m |
4:11.41 |
123 |
6 |
Victor Westerlund |
1992 |
AR0992 |
KARLSTAD |
|
50m |
4:13.85 |
53 |
7 |
Anton Nieminen |
1992 |
AK3792 |
MOTALA SS |
|
50m |
4:14.23 |
179 |
8 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
SDERTRN |
|
50m |
4:15.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
86 |
1 |
Eric Smedlund |
1994 |
AG4194 |
UME SS |
|
50m |
4:30.50 |
391 |
2 |
Gustav Eriksson |
1994 |
AB9394 |
TROLLHTTA |
|
50m |
4:26.45 |
45 |
3 |
Gusten Eriksson |
1994 |
AD6594 |
MOTALA SS |
|
50m |
4:25.69 |
371 |
4 |
Mats Westergren |
1994 |
AA0994 |
SK RAN |
|
50m |
4:16.65 |
122 |
5 |
Axel Rebner |
1994 |
AJ7194 |
KARLSTAD |
|
50m |
4:23.70 |
260 |
6 |
Andreas Hjalmarsson |
1994 |
AS7794 |
KARLSKRONA |
|
50m |
4:26.10 |
94 |
7 |
Alexander Berggren |
1994 |
AK5194 |
ALINGSS |
|
50m |
4:27.57 |
470 |
8 |
Gustav Thorstrand |
1994 |
AL2994 |
SPRVGEN |
|
50m |
4:30.82 |
|
|
Heat 3 (3) (14 r och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdelser |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
365 |
1 |
Oskar Olofsson |
1995 |
AD4995 |
SK RAN |
|
50m |
4:37.95 |
597 |
2 |
Pontus Wallin |
1996 |
AC0396 |
HS |
|
50m |
4:35.11 |
356 |
3 |
Alexander Olsson |
1995 |
AC3795 |
TRELLEBORG |
|
50m |
4:29.50 |
429 |
4 |
Anton Or |
1995 |
AK2195 |
JRFLLA S |
|
50m |
4:26.34 |
335 |
5 |
Adam Paulsson |
1995 |
AB4395 |
ELFSBORG |
|
50m |
4:26.78 |
548 |
6 |
Grim Sjberg |
1995 |
AB2995 |
LASS |
|
50m |
4:32.54 |
499 |
7 |
Joen Brynnel |
1996 |
AU3196 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:35.98 |
358 |
8 |
Jonatan Andersson |
1995 |
AC3595 |
SK RAN |
|
50m |
4:38.98 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
17 juli 2009 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
12:57 |
|