Program för UGP 3 2017, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
UGP 3 - 2017 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
15:04 |
|
|
Arrangör |
Täby sim och Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:53 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
868 |
1 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:46.58 |
880 |
2 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:22.61 |
1048 |
3 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:15.54 |
1109 |
4 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
5:17.68 |
926 |
5 |
Ragnar Simonsson |
2004 |
AM1904 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:34.72 |
914 |
6 |
Ivar Lövefors |
2003 |
AY4903 |
VÄSBY SS |
|
50m |
5:54.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
690 |
1 |
Johan Sundström Curstedt |
2002 |
AT3902 |
DANDERYD |
|
25m |
5:13.03 |
1044 |
2 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:04.03 |
1042 |
3 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:57.74 |
902 |
4 |
Erik Bergman |
2004 |
AC1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:01.41 |
919 |
5 |
Anton Olsson |
2001 |
AO0301 |
VÄSBY SS |
|
50m |
5:06.44 |
1059 |
6 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
5:13.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
894 |
1 |
Ludvig Ahlström |
2002 |
AK8302 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:56.32 |
829 |
2 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:51.29 |
1047 |
3 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:43.50 |
883 |
4 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:48.36 |
1110 |
5 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
4:51.86 |
1088 |
6 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
4:56.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
892 |
1 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:43.06 |
1031 |
2 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:39.25 |
1054 |
3 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:36.66 |
925 |
4 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:37.80 |
869 |
5 |
Axel Nordén |
2001 |
AO3301 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:41.25 |
1051 |
6 |
Markus Sandh |
2002 |
AZ1302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:43.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
875 |
1 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:33.06 |
1026 |
2 |
Elias Fröde |
2001 |
AE9901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:20.93 |
1032 |
3 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:54.72 |
1027 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
4:15.42 |
850 |
5 |
Victor Halldén |
2000 |
AP7300 |
TÄBY SIM |
|
25m |
4:23.19 |
912 |
6 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
50m |
4:33.64 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
15:04 |
|