2018-12-19   11:40:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

6_S
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  29.91   
231  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  32.06   
359  Blomgaard Emil  1999  ROSKILDE  9935AB  25 m  33.38   
320  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  34.20   
179  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  34.64   
369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  34.83   
23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  34.96   
409  Zachariassen Emil  1997  KALUNDBORG  9753AN  25 m  35.35   
290  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  37.19   
10  29  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  37.58   
11  197  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  38.22   
12  247  Hansen Tobias Dan  2002  HERLEV  0243AC  25 m  39.35   
13  75  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  25 m  39.93   
14  366  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  40.13   
15  363  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  40.42   
16  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  41.15   
17  164  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  41.77   
18  91  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  41.93   
19  153  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  41.99   
20  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  42.31   
21  361  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  42.51   
22  368  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  43.83   
23  239  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  44.38   
24  325  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  44.40   
25  146  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  44.46   
26  294  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  44.98   
27  337  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  44.99   
28  401  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  45.21   
29  217  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  45.87   
30  142  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  46.48   
31  163  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  46.77   
32  52  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  46.97   
33  86  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  25 m  47.26   
34  198  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  47.56   
35  393  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  47.84   
36  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  47.92   
37  355  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  48.03   
38  151  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  49.63   
39  399  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  50.26   
40  330  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  50.70   
41  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  51.25   
42  229  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  52.07   
43  42  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  52.93   
44  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  53.83   
45  236  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  53.89   
46  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  54.25   
47  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  54.52   
48  87  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM    25 m  55.11   
49  303  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  55.24   
50  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  55.37   
51  156  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  55.55   
52  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  56.21   
53  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  56.55   
54  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  56.86   
55  191  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  56.97   
56  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  57.21   
57  258  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  57.25   
58  12  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  57.44   
59  129  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  57.66   
60  408  Misimi Altin  2002  HERLEV  0231AQ  25 m  58.20   
61  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  58.36   
62  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  1:01.36   
63  132  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  1:01.48   
64  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  1:01.91   
65  118  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:02.45   
66  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m  1:05.21   
67  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:07.94   
68  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:08.64   
69  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:10.23   
70  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
71  104  Obsen Mikkel  2005  ODSHERRED  0575AN  25 m     
72  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m     
73  206  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED    25 m     
74  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m     
75  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m     
76  276  Struberg Harald Wiehe  2003  HERLEV    25 m     
77  362  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark