2018-04-26   17:10:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  1:07.05   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  1:07.65   
283  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  1:10.19  EFT 
171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:13.38   
192  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  1:13.85   
190  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:14.33   
33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  1:14.45   
249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:14.99   
378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  1:15.33   
10  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  1:16.70   
11  16  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:16.77   
12  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:16.79   
13  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:18.01   
14  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  1:19.00   
15  372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  1:19.23   
16  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:19.46   
17  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:20.68   
18  322  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  1:20.94   
19  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  1:21.33   
20  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  1:21.74   
21  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:23.30   
22  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  1:23.33   
23  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  1:25.00   
24  71  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  25 m  1:25.11   
25  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:25.82   
26  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  1:26.28   
27  187  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:26.65   
28  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:27.59   
29  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:27.93   
30  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:28.14   
31  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:28.52   
32  335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  1:29.54   
33  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:29.56   
34  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:29.67   
35  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:32.24   
36  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:34.80   
37  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  1:35.11   
38  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:37.16   
39  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:37.58   
40  140  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  1:38.76   
41  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  1:38.78   
42  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  1:40.64   
43  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:41.44   
44  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:43.25   
45  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:43.84   
46  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  1:44.01   
47  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:44.11   
48  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:44.82   
49  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:44.84   
50  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:44.88   
51  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:44.99   
52  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  1:45.22   
53  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:45.73   
54  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:46.45   
55  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  1:49.31   
56  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:51.29   
57  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  1:51.39   
58  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  1:54.38   
59  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:55.28   
60  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  1:55.98   
61  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  1:56.88   
62  410  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  1:58.23  EFT 
63  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  2:01.26   
64  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  2:11.31   
65  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  2:16.13   
66  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
67  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m     
68  69  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m     
69  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m     
70  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m     
71  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m     
72  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m     
73  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
74  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m     
75  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
76  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
77  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
78  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
79  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
80  329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m     
81  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m     
82  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare