2018-06-18   15:19:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

11_S
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  26.28   
285  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  27.20   
283  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  27.37  EFT 
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  28.21   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  28.22   
411  Brock Celine Termark  2000  HERLEV  0038AA  25 m  28.77  EFT 
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  29.12   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  29.12   
246  Hansen Alberte M  2000  HERLEV  0004AC  25 m  29.24  EFT 
10  244  Fremming Ida Jensdottir  2002  HERLEV  0298AO  25 m  29.43   
11  345  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  29.43   
12  254  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  29.54   
13  20  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  29.70   
14  313  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  29.70   
15  378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  29.70   
16  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  29.78   
17  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  29.88   
18  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  29.89   
19  175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  29.90   
20  295  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  30.01   
21  33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  30.12   
22  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  30.30   
23  249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  30.34   
24  373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  30.44   
25  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  30.54   
26  372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  30.70   
27  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  31.02   
28  83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  31.16   
29  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  31.20   
30  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  31.30   
31  34  Petersen Cecilie N.  1998  KALUNDBORG  9842AU  25 m  31.54   
32  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  31.68   
33  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  31.92   
34  171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  31.94   
35  379  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  31.98   
36  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  32.07   
37  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  32.10   
38  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  32.14   
39  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  32.40   
40  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  32.76   
41  76  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  32.92   
42  167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  32.92   
43  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  33.07   
44  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  33.29   
45  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  33.45   
46  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  33.56   
47  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  33.57   
48  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  33.75   
49  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m  34.06   
50  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  34.10   
51  101  Lomholt Sofie-Amalie Føns  2001  ODSHERRED  0118BA  25 m  34.20   
52  187  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  34.35   
53  71  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  25 m  34.40   
54  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  34.83   
55  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  34.99   
56  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  35.08   
57  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m  35.10   
58  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  35.11   
59  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  35.19   
60  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  35.39   
61  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  35.59   
62  89  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  35.85   
63  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  35.89   
64  69  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m  36.35   
65  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  36.35   
66  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  36.41   
67  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  36.57   
68  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  36.57   
69  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  36.70   
70  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m  37.40   
71  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  37.48   
72  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  37.73   
73  226  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  37.83   
74  96  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0368BF  25 m  37.99   
75  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  38.09   
76  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  38.49   
77  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  38.92   
78  391  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  39.06   
79  189  Kristensen Marie-Louise  2006  NÆSTVED  0608AS  25 m  39.12   
80  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  39.25   
81  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  39.26   
82  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  39.32   
83  200  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  39.43   
84  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  39.45   
85  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  39.95   
86  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m  39.99   
87  74  Larsen Sofie  2005  DRAGSHOLM    25 m  40.11   
88  402  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  40.21   
89  177  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  40.73   
90  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m  40.79   
91  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  41.20   
92  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  41.27   
93  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  41.29   
94  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  41.36   
95  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  41.42   
96  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  41.46   
97  273  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  41.53   
98  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  41.83   
99  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  42.01   
100  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  43.05   
101  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  43.31   
102  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  43.73   
103  338  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  44.88   
104  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  45.08   
105  80  Neess Emilie  2007  DRAGSHOLM  0794AL  25 m  45.30   
106  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  46.22   
107  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  46.82   
108  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  48.61   
109  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  49.20   
110  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  49.52   
111  343  Toft Alberte  2008  RINGSTED  0824AC  25 m  51.01   
112  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  51.09   
113  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  51.61   
114  173  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED    25 m  51.71   
115  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  55.59   
116  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m  55.62   
117  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m  59.40   
118  287  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED    25 m  59.66   
119  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:01.38   
120  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m  1:01.48   
121  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m  1:04.68   
122  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m  1:07.45   
123  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m  1:16.17   
124  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m  1:25.66   
125  24  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    25 m     
126  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
127  27  Mortensen Shaya  2008  KALUNDBORG    25 m     
128  30  Mårtensen Savannah  2008  KALUNDBORG    25 m     
129  54  Jensen Lærke  2008  KALUNDBORG    25 m     
130  100  Kurps Amalie  2004  ODSHERRED    25 m     
131  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
132  170  Boss Andrea  2006  NÆSTVED    25 m     
133  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
134  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
135  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
136  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
137  329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark