2018-04-27   02:59:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Kalundborg Swim Cup 2017    Udskriftsdato  25 november 2017   
  Stævne by  Kalundborg    Udskriftstidspunkt  08:21   
  Arrangør  Kalundborg Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  25 november 2017         
 
 
 
Løb 7, 200m Medley Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
160  Rikke Therp  2006  0628AF  VEST    25m   
237  Kristine Dupont  2007  0788AL  HERLEV    25m   
338  Line Stærmose  2006  0622AM  RINGSTED    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
Isabella Holme Bjerborg  2005  0536AV  KALUNDBORG    25m  4:14.24 
180  Leonora Franck  2006  0658AH  NÆSTVED    25m  4:02.49 
253  Frederikke Fisker Jensen  2006  0678AM  HERLEV    25m  4:04.74 
66  Sille Bachmann  2004  0424AX  DRAGSHOLM    25m   
               

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
308  Mathilde Klintby  2004  0492AZ  RINGSTED    25m  3:45.17 
199  Katrine Mørkeberg  2004  0424AJ  NÆSTVED    25m  3:33.10 
155  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  3:27.72 
226  Ellen Simoni Alfast  2006  0604AI  HERLEV    25m  3:30.68 
145  Wilma Nørgaard  2006  0666AG  VEST    25m  3:35.19 
273  Sofija Rønne  2006  0688AQ  HERLEV    25m  3:59.79 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
187  Thea Torndal Jensen  2004  0456AJ  NÆSTVED    25m  3:14.00 
201  Gaya Josefine Maar  2003  0318AQ  NÆSTVED    25m  3:08.29 
188  Freja Juul  2006  0656AF  NÆSTVED    25m  3:07.52 
332  Malene Reynolds  2005  0558AN  RINGSTED    25m  3:07.83 
207  Olivia Nielsen  2004  0446AT  NÆSTVED    25m  3:10.13 
324  Lara W. S. Olsen  2006  0696AA  RINGSTED    25m  3:27.43 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Laura Sørensen  2001  0102BC  DRAGSHOLM    25m  2:56.32 
16  Caroline Holm  2004  0432AE  KALUNDBORG    25m  2:45.17 
48  Frida Bang Stanelt  2004  0422AL  KALUNDBORG    25m  2:43.74 
83  Felina Noe  2002  0252AR  DRAGSHOLM    25m  2:44.42 
357  Juliane Bo Andersen  2005  0564AL  ROSKILDE    25m  2:46.93 
181  Agnes Barner Hansen  2005  0522AL  NÆSTVED    25m  3:02.68 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
192  Nikoline Skovly Larsen  2003  0322AE  NÆSTVED    25m  2:36.20 
383  Helena Berg Wenk  2000  0052AD  ROSKILDE    25m  2:32.36 
371  Kaya Fjeldsted Kristensen  2002  0232AJ  ROSKILDE    25m  2:21.41 
53  Marie Uglebjerg  2002  0222AB  KALUNDBORG    25m  2:29.76 
313  Jasmin Larsen  2002  0264AZ  RINGSTED    25m  2:33.79 
372  Silke Larsen  2003  0358AI  ROSKILDE    25m  2:40.11 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  08:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare