Startliste for Kalundborg Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:04.98 | |
2 | 18 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:08.56 | |
3 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 2:10.42 | |
4 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:10.55 | |
5 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:10.61 | |
6 | 246 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 2:12.60 | |
7 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:16.38 | |
8 | 345 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:16.49 | |
9 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:17.98 | |
10 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:18.90 | |
11 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:19.32 | |
12 | 241 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 2:21.52 | |
13 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:24.27 | |
14 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:26.47 | |
15 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:28.48 | |
16 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:29.82 | |
17 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:34.22 | |
18 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:37.56 | |
19 | 76 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:40.11 | |
20 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 2:40.98 | |
21 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 2:41.85 | |
22 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:41.90 | |
23 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:42.37 | |
24 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:50.73 | |
25 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 2:57.96 | |
26 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:59.11 | |
27 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 3:01.11 | ||
28 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:07.15 | |
29 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 3:08.49 | |
30 | 186 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:09.06 | |
31 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 3:12.24 | |
32 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:13.25 | |
33 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 3:13.35 | |
34 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:13.56 | |
35 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:14.84 | |
36 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:15.18 | |
37 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:18.43 | |
38 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:24.47 | |
39 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:24.51 | |
40 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 3:25.73 | |
41 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:28.05 | |
42 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 3:29.15 | |
43 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:31.71 | |
44 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 3:32.86 | |
45 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 3:36.69 | |
46 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:50.84 | |
47 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | ||
48 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
49 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
50 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | ||
51 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
52 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | ||
53 | 304 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | ||
54 | 323 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
55 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:56.95 | |
2 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:01.71 | |
3 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:02.78 | |
4 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:05.07 | |
5 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:08.69 | |
6 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:09.52 | |
7 | 289 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:09.65 | |
8 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:10.60 | |
9 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:11.16 | |
10 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:12.97 | |
11 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:16.42 | |
12 | 252 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:16.77 | |
13 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 2:18.73 | |
14 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:19.88 | |
15 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:20.09 | |
16 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:21.09 | |
17 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:21.63 | |
18 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:21.69 | |
19 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:23.34 | |
20 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:23.75 | |
21 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:23.76 | |
22 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:27.73 | |
23 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:28.95 | |
24 | 98 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:29.75 | |
25 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:30.39 | |
26 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:31.85 | |
27 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 2:32.26 | |
28 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 2:34.27 | |
29 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 2:35.41 | |
30 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:38.90 | |
31 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:40.54 | |
32 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:43.44 | |
33 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 2:43.88 | |
34 | 198 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:44.28 | |
35 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:45.82 | |
36 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:47.40 | |
37 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:49.67 | |
38 | 87 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:50.11 | ||
39 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 2:52.11 | |
40 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:52.46 | |
41 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:54.02 | |
42 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:57.49 | |
43 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:58.44 | |
44 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:59.29 | |
45 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:59.72 | |
46 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | 3:00.42 | ||
47 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:13.96 | |
48 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:14.84 | |
49 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:20.19 | |
50 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 3:21.14 | |
51 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:21.32 | |
52 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:21.59 | |
53 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 3:31.37 | |
54 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 3:33.63 | |
55 | 118 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 3:44.69 | |
56 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | ||
57 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
58 | 309 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | ||
59 | 312 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
60 | 385 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:07.05 | |
2 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:07.65 | |
3 | 283 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:10.19 | EFT |
4 | 171 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:13.38 | |
5 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:13.85 | |
6 | 190 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:14.33 | |
7 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:14.45 | |
8 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:14.99 | |
9 | 378 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:15.33 | |
10 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:16.70 | |
11 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:16.77 | |
12 | 182 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:16.79 | |
13 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:18.01 | |
14 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:19.00 | |
15 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:19.23 | |
16 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:19.46 | |
17 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:20.68 | |
18 | 322 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:20.94 | |
19 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 376 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:21.74 | |
21 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:23.30 | |
22 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:23.33 | |
23 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 71 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 1:25.11 | |
25 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:25.82 | |
26 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:26.28 | |
27 | 187 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:26.65 | |
28 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:27.59 | |
29 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:27.93 | |
30 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.14 | |
31 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:28.52 | |
32 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:29.54 | |
33 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:29.56 | |
34 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.67 | |
35 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:32.24 | |
36 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:34.80 | |
37 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:35.11 | |
38 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:37.16 | |
39 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:37.58 | |
40 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:38.76 | |
41 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:38.78 | |
42 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:40.64 | |
43 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:41.44 | |
44 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:43.25 | |
45 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:43.84 | |
46 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:44.01 | |
47 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:44.11 | |
48 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.82 | |
49 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:44.84 | |
50 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:44.88 | |
51 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:44.99 | |
52 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:45.22 | |
53 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:45.73 | |
54 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:46.45 | |
55 | 51 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:49.31 | |
56 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:51.29 | |
57 | 13 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 1:51.39 | |
58 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:54.38 | |
59 | 304 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:55.28 | |
60 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:55.98 | |
61 | 323 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:56.88 | |
62 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:58.23 | EFT |
63 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:01.26 | |
64 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:11.31 | |
65 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 2:16.13 | |
66 | 26 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
67 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | ||
68 | 69 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | ||
69 | 123 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
70 | 135 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | |||
71 | 139 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | |||
72 | 147 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | |||
73 | 152 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
74 | 154 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | |||
75 | 157 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
76 | 159 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
77 | 193 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
78 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
79 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
80 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | ||
81 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
82 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 59.09 | |
2 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 1:01.62 | |
3 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:03.04 | |
4 | 320 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:03.81 | |
5 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:03.98 | |
6 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:04.75 | |
7 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:04.80 | |
8 | 315 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:05.77 | |
9 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:09.18 | |
10 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:10.25 | |
11 | 230 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.91 | |
12 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:15.46 | |
13 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:15.87 | |
14 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:16.65 | |
15 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:17.48 | |
16 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:17.73 | |
17 | 217 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:18.85 | |
18 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:18.87 | |
19 | 98 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:19.51 | |
20 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:19.64 | |
21 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:20.42 | |
22 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.25 | |
23 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:21.84 | |
24 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:23.08 | |
25 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:24.02 | |
26 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:24.53 | |
27 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:24.65 | |
28 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:24.88 | |
29 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | 1:25.36 | |
30 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:25.67 | |
31 | 355 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:26.33 | |
32 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:28.43 | |
33 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:31.06 | |
34 | 86 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:31.13 | |
35 | 52 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:31.20 | |
36 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:31.45 | |
37 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:33.23 | |
38 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:33.86 | |
39 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:34.49 | |
40 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:34.81 | |
41 | 47 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:36.72 | |
42 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:37.08 | |
43 | 385 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:37.21 | |
44 | 12 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:41.11 | |
45 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:42.83 | |
46 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:44.43 | |
47 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:45.01 | |
48 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:48.02 | |
49 | 84 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:48.27 | |
50 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:48.85 | |
51 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:49.96 | |
52 | 118 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:50.32 | |
53 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:50.32 | |
54 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:50.51 | |
55 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:51.16 | |
56 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:53.17 | |
57 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 2:00.67 | |
58 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 2:00.84 | |
59 | 312 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 2:03.99 | |
60 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 2:15.82 | |
61 | 309 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:22.39 | |
62 | 6 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
63 | 7 | Bloch Valdemar Bryde | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
64 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
65 | 45 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
67 | 119 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
68 | 134 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | |||
69 | 137 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | |||
70 | 144 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
71 | 149 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
72 | 203 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
73 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
74 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
75 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
76 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 34.80 | |
2 | 244 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 35.21 | |
3 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 38.40 | |
4 | 20 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 39.14 | |
5 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 39.93 | |
6 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 40.57 | |
7 | 227 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 40.91 | |
8 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 41.47 | |
9 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 42.38 | |
10 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 42.57 | |
11 | 288 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 43.11 | |
12 | 339 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 43.51 | |
13 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 43.60 | |
14 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 43.87 | |
15 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 44.31 | |
16 | 295 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 44.37 | |
17 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 44.46 | |
18 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 44.70 | |
19 | 271 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 44.89 | |
20 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 44.90 | |
21 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 44.94 | |
22 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 45.07 | |
23 | 96 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0368BF | 25 m | 45.71 | |
24 | 376 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 45.71 | |
25 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 45.92 | |
26 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 46.11 | |
27 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 46.15 | |
28 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 46.31 | |
29 | 101 | Lomholt Sofie-Amalie Føns | 2001 | ODSHERRED | 0118BA | 25 m | 46.43 | |
30 | 76 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 46.68 | |
31 | 71 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 47.15 | |
32 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 47.23 | |
33 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 47.28 | |
34 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 47.57 | |
35 | 34 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 47.71 | |
36 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 47.85 | |
37 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 47.94 | |
38 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 48.25 | |
39 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 48.62 | |
40 | 69 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 48.66 | |
41 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 48.98 | |
42 | 365 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 48.99 | |
43 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 49.11 | ||
44 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 49.34 | |
45 | 186 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 49.51 | |
46 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 49.53 | |
47 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 49.56 | |
48 | 74 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 50.11 | ||
49 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 50.39 | |
50 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 51.70 | |
51 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 51.98 | |
52 | 189 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 52.91 | |
53 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 53.48 | |
54 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 53.52 | |
55 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 53.59 | |
56 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 53.88 | |
57 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 54.01 | |
58 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 54.24 | |
59 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 54.34 | |
60 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 55.13 | |
61 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 55.22 | |
62 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 55.44 | |
63 | 80 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 55.92 | |
64 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 56.26 | |
65 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 56.45 | |
66 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 57.33 | EFT |
67 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 57.90 | |
68 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 58.32 | |
69 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 58.83 | |
70 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:01.22 | |
71 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:01.55 | |
72 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:02.30 | |
73 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:04.19 | |
74 | 173 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 1:05.46 | ||
75 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:06.45 | |
76 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:07.69 | |
77 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | 1:11.65 | ||
78 | 343 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 1:13.12 | |
79 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:20.57 | |
80 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:33.97 | |
81 | 24 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
82 | 30 | Mårtensen Savannah | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
83 | 100 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
84 | 170 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
85 | 193 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
86 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
87 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
88 | 287 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
89 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
90 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
91 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 29.91 | |
2 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 32.06 | |
3 | 359 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 33.38 | |
4 | 320 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 34.20 | |
5 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 34.64 | |
6 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 34.83 | |
7 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 34.96 | |
8 | 409 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 35.35 | |
9 | 290 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 37.19 | |
10 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 37.58 | |
11 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 38.22 | |
12 | 247 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 39.35 | |
13 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 39.93 | |
14 | 366 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 40.13 | |
15 | 363 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.42 | |
16 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 41.15 | |
17 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 41.77 | |
18 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 41.93 | |
19 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 41.99 | |
20 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 42.31 | |
21 | 361 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 42.51 | |
22 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 43.83 | |
23 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 44.38 | |
24 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 44.40 | |
25 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 44.46 | |
26 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 44.98 | |
27 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 44.99 | |
28 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 45.21 | |
29 | 217 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 45.87 | |
30 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 46.48 | |
31 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 46.77 | |
32 | 52 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 46.97 | |
33 | 86 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 47.26 | |
34 | 198 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 47.56 | |
35 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 47.84 | |
36 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 47.92 | |
37 | 355 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 48.03 | |
38 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 49.63 | |
39 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 50.26 | |
40 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 50.70 | |
41 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 51.25 | |
42 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 52.07 | |
43 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 52.93 | |
44 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 53.83 | |
45 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 53.89 | |
46 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 54.25 | |
47 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 54.52 | |
48 | 87 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
49 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 55.24 | |
50 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 55.37 | |
51 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 55.55 | |
52 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 56.21 | |
53 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 56.55 | |
54 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 56.86 | |
55 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 56.97 | |
56 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 57.21 | |
57 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 57.25 | |
58 | 12 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 57.44 | |
59 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 57.66 | |
60 | 408 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 58.20 | |
61 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 58.36 | |
62 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:01.36 | |
63 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:01.48 | |
64 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:01.91 | |
65 | 118 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:02.45 | |
66 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 1:05.21 | |
67 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:07.94 | |
68 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:08.64 | |
69 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:10.23 | |
70 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
71 | 104 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | ||
72 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
73 | 206 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
74 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
75 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
76 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
77 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:21.41 | |
2 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:29.76 | |
3 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 2:32.36 | |
4 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 2:33.79 | |
5 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:36.20 | |
6 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:40.11 | |
7 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:43.74 | |
8 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:44.42 | |
9 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:45.17 | |
10 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:46.93 | |
11 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:56.32 | |
12 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 3:02.68 | |
13 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:07.52 | |
14 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:07.83 | |
15 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:08.29 | |
16 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:10.13 | |
17 | 187 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:14.00 | |
18 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:27.43 | |
19 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:27.72 | |
20 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:30.68 | |
21 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:33.10 | |
22 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:35.19 | |
23 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 3:45.17 | |
24 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 3:59.79 | |
25 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 4:02.49 | |
26 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 4:04.74 | |
27 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 4:14.24 | |
28 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | ||
29 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | ||
30 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | ||
31 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:09.20 | |
2 | 321 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:15.66 | |
3 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 2:18.03 | |
4 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:18.57 | |
5 | 340 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:19.73 | |
6 | 341 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:19.85 | |
7 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:21.20 | |
8 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:28.60 | |
9 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:29.68 | |
10 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:31.67 | |
11 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:32.20 | |
12 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:39.34 | |
13 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:40.08 | |
14 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:40.12 | |
15 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:40.23 | |
16 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:41.23 | |
17 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:51.10 | |
18 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:51.78 | |
19 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:52.08 | |
20 | 176 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:52.09 | |
21 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:52.14 | |
22 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 2:52.66 | |
23 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 2:54.78 | |
24 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:59.44 | |
25 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 3:00.75 | |
26 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 3:02.55 | |
27 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:02.84 | |
28 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 3:05.66 | |
29 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.69 | |
30 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:24.18 | |
31 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:25.24 | |
32 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:26.60 | |
33 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:31.43 | |
34 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:37.23 | |
35 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 3:37.24 | |
36 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:38.37 | |
37 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 3:48.23 | |
38 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 3:54.43 | |
39 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:00.30 | EFT |
2 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:03.56 | |
3 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:04.55 | |
4 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:06.04 | |
5 | 241 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:06.53 | |
6 | 285 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 25 m | 1:07.06 | EFT |
7 | 322 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:08.09 | |
8 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:09.36 | |
9 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:09.55 | |
10 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:12.07 | |
11 | 190 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 1:14.84 | |
12 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:15.77 | |
13 | 339 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:18.64 | |
14 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.28 | |
15 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:22.10 | |
16 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:22.91 | |
17 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:23.01 | |
18 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:24.03 | |
19 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:30.33 | |
20 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:32.68 | |
21 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:42.02 | |
22 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:59.35 | |
23 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | ||
24 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:00.69 | |
2 | 31 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:01.58 | |
3 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:02.62 | |
4 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 1:05.13 | |
5 | 359 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:06.58 | |
6 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:07.81 | |
7 | 289 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:10.64 | |
8 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:11.08 | |
9 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:11.11 | |
10 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:12.30 | |
11 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.50 | |
12 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:13.87 | |
13 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:17.07 | |
14 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:18.07 | |
15 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:18.77 | |
16 | 230 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:19.78 | |
17 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:28.99 | |
18 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:30.51 | |
19 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:34.36 | |
20 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:34.60 | |
21 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:39.28 | |
22 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:40.37 | |
23 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:42.80 | |
24 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:52.71 | |
25 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
26 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 26.28 | |
2 | 285 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 25 m | 27.20 | |
3 | 283 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 27.37 | EFT |
4 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 28.21 | |
5 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 28.22 | |
6 | 411 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 28.77 | EFT |
7 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 29.12 | |
8 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 29.12 | |
9 | 246 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 29.24 | EFT |
10 | 244 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 29.43 | |
11 | 345 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.43 | |
12 | 254 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 29.54 | |
13 | 20 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 29.70 | |
14 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 29.70 | |
15 | 378 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 29.70 | |
16 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 29.78 | |
17 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 29.88 | |
18 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 29.89 | |
19 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 29.90 | |
20 | 295 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 30.01 | |
21 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 30.12 | |
22 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 30.30 | |
23 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 30.34 | |
24 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 30.44 | |
25 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 30.54 | |
26 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 30.70 | |
27 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 31.02 | |
28 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 31.16 | |
29 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 31.20 | |
30 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 31.30 | |
31 | 34 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
32 | 376 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 31.68 | |
33 | 182 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 31.92 | |
34 | 171 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 31.94 | |
35 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.98 | |
36 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 32.07 | |
37 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.10 | |
38 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 32.14 | |
39 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 32.40 | |
40 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 32.76 | |
41 | 76 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 32.92 | |
42 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 32.92 | |
43 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 33.07 | |
44 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 33.29 | |
45 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 33.45 | |
46 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 33.56 | |
47 | 365 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 33.57 | |
48 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 33.75 | |
49 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 34.06 | |
50 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 34.10 | |
51 | 101 | Lomholt Sofie-Amalie Føns | 2001 | ODSHERRED | 0118BA | 25 m | 34.20 | |
52 | 187 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 34.35 | |
53 | 71 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 34.40 | |
54 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 34.83 | |
55 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 34.99 | |
56 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 35.08 | |
57 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | 35.10 | |
58 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 35.11 | ||
59 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 35.19 | |
60 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 35.39 | |
61 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 35.59 | |
62 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 35.85 | |
63 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 35.89 | |
64 | 69 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 36.35 | |
65 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.35 | |
66 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.41 | |
67 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 36.57 | |
68 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 36.57 | |
69 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 36.70 | |
70 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 37.40 | |
71 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 37.48 | |
72 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 37.73 | |
73 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 37.83 | |
74 | 96 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0368BF | 25 m | 37.99 | |
75 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 38.09 | |
76 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 38.49 | |
77 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 38.92 | |
78 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 39.06 | |
79 | 189 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 39.12 | |
80 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 39.25 | |
81 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 39.26 | |
82 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 39.32 | |
83 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 39.43 | |
84 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 39.45 | |
85 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 39.95 | |
86 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 39.99 | |
87 | 74 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 40.11 | ||
88 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 40.21 | |
89 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 40.73 | |
90 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 40.79 | |
91 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 41.20 | |
92 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 41.27 | |
93 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 41.29 | |
94 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 41.36 | |
95 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 41.42 | |
96 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 41.46 | |
97 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 41.53 | |
98 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 41.83 | |
99 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 42.01 | |
100 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 43.05 | |
101 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 43.31 | |
102 | 13 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 43.73 | |
103 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 44.88 | |
104 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 45.08 | |
105 | 80 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 45.30 | |
106 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 46.22 | |
107 | 51 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 46.82 | |
108 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 48.61 | |
109 | 157 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 49.20 | |
110 | 304 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 49.52 | |
111 | 343 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 51.01 | |
112 | 323 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 51.09 | |
113 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 51.61 | |
114 | 173 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 25 m | 51.71 | ||
115 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 55.59 | |
116 | 147 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | 55.62 | ||
117 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | 59.40 | ||
118 | 287 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 25 m | 59.66 | ||
119 | 152 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:01.38 | |
120 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | 1:01.48 | ||
121 | 123 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | 1:04.68 | ||
122 | 154 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | 1:07.45 | ||
123 | 135 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | 1:16.17 | ||
124 | 139 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | 1:25.66 | ||
125 | 24 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
126 | 26 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
127 | 27 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
128 | 30 | Mårtensen Savannah | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
129 | 54 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
130 | 100 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
131 | 159 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
132 | 170 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 25 m | |||
133 | 193 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
134 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
135 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
136 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
137 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 24.14 | |
2 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 24.58 | |
3 | 336 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 24.86 | |
4 | 3 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 24.91 | |
5 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 25.05 | |
6 | 291 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 25.33 | |
7 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 25.93 | |
8 | 409 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 25.95 | |
9 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 26.12 | |
10 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 26.23 | |
11 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 26.25 | |
12 | 341 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 26.37 | |
13 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 26.50 | |
14 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 26.62 | |
15 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 27.13 | |
16 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 27.14 | |
17 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 27.21 | |
18 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 27.26 | |
19 | 290 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 27.59 | |
20 | 252 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 27.93 | |
21 | 408 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 28.62 | |
22 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 28.75 | |
23 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 28.77 | |
24 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.16 | |
25 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 29.29 | |
26 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 29.33 | |
27 | 98 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 29.45 | |
28 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 29.84 | |
29 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.86 | |
30 | 363 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.13 | |
31 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 30.60 | |
32 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 30.62 | |
33 | 366 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 30.65 | |
34 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 30.74 | |
35 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 30.78 | |
36 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 30.89 | |
37 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 31.17 | |
38 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.31 | |
39 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 31.86 | |
40 | 361 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 31.91 | |
41 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 32.17 | |
42 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 32.20 | |
43 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 32.23 | |
44 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 32.23 | |
45 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 32.35 | |
46 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 32.61 | |
47 | 217 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 32.99 | |
48 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 33.15 | |
49 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 33.61 | |
50 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 33.69 | |
51 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 33.73 | |
52 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 33.75 | |
53 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 33.82 | |
54 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | 33.93 | |
55 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.00 | |
56 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 34.57 | |
57 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 34.59 | |
58 | 198 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 34.77 | |
59 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 34.98 | |
60 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 35.03 | |
61 | 87 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 35.11 | ||
62 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 35.21 | |
63 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 35.23 | |
64 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 35.61 | |
65 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 35.95 | |
66 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 35.98 | |
67 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 36.04 | |
68 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 36.29 | |
69 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 36.40 | |
70 | 47 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 36.58 | |
71 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 36.73 | |
72 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 36.85 | |
73 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 37.26 | |
74 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 37.33 | |
75 | 12 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 37.73 | |
76 | 86 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 37.77 | |
77 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 37.99 | |
78 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 38.27 | |
79 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 38.31 | |
80 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | 38.90 | |
81 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.02 | |
82 | 385 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 39.11 | |
83 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 39.89 | |
84 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 40.36 | |
85 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 40.96 | |
86 | 84 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 40.97 | |
87 | 52 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 41.27 | |
88 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 41.34 | |
89 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 41.35 | |
90 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 41.92 | |
91 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 41.97 | |
92 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 42.87 | |
93 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 42.90 | |
94 | 118 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 43.00 | |
95 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 43.42 | |
96 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 44.90 | |
97 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 44.91 | |
98 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 45.28 | |
99 | 104 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 47.10 | |
100 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 47.97 | |
101 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 48.47 | |
102 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 52.84 | |
103 | 309 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 56.82 | |
104 | 312 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 57.76 | |
105 | 203 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | 58.12 | ||
106 | 134 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | 59.51 | ||
107 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | 59.80 | ||
108 | 119 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:00.60 | |
109 | 149 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:03.53 | |
110 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | 1:04.92 | ||
111 | 137 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | 1:09.04 | ||
112 | 1 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
113 | 4 | Baarupdal Christian | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
114 | 6 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
115 | 7 | Bloch Valdemar Bryde | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
116 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
117 | 44 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
118 | 45 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
119 | 59 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
120 | 144 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
121 | 206 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
122 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
123 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | ||
124 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:39.27 | |
2 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:47.59 | |
3 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:47.85 | |
4 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:54.91 | |
5 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:58.10 | |
6 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 3:07.07 | |
7 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 3:10.00 | |
8 | 271 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:10.82 | |
9 | 227 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:13.92 | |
10 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:17.72 | |
11 | 96 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0368BF | 25 m | 3:20.11 | |
12 | 288 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:25.46 | |
13 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:28.02 | |
14 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:28.52 | |
15 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 3:29.57 | |
16 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:33.76 | |
17 | 186 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:44.17 | |
18 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:48.56 | |
19 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 3:49.93 | |
20 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:58.43 | |
21 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:00.49 | |
22 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 4:03.70 | |
23 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 4:19.70 | |
24 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 4:36.71 | |
25 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 4:39.34 | EFT |
26 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
27 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
28 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:40.03 | |
2 | 321 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:46.62 | |
3 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:52.47 | |
4 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:53.18 | |
5 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:54.57 | |
6 | 315 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:55.35 | |
7 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:57.26 | |
8 | 176 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:58.89 | |
9 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:05.79 | |
10 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 3:07.22 | |
11 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:10.36 | |
12 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 3:13.42 | |
13 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:17.23 | |
14 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:18.09 | |
15 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 3:19.88 | |
16 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:21.08 | |
17 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:26.62 | |
18 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:28.03 | |
19 | 355 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:34.52 | |
20 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:44.18 | |
21 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:52.93 | |
22 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 4:06.92 | |
23 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 4:11.13 | |
24 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 4:18.28 | |
25 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 4:21.05 | |
26 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 4:23.32 | |
27 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
28 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | ||
29 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | ||
30 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | ||
31 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Herlev Piger 1 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:02.79 | ||
2 | 38 | Kalundborg Piger 1 | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 327 | Ringsted Piger 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 346 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 222 | Herlev Piger 2 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:15.79 | ||
6 | 61 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:18.11 | ||
7 | 347 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 224 | Herlev Piger 2. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:23.42 | ||
9 | 39 | Kalundborg Piger 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 348 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 63 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.11 | ||
12 | 40 | Kalundborg Piger 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 114 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 349 | Skjoldmøer 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | ||
15 | 64 | Dragsholm Piger 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:50.11 | ||
16 | 115 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:55.00 | ||
17 | 107 | Prinsesserne Fra Blokken | 2007 | VEST | 25 m | 3:10.00 | ||
18 | 279 | Herlev Piger 1 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
19 | 280 | Herlev Piger 2 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
20 | 281 | Herlev Piger 3 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
21 | 328 | Ringsted Piger 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Herlev Drenge 1 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 1:45.79 | ||
2 | 292 | Ringsted Drenge 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:51.00 | ||
3 | 350 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 8 | Kalundborg Drenge 1 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 220 | Herlev Drenge 2 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:03.79 | ||
6 | 60 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:05.11 | ||
7 | 351 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 223 | Herlev Drenge 2. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:15.42 | ||
9 | 9 | Kalundborg Drenge 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 62 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
11 | 111 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 10 | Kalundborg Drenge 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 352 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.00 | ||
14 | 353 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 112 | Vest Årgang Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 113 | Vest Årgang Drenge 3 | 2005 | VEST | 25 m | 3:00.00 | ||
17 | 106 | Kongerne Fra Blokken | 2007 | VEST | 25 m | 3:20.00 | ||
18 | 277 | Herlev Drenge 1 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
19 | 278 | Herlev Drenge 2 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 4:00.00 | ||
20 | 293 | Ringsted Drenge 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:52 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 58.24 | |
2 | 18 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 59.84 | |
3 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:00.25 | |
4 | 285 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 25 m | 1:00.73 | |
5 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:01.31 | |
6 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 1:02.00 | |
7 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:02.53 | |
8 | 345 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.34 | |
9 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:04.38 | |
10 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:04.65 | |
11 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:04.95 | |
12 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:05.06 | |
13 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:05.13 | |
14 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:05.82 | |
15 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.87 | |
16 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:06.25 | |
17 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:07.27 | |
18 | 171 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:08.31 | |
19 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:08.44 | |
20 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:09.28 | |
21 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:09.39 | |
22 | 260 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:09.46 | |
23 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:09.65 | |
24 | 377 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:09.77 | |
25 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:10.10 | |
26 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:10.22 | |
27 | 182 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 1:10.49 | |
28 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:11.05 | |
29 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:11.34 | |
30 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.63 | |
31 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:11.91 | |
32 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:11.99 | |
33 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:12.09 | |
34 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:12.92 | |
35 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:13.83 | |
36 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:15.11 | |
37 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:16.06 | |
38 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:16.19 | |
39 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:17.11 | ||
40 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:17.63 | |
41 | 365 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:18.32 | |
42 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 1:19.35 | |
43 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:19.51 | |
44 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:19.66 | |
45 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:20.09 | |
46 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:20.59 | |
47 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:20.59 | |
48 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:20.66 | |
49 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:20.68 | |
50 | 94 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:20.71 | |
51 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.35 | |
52 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.64 | |
53 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:22.04 | |
54 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:22.33 | |
55 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:23.05 | |
56 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:23.09 | |
57 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:23.15 | |
58 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.15 | |
59 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:25.49 | |
60 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:25.58 | |
61 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:25.89 | |
62 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:26.48 | |
63 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:28.13 | |
64 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:28.16 | |
65 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:29.16 | |
66 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | 1:29.39 | |
67 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:29.57 | |
68 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:30.27 | |
69 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:31.00 | |
70 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:31.03 | |
71 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:31.19 | |
72 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:31.46 | |
73 | 189 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:31.74 | |
74 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:31.83 | |
75 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:32.15 | |
76 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:32.24 | |
77 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:32.72 | |
78 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:33.27 | |
79 | 306 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:33.93 | |
80 | 265 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:34.05 | |
81 | 133 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:34.67 | |
82 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:34.78 | |
83 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:36.54 | |
84 | 13 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 1:37.05 | |
85 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:38.97 | |
86 | 95 | Thyrrestrup Caroline | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:39.11 | ||
87 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 1:40.78 | |
88 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:40.91 | |
89 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:41.53 | |
90 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.06 | |
91 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:44.28 | |
92 | 51 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:45.32 | |
93 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:46.95 | EFT |
94 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:48.47 | |
95 | 396 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:49.29 | |
96 | 343 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 1:49.74 | |
97 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:50.80 | |
98 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:56.72 | |
99 | 304 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:58.85 | |
100 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:03.80 | |
101 | 323 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:03.90 | |
102 | 14 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
103 | 17 | Jensen Laura Saul | 2005 | KALUNDBORG | 0588AV | 25 m | ||
104 | 24 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
105 | 26 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
106 | 27 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
107 | 30 | Mårtensen Savannah | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
108 | 54 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
109 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
110 | 123 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
111 | 135 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | |||
112 | 139 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | |||
113 | 147 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | |||
114 | 152 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
115 | 154 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | |||
116 | 157 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
117 | 159 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
118 | 193 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
119 | 211 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
120 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
121 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
122 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
123 | 387 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
124 | 395 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | ||
125 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 52.63 | |
2 | 3 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 54.50 | |
3 | 336 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 54.53 | |
4 | 340 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 55.61 | |
5 | 358 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 55.67 | |
6 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 56.52 | |
7 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 56.81 | |
8 | 341 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 56.83 | |
9 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 57.27 | |
10 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 57.48 | |
11 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 57.60 | |
12 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 57.65 | |
13 | 31 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 58.27 | |
14 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 59.01 | |
15 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 59.19 | |
16 | 290 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 59.22 | |
17 | 417 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267ak | 25 m | 59.50 | EFT |
18 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 59.57 | |
19 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 59.78 | |
20 | 409 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 59.97 | |
21 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:01.05 | |
22 | 289 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:01.36 | |
23 | 252 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:02.26 | |
24 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:03.18 | |
25 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:03.37 | |
26 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:04.28 | |
27 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:04.48 | |
28 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:05.42 | |
29 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:05.74 | |
30 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:06.26 | |
31 | 408 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:06.27 | |
32 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:06.67 | |
33 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:06.89 | |
34 | 266 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:07.16 | |
35 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.43 | |
36 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 1:07.66 | |
37 | 366 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:07.99 | |
38 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:08.51 | |
39 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:08.68 | |
40 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:09.32 | |
41 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:09.50 | |
42 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:09.52 | |
43 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:10.09 | |
44 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.56 | |
45 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:10.69 | |
46 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:10.94 | |
47 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:11.69 | |
48 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:12.81 | |
49 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:13.03 | |
50 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:13.06 | |
51 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:13.81 | |
52 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:14.22 | |
53 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:14.52 | |
54 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:14.97 | |
55 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:15.07 | |
56 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:16.14 | |
57 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:16.55 | |
58 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:17.23 | |
59 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:17.37 | |
60 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:17.46 | |
61 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:18.98 | |
62 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:19.38 | |
63 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:19.67 | |
64 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:20.06 | |
65 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:20.38 | |
66 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:20.98 | |
67 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:21.31 | |
68 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:21.51 | |
69 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:21.61 | |
70 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:21.65 | |
71 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:22.07 | |
72 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:22.65 | |
73 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.67 | |
74 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:23.43 | |
75 | 47 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:23.95 | |
76 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:24.90 | |
77 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:27.76 | |
78 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:29.25 | |
79 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:29.61 | |
80 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:29.77 | |
81 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | 1:30.03 | |
82 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:33.09 | |
83 | 84 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:33.61 | |
84 | 52 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:34.66 | |
85 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 1:35.34 | |
86 | 403 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:36.21 | |
87 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:36.50 | |
88 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:36.60 | |
89 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:36.97 | |
90 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:37.52 | |
91 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:38.10 | |
92 | 405 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 1:40.90 | |
93 | 214 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:41.24 | |
94 | 390 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:41.38 | |
95 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:44.13 | |
96 | 400 | Nyegaard Villads | 2009 | ROSKILDE | 0911AB | 25 m | 1:44.51 | |
97 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 1:44.92 | |
98 | 184 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:46.14 | |
99 | 397 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:46.36 | |
100 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:48.54 | |
101 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:51.73 | |
102 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:52.52 | |
103 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:54.38 | |
104 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:57.35 | |
105 | 312 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 2:12.84 | |
106 | 309 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:16.56 | |
107 | 1 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
108 | 4 | Baarupdal Christian | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
109 | 6 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
110 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
111 | 44 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
112 | 45 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
113 | 59 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
114 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | ||
115 | 121 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 25 m | |||
116 | 137 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | |||
117 | 144 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
118 | 149 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
119 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
120 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
121 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
122 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
123 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
124 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
125 | 392 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:22.67 | |
2 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:22.88 | |
3 | 322 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:25.35 | |
4 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:50.00 | |
5 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 3:11.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 2:15.89 | |
2 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:20.52 | |
3 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:41.22 | |
4 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 2:43.64 | |
5 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:47.10 | |
6 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:03.17 | |
7 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:03.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 31.88 | |
2 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 32.42 | |
3 | 20 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 33.09 | |
4 | 171 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 34.51 | |
5 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.54 | |
6 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 34.68 | |
7 | 35 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 34.79 | |
8 | 339 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 35.47 | |
9 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.85 | |
10 | 182 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.06 | |
11 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 36.30 | |
12 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 36.57 | |
13 | 227 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 36.66 | |
14 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 36.67 | |
15 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 37.24 | |
16 | 376 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 37.30 | |
17 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 37.77 | EFT |
18 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 38.08 | |
19 | 260 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 38.58 | |
20 | 288 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 38.68 | |
21 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 39.08 | |
22 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 39.28 | |
23 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 39.52 | |
24 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 39.79 | |
25 | 34 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
26 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 40.13 | |
27 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 40.30 | |
28 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 40.33 | |
29 | 365 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 40.68 | |
30 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 41.83 | |
31 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 42.03 | |
32 | 94 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 42.27 | |
33 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 42.48 | |
34 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 42.73 | |
35 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 42.73 | |
36 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 43.32 | |
37 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 43.41 | |
38 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 43.71 | |
39 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 44.02 | |
40 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 44.45 | |
41 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | 44.47 | |
42 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 44.63 | |
43 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 44.89 | |
44 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 45.11 | ||
45 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 45.72 | |
46 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 45.95 | |
47 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 46.41 | |
48 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 46.96 | |
49 | 133 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 47.17 | |
50 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 47.29 | |
51 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 47.65 | |
52 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 47.75 | |
53 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 48.18 | |
54 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 48.47 | |
55 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 48.55 | |
56 | 306 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 48.71 | |
57 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 48.86 | |
58 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 48.91 | |
59 | 51 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 49.12 | |
60 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 49.28 | |
61 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 49.34 | |
62 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 49.35 | |
63 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 49.57 | |
64 | 395 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 49.58 | |
65 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 50.37 | |
66 | 13 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 50.64 | |
67 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 50.76 | |
68 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 51.39 | |
69 | 209 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 51.54 | |
70 | 323 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 54.80 | |
71 | 95 | Thyrrestrup Caroline | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
72 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 55.47 | |
73 | 396 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 55.52 | |
74 | 343 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | 55.68 | |
75 | 304 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 56.13 | |
76 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 56.77 | |
77 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 57.49 | |
78 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | 58.79 | |
79 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 59.07 | |
80 | 17 | Jensen Laura Saul | 2005 | KALUNDBORG | 0588AV | 25 m | 59.74 | |
81 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:02.52 | |
82 | 135 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | 1:04.05 | ||
83 | 157 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:05.49 | |
84 | 154 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | 1:05.93 | ||
85 | 159 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:09.19 | |
86 | 147 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | 1:09.81 | ||
87 | 123 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | 1:12.24 | ||
88 | 152 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:16.62 | |
89 | 139 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | 1:22.03 | ||
90 | 14 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
91 | 26 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
92 | 27 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
93 | 30 | Mårtensen Savannah | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
94 | 54 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
95 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | ||
96 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
97 | 100 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
98 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | ||
99 | 193 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
100 | 211 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 25 m | |||
101 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
102 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
103 | 387 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
104 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
105 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
106 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 28.41 | |
2 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 28.88 | |
3 | 359 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 29.39 | |
4 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 29.63 | |
5 | 320 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 29.72 | |
6 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.87 | |
7 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 30.08 | |
8 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 30.10 | |
9 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 30.65 | |
10 | 416 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159ah | 25 m | 31.26 | EFT |
11 | 315 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 31.27 | |
12 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 32.29 | |
13 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 32.71 | |
14 | 230 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.66 | |
15 | 183 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 35.22 | |
16 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 36.15 | |
17 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 36.48 | |
18 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 36.92 | |
19 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 37.10 | |
20 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 37.14 | |
21 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 37.17 | |
22 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 37.97 | |
23 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 37.99 | |
24 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 38.97 | |
25 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 39.19 | |
26 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 39.32 | |
27 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 39.72 | |
28 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 40.59 | |
29 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 40.70 | |
30 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 41.08 | |
31 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 42.23 | |
32 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 42.35 | |
33 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.45 | |
34 | 47 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 42.53 | |
35 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 42.53 | |
36 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 42.76 | |
37 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 42.79 | |
38 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 43.11 | |
39 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 43.58 | |
40 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 44.06 | |
41 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 44.07 | |
42 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 44.73 | |
43 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 45.20 | |
44 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 47.21 | |
45 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 47.81 | |
46 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 48.72 | |
47 | 392 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.03 | |
48 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 49.05 | |
49 | 397 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 49.34 | |
50 | 405 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 50.63 | |
51 | 84 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 50.85 | |
52 | 403 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 51.20 | |
53 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 51.44 | |
54 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 51.83 | |
55 | 400 | Nyegaard Villads | 2009 | ROSKILDE | 0911AB | 25 m | 52.22 | |
56 | 214 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 52.64 | |
57 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 53.06 | |
58 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 53.34 | |
59 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 54.00 | |
60 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 54.59 | |
61 | 390 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 54.84 | |
62 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 56.87 | |
63 | 137 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | 57.20 | ||
64 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 57.20 | |
65 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:01.83 | |
66 | 309 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:06.04 | |
67 | 149 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:08.09 | |
68 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | 1:11.01 | ||
69 | 144 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | 1:14.99 | ||
70 | 1 | Ahmad Mutasem | 2001 | KALUNDBORG | 25 m | |||
71 | 4 | Baarupdal Christian | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
72 | 6 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
73 | 37 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
74 | 44 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
75 | 45 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | |||
76 | 59 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
77 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | ||
78 | 104 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | ||
79 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
80 | 121 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 25 m | |||
81 | 184 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | ||
82 | 203 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
83 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
84 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
85 | 312 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 4:23.88 | |
2 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 4:24.68 | |
3 | 246 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 4:27.79 | |
4 | 18 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:31.71 | |
5 | 295 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 4:37.27 | |
6 | 322 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 4:39.31 | |
7 | 378 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 4:43.58 | |
8 | 345 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 4:46.78 | |
9 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 4:47.14 | |
10 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 4:48.34 | |
11 | 190 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 4:48.75 | |
12 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:52.68 | |
13 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:55.60 | |
14 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 4:56.96 | |
15 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 5:05.41 | |
16 | 254 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 5:15.95 | |
17 | 377 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 5:26.65 | |
18 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 5:27.32 | |
19 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 5:52.07 | |
20 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 6:01.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 4:04.44 | |
2 | 321 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:09.42 | |
3 | 291 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 4:14.24 | |
4 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:23.39 | |
5 | 81 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 4:25.22 | |
6 | 289 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 4:33.40 | |
7 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:51.76 | |
8 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 4:53.55 | |
9 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 5:02.42 | |
10 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 5:06.72 | |
11 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 5:09.61 | |
12 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 5:10.39 | |
13 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 5:17.45 | |
14 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 5:34.59 | |
15 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 5:44.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:06.87 | |
2 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:07.24 | |
3 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 1:10.06 | |
4 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:10.55 | |
5 | 246 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 1:13.18 | EFT |
6 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:13.35 | |
7 | 20 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:13.54 | |
8 | 378 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:14.83 | |
9 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:14.85 | |
10 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:16.19 | |
11 | 339 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:17.76 | |
12 | 83 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:19.16 | |
13 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:19.19 | |
14 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:19.23 | |
15 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:19.99 | |
16 | 34 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:20.45 | |
17 | 288 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:20.58 | |
18 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:20.80 | |
19 | 93 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:21.15 | |
20 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:21.47 | |
21 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:22.17 | |
22 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:22.74 | |
23 | 376 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:22.75 | |
24 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:22.94 | |
25 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:23.52 | |
26 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:23.67 | |
27 | 201 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:24.20 | |
28 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:25.83 | |
29 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:25.84 | |
30 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:26.30 | |
31 | 344 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:26.53 | |
32 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:27.81 | |
33 | 365 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:28.18 | |
34 | 90 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:29.26 | |
35 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:29.73 | |
36 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:30.26 | |
37 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:30.48 | |
38 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:30.50 | |
39 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:30.63 | |
40 | 143 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:30.66 | |
41 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:31.73 | |
42 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:32.57 | |
43 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:33.07 | |
44 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:33.58 | |
45 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:34.40 | |
46 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:34.99 | |
47 | 180 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:36.07 | |
48 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:36.09 | |
49 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:37.89 | |
50 | 248 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:38.44 | |
51 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:38.59 | |
52 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | 1:38.79 | |
53 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:39.57 | |
54 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:39.66 | |
55 | 212 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:39.75 | |
56 | 68 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:40.11 | |
57 | 57 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:41.77 | |
58 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:41.91 | |
59 | 342 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:42.21 | |
60 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:42.79 | |
61 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:43.48 | |
62 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:43.59 | |
63 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:49.41 | |
64 | 306 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:49.86 | |
65 | 265 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:52.88 | |
66 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:52.96 | |
67 | 189 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:58.79 | |
68 | 13 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 2:06.19 | |
69 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:09.32 | |
70 | 51 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 2:26.05 | |
71 | 24 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
72 | 204 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | ||
73 | 209 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
74 | 244 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | ||
75 | 298 | Gudmundsdottir Heidi Dogg | 2007 | RINGSTED | 0738AO | 25 m | ||
76 | 395 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | ||
77 | 404 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
78 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
79 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:01.82 | |
2 | 247 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 1:02.80 | |
3 | 269 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:03.08 | |
4 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:05.33 | |
5 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:05.68 | |
6 | 417 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267ak | 25 m | 1:06.19 | EFT |
7 | 31 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:06.57 | |
8 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:06.71 | |
9 | 284 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:07.20 | |
10 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:07.62 | |
11 | 358 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:08.43 | |
12 | 416 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159ah | 25 m | 1:09.10 | EFT |
13 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:09.40 | |
14 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:09.50 | |
15 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:09.52 | |
16 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:14.01 | |
17 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:15.21 | |
18 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:15.57 | |
19 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:15.69 | |
20 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:15.96 | |
21 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:16.51 | |
22 | 215 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:16.80 | |
23 | 176 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:17.82 | |
24 | 363 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:18.45 | |
25 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:19.22 | |
26 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:19.79 | |
27 | 361 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:20.98 | |
28 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:21.25 | |
29 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:21.33 | |
30 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:21.53 | |
31 | 210 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:21.53 | |
32 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:21.64 | EFT |
33 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:22.21 | |
34 | 169 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:22.30 | |
35 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:22.87 | |
36 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:23.87 | |
37 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:24.01 | |
38 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:25.16 | |
39 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:25.78 | |
40 | 334 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:25.82 | |
41 | 166 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:26.01 | |
42 | 43 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:26.37 | |
43 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:27.32 | |
44 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.39 | |
45 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:29.20 | |
46 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:29.33 | |
47 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:30.24 | |
48 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:30.36 | |
49 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:30.42 | |
50 | 388 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:30.76 | |
51 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:30.81 | |
52 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:31.18 | |
53 | 232 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:32.06 | |
54 | 15 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:32.17 | |
55 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:32.47 | |
56 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:36.25 | |
57 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:36.35 | |
58 | 77 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:36.48 | |
59 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:36.55 | |
60 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:36.66 | |
61 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:36.72 | |
62 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:36.80 | |
63 | 49 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:37.31 | |
64 | 47 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:43.36 | |
65 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:44.95 | |
66 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:48.10 | |
67 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:48.43 | |
68 | 52 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:50.21 | |
69 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:50.65 | |
70 | 22 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:52.67 | |
71 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:54.92 | |
72 | 389 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 2:01.89 | |
73 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:05.55 | |
74 | 84 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | ||
75 | 124 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
76 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
77 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
78 | 245 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
79 | 257 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
80 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
81 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | ||
82 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 375 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 28.18 | |
2 | 356 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 29.19 | |
3 | 18 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.45 | |
4 | 48 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.47 | |
5 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 30.48 | |
6 | 411 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 30.55 | EFT |
7 | 322 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 30.98 | |
8 | 383 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 31.71 | |
9 | 33 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.96 | |
10 | 227 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 32.74 | |
11 | 295 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 32.92 | |
12 | 364 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 33.14 | |
13 | 79 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 33.56 | |
14 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 33.59 | |
15 | 244 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 33.85 | |
16 | 92 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 34.60 | |
17 | 249 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.70 | |
18 | 21 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 34.96 | |
19 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 35.25 | |
20 | 35 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.42 | |
21 | 345 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 35.83 | |
22 | 182 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 25 m | 36.12 | |
23 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 36.55 | EFT |
24 | 66 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 37.11 | |
25 | 181 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 41.24 | |
26 | 324 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 41.71 | |
27 | 28 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 41.93 | |
28 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 42.09 | |
29 | 188 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 42.71 | |
30 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 43.62 | |
31 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 44.07 | |
32 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 44.63 | |
33 | 94 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 45.06 | |
34 | 308 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 45.28 | |
35 | 243 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 45.32 | |
36 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 45.58 | |
37 | 342 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 46.08 | |
38 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 46.25 | |
39 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 46.53 | |
40 | 256 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 47.30 | |
41 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 48.30 | |
42 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 48.89 | |
43 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 49.94 | |
44 | 297 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 51.25 | |
45 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 52.08 | |
46 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 52.12 | |
47 | 391 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 53.48 | |
48 | 168 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 59.61 | |
49 | 5 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | ||
50 | 55 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 0656AS | 25 m | ||
51 | 99 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
52 | 100 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
53 | 251 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
54 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
55 | 396 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 25 m | 25.49 | |
2 | 258 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 26.01 | |
3 | 358 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 26.43 | |
4 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 26.88 | |
5 | 31 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 27.79 | |
6 | 3 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 27.97 | |
7 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 28.21 | |
8 | 341 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 28.27 | |
9 | 231 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 28.28 | |
10 | 73 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.34 | |
11 | 417 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267ak | 25 m | 29.29 | EFT |
12 | 354 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.71 | |
13 | 409 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 30.01 | |
14 | 290 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 30.12 | |
15 | 315 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 31.07 | |
16 | 289 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 31.40 | |
17 | 266 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 31.42 | |
18 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 31.50 | |
19 | 88 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 31.93 | |
20 | 252 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 31.95 | |
21 | 408 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 32.17 | |
22 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 32.26 | |
23 | 82 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 32.65 | |
24 | 183 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 33.00 | |
25 | 230 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.53 | |
26 | 374 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.58 | |
27 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 33.86 | |
28 | 165 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 34.08 | |
29 | 370 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.32 | |
30 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 34.52 | |
31 | 307 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 35.13 | |
32 | 176 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 35.47 | |
33 | 301 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 36.01 | |
34 | 72 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 36.29 | |
35 | 366 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 36.46 | |
36 | 23 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 36.84 | |
37 | 250 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 36.98 | |
38 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 37.23 | |
39 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 37.80 | |
40 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 38.22 | |
41 | 236 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 38.75 | |
42 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 38.87 | |
43 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 39.53 | |
44 | 126 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 39.60 | |
45 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 40.39 | |
46 | 163 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 40.40 | |
47 | 399 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 40.67 | |
48 | 213 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 42.39 | |
49 | 56 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 43.49 | |
50 | 325 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 44.58 | |
51 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 44.70 | |
52 | 191 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 47.56 | |
53 | 300 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 48.03 | |
54 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 52.50 | |
55 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 54.31 | |
56 | 214 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 56.55 | |
57 | 218 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 1:08.69 | |
58 | 103 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 0135AT | 25 m | ||
59 | 104 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | ||
60 | 105 | Sønderskov Frederik W. | 2006 | ODSHERRED | 0643AM | 25 m | ||
61 | 235 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
62 | 397 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:21.64 | |
2 | 254 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:27.84 | |
3 | 171 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:35.22 | |
4 | 190 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:37.56 | |
5 | 378 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:38.51 | |
6 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:41.56 | |
7 | 175 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:41.81 | |
8 | 372 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:42.39 | |
9 | 357 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:45.28 | |
10 | 288 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:49.54 | |
11 | 333 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:52.19 | |
12 | 238 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:56.50 | |
13 | 286 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:58.31 | |
14 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | 3:04.80 | |
15 | 205 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:06.53 | |
16 | 199 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:08.37 | |
17 | 377 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:09.76 | |
18 | 158 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:12.68 | |
19 | 46 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:16.53 | |
20 | 131 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:27.23 | |
21 | 259 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 3:29.14 | |
22 | 319 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:36.10 | |
23 | 185 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 3:39.97 | |
24 | 127 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:47.39 | |
25 | 133 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:50.33 | |
26 | 338 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 4:17.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:05.97 | |
2 | 382 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 2:14.19 | |
3 | 25 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:15.83 | |
4 | 202 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:19.76 | |
5 | 291 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:20.56 | |
6 | 321 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:20.91 | |
7 | 70 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:24.23 | |
8 | 369 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:27.21 | |
9 | 340 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:31.10 | |
10 | 416 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159ah | 25 m | 2:36.86 | EFT |
11 | 230 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:42.80 | |
12 | 381 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:43.05 | |
13 | 36 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 2:43.45 | |
14 | 183 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:45.97 | |
15 | 172 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 25 m | 2:49.69 | |
16 | 136 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:49.99 | |
17 | 267 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:50.24 | |
18 | 234 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:54.65 | |
19 | 156 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:20.68 | |
20 | 216 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | ||
21 | 316 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
22 | 392 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:16.17 | |
2 | 244 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 25 m | 1:16.32 | |
3 | 371 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:16.35 | |
4 | 241 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:17.82 | |
5 | 53 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:19.70 | |
6 | 192 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:20.15 | |
7 | 16 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:20.65 | |
8 | 167 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.44 | |
9 | 246 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 1:23.72 | EFT |
10 | 227 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:26.31 | |
11 | 313 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:26.75 | |
12 | 335 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:28.75 | |
13 | 380 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:31.49 | |
14 | 207 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:34.48 | |
15 | 32 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:35.36 | |
16 | 160 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:35.38 | |
17 | 94 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:38.44 | |
18 | 332 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:38.53 | |
19 | 155 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:39.10 | |
20 | 89 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.54 | |
21 | 255 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:41.08 | |
22 | 174 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0692AN | 25 m | 1:41.36 | |
23 | 97 | Christen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:41.87 | |
24 | 2 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:43.64 | |
25 | 195 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:44.05 | |
26 | 196 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:45.69 | |
27 | 50 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:45.96 | |
28 | 226 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:46.36 | |
29 | 268 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:48.12 | |
30 | 402 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:48.85 | |
31 | 85 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:49.11 | ||
32 | 120 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:49.11 | |
33 | 311 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:49.93 | |
34 | 67 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:50.80 | |
35 | 19 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:51.40 | |
36 | 102 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:51.85 | |
37 | 273 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:53.58 | |
38 | 342 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:54.23 | |
39 | 140 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:55.03 | |
40 | 200 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:55.84 | |
41 | 379 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:55.88 | |
42 | 261 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:56.45 | |
43 | 253 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:57.58 | |
44 | 145 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:58.64 | |
45 | 189 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:58.85 | |
46 | 95 | Thyrrestrup Caroline | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:59.11 | ||
47 | 265 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:59.13 | |
48 | 162 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:59.62 | |
49 | 177 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 2:00.25 | |
50 | 209 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 2:01.10 | |
51 | 141 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:06.06 | |
52 | 410 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:06.33 | EFT |
53 | 237 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 2:07.41 | |
54 | 130 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:20.23 | |
55 | 24 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
56 | 117 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
57 | 148 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
58 | 225 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | ||
59 | 228 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
60 | 263 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
61 | 329 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 25 m | ||
62 | 343 | Toft Alberte | 2008 | RINGSTED | 0824AC | 25 m | ||
63 | 387 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
64 | 394 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
65 | 406 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
66 | 407 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:09.08 | |
2 | 359 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:10.79 | |
3 | 233 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 1:14.78 | |
4 | 409 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:16.00 | |
5 | 208 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:17.68 | |
6 | 179 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:19.60 | |
7 | 197 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:21.16 | |
8 | 194 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:21.75 | |
9 | 296 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:21.89 | |
10 | 176 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:22.47 | |
11 | 29 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:26.68 | |
12 | 317 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:28.36 | |
13 | 91 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:29.23 | |
14 | 164 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:29.85 | |
15 | 363 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:30.00 | |
16 | 276 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:30.14 | ||
17 | 242 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:30.45 | |
18 | 178 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:30.99 | |
19 | 408 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:31.73 | |
20 | 75 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:32.08 | |
21 | 366 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:32.21 | |
22 | 239 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:32.68 | |
23 | 294 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:33.61 | |
24 | 361 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:34.03 | |
25 | 362 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:34.45 | |
26 | 153 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:35.22 | |
27 | 146 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:35.77 | |
28 | 368 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:36.29 | |
29 | 151 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:36.72 | |
30 | 142 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:36.95 | |
31 | 266 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:40.47 | |
32 | 401 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:43.37 | |
33 | 398 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:44.26 | |
34 | 393 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:46.00 | |
35 | 122 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:47.50 | |
36 | 299 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:49.32 | |
37 | 150 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:49.77 | |
38 | 125 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:50.26 | |
39 | 42 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:55.38 | |
40 | 229 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:55.94 | |
41 | 314 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:59.08 | |
42 | 337 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:59.25 | |
43 | 305 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:59.88 | |
44 | 129 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:01.64 | |
45 | 78 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:03.40 | |
46 | 161 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:03.53 | |
47 | 303 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:04.01 | |
48 | 184 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 2:07.04 | |
49 | 275 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 2:08.50 | |
50 | 132 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:09.25 | |
51 | 274 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 2:26.47 | |
52 | 262 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
53 | 264 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | ||
54 | 310 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
55 | 326 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | ||
56 | 330 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
57 | 384 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | ||
58 | 390 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | ||
59 | 403 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | ||
60 | 405 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 221 | Herlev Piger 1 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 1:49.79 | ||
2 | 38 | Kalundborg Piger 1 | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 346 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 327 | Ringsted Piger 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:55.50 | ||
5 | 61 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:01.11 | ||
6 | 222 | Herlev Piger 2 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:02.79 | ||
7 | 328 | Ringsted Piger 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 224 | Herlev Piger 2. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 2:08.42 | ||
9 | 347 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 39 | Kalundborg Piger 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 348 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 63 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
13 | 114 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:22.00 | ||
14 | 349 | Skjoldmøer 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 40 | Kalundborg Piger 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 115 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:32.00 | ||
17 | 64 | Dragsholm Piger 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
18 | 107 | Prinsesserne Fra Blokken | 2007 | VEST | 25 m | 2:45.00 | ||
19 | 41 | Kalundborg Piger 4 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
20 | 279 | Herlev Piger 1 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
21 | 280 | Herlev Piger 2 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
22 | 281 | Herlev Piger 3 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
23 | 109 | Vest Minitalent Piger 1 | 2008 | VEST | 25 m | 4:10.00 | ||
24 | 110 | Vest Minitalent Piger 2 | 2008 | VEST | 25 m | 4:10.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 292 | Ringsted Drenge 1 | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:38.50 | ||
2 | 219 | Herlev Drenge 1 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 1:38.79 | ||
3 | 8 | Kalundborg Drenge 1 | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:45.00 | ||
4 | 350 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 60 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:48.11 | ||
6 | 220 | Herlev Drenge 2 1. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 1:52.79 | ||
7 | 223 | Herlev Drenge 2. Holdet | 0 | HERLEV | 25 m | 1:58.42 | ||
8 | 351 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 9 | Kalundborg Drenge 2 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 293 | Ringsted Drenge 2 | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 352 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 111 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:11.00 | ||
13 | 62 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:12.11 | ||
14 | 353 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 10 | Kalundborg Drenge 3 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 112 | Vest Årgang Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:21.00 | ||
17 | 113 | Vest Årgang Drenge 3 | 2005 | VEST | 25 m | 2:24.00 | ||
18 | 11 | Kalundborg Drenge 4 | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
19 | 106 | Kongerne Fra Blokken | 2007 | VEST | 25 m | 2:47.00 | ||
20 | 277 | Herlev Drenge 1 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
21 | 278 | Herlev Drenge 2 Talent | 0 | HERLEV | 25 m | 3:20.00 | ||
22 | 108 | Vest Minitalent Drenge | 2007 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 november 2017 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 16:20 |