2018-12-15   08:27:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Kalundborg Swim Cup 2017

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  2:04.98   
18  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  2:08.56   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  2:10.42   
371  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  2:10.55   
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  2:10.61   
246  Hansen Alberte M  2000  HERLEV  0004AC  25 m  2:12.60   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:16.38   
345  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  2:16.49   
83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  2:17.98   
10  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  2:18.90   
11  175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  2:19.32   
12  241  Enemærke Amalie Kruse  2003  HERLEV  0392AI  25 m  2:21.52   
13  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  2:24.27   
14  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  2:26.47   
15  373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  2:28.48   
16  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  2:29.82   
17  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:34.22   
18  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  2:37.56   
19  76  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  2:40.11   
20  335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  2:40.98   
21  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  2:41.85   
22  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  2:41.90   
23  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  2:42.37   
24  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  2:50.73   
25  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  2:57.96   
26  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  2:59.11   
27  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  3:01.11   
28  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  3:07.15   
29  391  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  3:08.49   
30  186  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  3:09.06   
31  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  3:12.24   
32  226  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  3:13.25   
33  174  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  3:13.35   
34  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  3:13.56   
35  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  3:14.84   
36  324  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:15.18   
37  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  3:18.43   
38  155  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:24.47   
39  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m  3:24.51   
40  200  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  3:25.73   
41  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  3:28.05   
42  177  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  3:29.15   
43  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  3:31.71   
44  273  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  3:32.86   
45  402  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  3:36.69   
46  338  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  3:50.84   
47  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m     
48  99  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m     
49  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m     
50  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m     
51  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
52  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m     
53  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m     
54  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m     
55  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
2_S
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
336  Schytte Daniel  2000  RINGSTED  0067AM  25 m  1:56.95   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:01.71   
202  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:02.78   
81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  2:05.07   
284  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  2:08.69   
208  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:09.52   
289  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  2:09.65   
23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  2:10.60   
70  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  2:11.16   
10  73  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  2:12.97   
11  197  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  2:16.42   
12  252  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  2:16.77   
13  179  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  2:18.73   
14  165  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  2:19.88   
15  36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:20.09   
16  194  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  2:21.09   
17  82  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  2:21.63   
18  354  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  2:21.69   
19  75  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  25 m  2:23.34   
20  234  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:23.75   
21  374  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  2:23.76   
22  72  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  2:27.73   
23  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  2:28.95   
24  98  Christiansen Asmund V.  2000  ODSHERRED  0097AS  25 m  2:29.75   
25  239  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  2:30.39   
26  307  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  2:31.85   
27  169  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  2:32.26   
28  215  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  2:34.27   
29  166  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  2:35.41   
30  337  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  2:38.90   
31  210  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  2:40.54   
32  368  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  2:43.44   
33  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  2:43.88   
34  198  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  2:44.28   
35  142  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:45.82   
36  56  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  2:47.40   
37  216  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  2:49.67   
38  87  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM    25 m  2:50.11   
39  401  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  2:52.11   
40  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  2:52.46   
41  150  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  2:54.02   
42  126  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  2:57.49   
43  153  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:58.44   
44  151  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  2:59.29   
45  399  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  2:59.72   
46  276  Struberg Harald Wiehe  2003  HERLEV    25 m  3:00.42   
47  146  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  3:13.96   
48  300  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  3:14.84   
49  393  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  3:20.19   
50  274  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  3:21.14   
51  191  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  3:21.32   
52  398  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  3:21.59   
53  218  Zachariassen Simon Brandt  2007  NÆSTVED  0799AC  25 m  3:31.37   
54  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  3:33.63   
55  118  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  3:44.69   
56  103  Obsen Jonas  2001  ODSHERRED  0135AT  25 m     
57  129  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m     
58  309  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m     
59  312  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m     
60  385  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
3_S
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
254  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  1:07.05   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  1:07.65   
283  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  1:10.19  EFT 
171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:13.38   
192  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  1:13.85   
190  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:14.33   
33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  1:14.45   
249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:14.99   
378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  1:15.33   
10  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  1:16.70   
11  16  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:16.77   
12  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:16.79   
13  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:18.01   
14  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  1:19.00   
15  372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  1:19.23   
16  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:19.46   
17  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:20.68   
18  322  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  1:20.94   
19  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  1:21.33   
20  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  1:21.74   
21  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:23.30   
22  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  1:23.33   
23  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  1:25.00   
24  71  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  25 m  1:25.11   
25  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:25.82   
26  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  1:26.28   
27  187  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  1:26.65   
28  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:27.59   
29  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:27.93   
30  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:28.14   
31  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:28.52   
32  335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  1:29.54   
33  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:29.56   
34  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:29.67   
35  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:32.24   
36  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:34.80   
37  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  1:35.11   
38  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  1:37.16   
39  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  1:37.58   
40  140  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  1:38.76   
41  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  1:38.78   
42  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  1:40.64   
43  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:41.44   
44  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:43.25   
45  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:43.84   
46  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  1:44.01   
47  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:44.11   
48  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:44.82   
49  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:44.84   
50  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:44.88   
51  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:44.99   
52  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  1:45.22   
53  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:45.73   
54  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  1:46.45   
55  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  1:49.31   
56  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:51.29   
57  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  1:51.39   
58  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  1:54.38   
59  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:55.28   
60  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  1:55.98   
61  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  1:56.88   
62  410  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  1:58.23  EFT 
63  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  2:01.26   
64  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  2:11.31   
65  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  2:16.13   
66  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
67  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m     
68  69  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m     
69  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m     
70  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m     
71  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m     
72  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m     
73  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
74  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m     
75  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
76  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
77  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
78  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
79  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
80  329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m     
81  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m     
82  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
4_S
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
233  Brenner Luccas Dam  2001  HERLEV  0193AK  25 m  59.09   
382  Wenk Daniel Berg  2000  ROSKILDE  0099AB  25 m  1:01.62   
231  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  1:03.04   
320  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  1:03.81   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:03.98   
23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  1:04.75   
70  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  1:04.80   
315  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  1:05.77   
258  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  1:09.18   
10  36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:10.25   
11  230  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:10.91   
12  165  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  1:15.46   
13  317  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:15.87   
14  381  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  1:16.65   
15  296  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:17.48   
16  267  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:17.73   
17  217  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  1:18.85   
18  72  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  1:18.87   
19  98  Christiansen Asmund V.  2000  ODSHERRED  0097AS  25 m  1:19.51   
20  136  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:19.64   
21  172  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  1:20.42   
22  370  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:21.25   
23  43  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  1:21.84   
24  210  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  1:23.08   
25  294  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:24.02   
26  316  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:24.53   
27  178  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:24.65   
28  301  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:24.88   
29  103  Obsen Jonas  2001  ODSHERRED  0135AT  25 m  1:25.36   
30  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  1:25.67   
31  355  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  1:26.33   
32  163  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  1:28.43   
33  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:31.06   
34  86  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  25 m  1:31.13   
35  52  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  1:31.20   
36  236  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  1:31.45   
37  122  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:33.23   
38  125  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:33.86   
39  299  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:34.49   
40  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  1:34.81   
41  47  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  1:36.72   
42  330  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  1:37.08   
43  385  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  1:37.21   
44  12  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  1:41.11   
45  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  1:42.83   
46  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  1:44.43   
47  213  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  25 m  1:45.01   
48  314  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:48.02   
49  84  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  1:48.27   
50  229  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  1:48.85   
51  132  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  1:49.96   
52  118  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:50.32   
53  310  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:50.32   
54  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:50.51   
55  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  1:51.16   
56  305  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:53.17   
57  218  Zachariassen Simon Brandt  2007  NÆSTVED  0799AC  25 m  2:00.67   
58  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  2:00.84   
59  312  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  2:03.99   
60  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  2:15.82   
61  309  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:22.39   
62  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
63  Bloch Valdemar Bryde  2009  KALUNDBORG    25 m     
64  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
65  45  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG    25 m     
66  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m     
67  119  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m     
68  134  Laurberg Mads Duer  2008  VEST    25 m     
69  137  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST    25 m     
70  144  Nygaard Noah  2008  VEST    25 m     
71  149  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m     
72  203  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED    25 m     
73  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m     
74  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m     
75  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m     
76  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
5_S
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  34.80   
244  Fremming Ida Jensdottir  2002  HERLEV  0298AO  25 m  35.21   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  38.40   
20  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  39.14   
167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  39.93   
175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  40.57   
227  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  40.91   
335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  41.47   
329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  42.38   
10  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  42.57   
11  288  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  43.11   
12  339  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  43.51   
13  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  43.60   
14  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  43.87   
15  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  44.31   
16  295  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  44.37   
17  160  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  44.46   
18  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  44.70   
19  271  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  44.89   
20  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  44.90   
21  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  44.94   
22  174  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  45.07   
23  96  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0368BF  25 m  45.71   
24  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  45.71   
25  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  45.92   
26  89  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  46.11   
27  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  46.15   
28  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  46.31   
29  101  Lomholt Sofie-Amalie Føns  2001  ODSHERRED  0118BA  25 m  46.43   
30  76  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  46.68   
31  71  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  25 m  47.15   
32  249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  47.23   
33  99  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m  47.28   
34  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  47.57   
35  34  Petersen Cecilie N.  1998  KALUNDBORG  9842AU  25 m  47.71   
36  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  47.85   
37  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  47.94   
38  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  48.25   
39  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  48.62   
40  69  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m  48.66   
41  402  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  48.98   
42  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  48.99   
43  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  49.11   
44  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  49.34   
45  186  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  49.51   
46  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  49.53   
47  324  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  49.56   
48  74  Larsen Sofie  2005  DRAGSHOLM    25 m  50.11   
49  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m  50.39   
50  200  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  51.70   
51  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  51.98   
52  189  Kristensen Marie-Louise  2006  NÆSTVED  0608AS  25 m  52.91   
53  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  53.48   
54  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  53.52   
55  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  53.59   
56  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  53.88   
57  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  54.01   
58  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  54.24   
59  140  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  54.34   
60  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  55.13   
61  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  55.22   
62  177  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  55.44   
63  80  Neess Emilie  2007  DRAGSHOLM  0794AL  25 m  55.92   
64  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  56.26   
65  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  56.45   
66  410  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  57.33  EFT 
67  391  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  57.90   
68  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  58.32   
69  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  58.83   
70  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:01.22   
71  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m  1:01.55   
72  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:02.30   
73  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:04.19   
74  173  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED    25 m  1:05.46   
75  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:06.45   
76  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m  1:07.69   
77  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m  1:11.65   
78  343  Toft Alberte  2008  RINGSTED  0824AC  25 m  1:13.12   
79  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  1:20.57   
80  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:33.97   
81  24  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    25 m     
82  30  Mårtensen Savannah  2008  KALUNDBORG    25 m     
83  100  Kurps Amalie  2004  ODSHERRED    25 m     
84  170  Boss Andrea  2006  NÆSTVED    25 m     
85  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
86  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
87  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
88  287  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED    25 m     
89  379  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m     
90  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m     
91  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
6_S
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  29.91   
231  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  32.06   
359  Blomgaard Emil  1999  ROSKILDE  9935AB  25 m  33.38   
320  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  34.20   
179  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  34.64   
369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  34.83   
23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  34.96   
409  Zachariassen Emil  1997  KALUNDBORG  9753AN  25 m  35.35   
290  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  37.19   
10  29  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  37.58   
11  197  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  38.22   
12  247  Hansen Tobias Dan  2002  HERLEV  0243AC  25 m  39.35   
13  75  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  25 m  39.93   
14  366  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  40.13   
15  363  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  40.42   
16  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  41.15   
17  164  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  41.77   
18  91  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  41.93   
19  153  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  41.99   
20  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  42.31   
21  361  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  42.51   
22  368  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  43.83   
23  239  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  44.38   
24  325  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  44.40   
25  146  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  44.46   
26  294  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  44.98   
27  337  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  44.99   
28  401  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  45.21   
29  217  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  45.87   
30  142  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  46.48   
31  163  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  46.77   
32  52  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  46.97   
33  86  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  25 m  47.26   
34  198  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  47.56   
35  393  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  47.84   
36  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  47.92   
37  355  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  48.03   
38  151  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  49.63   
39  399  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  50.26   
40  330  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  50.70   
41  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  51.25   
42  229  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  52.07   
43  42  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  52.93   
44  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  53.83   
45  236  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  53.89   
46  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  54.25   
47  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  54.52   
48  87  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM    25 m  55.11   
49  303  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  55.24   
50  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  55.37   
51  156  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  55.55   
52  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  56.21   
53  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  56.55   
54  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  56.86   
55  191  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  56.97   
56  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  57.21   
57  258  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  57.25   
58  12  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  57.44   
59  129  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  57.66   
60  408  Misimi Altin  2002  HERLEV  0231AQ  25 m  58.20   
61  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m  58.36   
62  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  1:01.36   
63  132  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  1:01.48   
64  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  1:01.91   
65  118  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  1:02.45   
66  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m  1:05.21   
67  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:07.94   
68  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:08.64   
69  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:10.23   
70  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
71  104  Obsen Mikkel  2005  ODSHERRED  0575AN  25 m     
72  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m     
73  206  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED    25 m     
74  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m     
75  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m     
76  276  Struberg Harald Wiehe  2003  HERLEV    25 m     
77  362  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
7_S
Løb 7, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
371  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  2:21.41   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:29.76   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  2:32.36   
313  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  2:33.79   
192  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:36.20   
372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:40.11   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:43.74   
83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  2:44.42   
16  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:45.17   
10  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:46.93   
11  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  2:56.32   
12  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  3:02.68   
13  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  3:07.52   
14  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  3:07.83   
15  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  3:08.29   
16  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  3:10.13   
17  187  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  3:14.00   
18  324  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  3:27.43   
19  155  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:27.72   
20  226  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  3:30.68   
21  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  3:33.10   
22  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  3:35.19   
23  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  3:45.17   
24  273  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  3:59.79   
25  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  4:02.49   
26  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  4:04.74   
27  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  4:14.24   
28  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m     
29  160  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m     
30  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m     
31  338  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
8_S
Løb 8, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
291  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  2:09.20   
321  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  2:15.66   
382  Wenk Daniel Berg  2000  ROSKILDE  0099AB  25 m  2:18.03   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:18.57   
340  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  2:19.73   
341  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  2:19.85   
202  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  2:21.20   
73  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  2:28.60   
208  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:29.68   
10  81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  2:31.67   
11  369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  2:32.20   
12  194  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  2:39.34   
13  267  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  2:40.08   
14  165  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  2:40.12   
15  36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:40.23   
16  88  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  2:41.23   
17  374  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  2:51.10   
18  234  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:51.78   
19  381  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  2:52.08   
20  176  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  2:52.09   
21  307  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  2:52.14   
22  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  2:52.66   
23  215  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  2:54.78   
24  178  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  2:59.44   
25  166  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  3:00.75   
26  169  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  3:02.55   
27  301  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  3:02.84   
28  43  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  3:05.66   
29  122  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  3:20.69   
30  150  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  3:24.18   
31  125  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:25.24   
32  126  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  3:26.60   
33  156  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  3:31.43   
34  300  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  3:37.23   
35  216  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  3:37.24   
36  398  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  3:38.37   
37  213  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  25 m  3:48.23   
38  274  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  3:54.43   
39  310  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
9_S
Løb 9, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
283  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  1:00.30  EFT 
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  1:03.56   
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  1:04.55   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  1:06.04   
241  Enemærke Amalie Kruse  2003  HERLEV  0392AI  25 m  1:06.53   
285  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  1:07.06  EFT 
322  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  1:08.09   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  1:09.36   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  1:09.55   
10  33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  1:12.07   
11  190  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  1:14.84   
12  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:15.77   
13  339  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  1:18.64   
14  379  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  1:21.28   
15  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  1:22.10   
16  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:22.91   
17  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:23.01   
18  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  1:24.03   
19  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:30.33   
20  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  1:32.68   
21  174  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  1:42.02   
22  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:59.35   
23  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m     
24  99  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
10_S
Løb 10, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
284  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  1:00.69   
31  Møller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  1:01.58   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  1:02.62   
233  Brenner Luccas Dam  2001  HERLEV  0193AK  25 m  1:05.13   
359  Blomgaard Emil  1999  ROSKILDE  9935AB  25 m  1:06.58   
354  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:07.81   
289  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  1:10.64   
88  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  1:11.08   
362  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:11.11   
10  82  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:12.30   
11  36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:12.50   
12  296  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:13.87   
13  317  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:17.07   
14  370  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:18.07   
15  172  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  1:18.77   
16  230  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:19.78   
17  164  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  1:28.99   
18  166  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  1:30.51   
19  399  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  1:34.36   
20  316  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:34.60   
21  142  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:39.28   
22  301  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:40.37   
23  299  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:42.80   
24  56  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  1:52.71   
25  136  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m     
26  210  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
11_S
Løb 11, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  26.28   
285  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  27.20   
283  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  27.37  EFT 
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  28.21   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  28.22   
411  Brock Celine Termark  2000  HERLEV  0038AA  25 m  28.77  EFT 
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  29.12   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  29.12   
246  Hansen Alberte M  2000  HERLEV  0004AC  25 m  29.24  EFT 
10  244  Fremming Ida Jensdottir  2002  HERLEV  0298AO  25 m  29.43   
11  345  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  29.43   
12  254  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  29.54   
13  20  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  29.70   
14  313  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  29.70   
15  378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  29.70   
16  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  29.78   
17  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  29.88   
18  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  29.89   
19  175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  29.90   
20  295  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  30.01   
21  33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  30.12   
22  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  30.30   
23  249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  30.34   
24  373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  30.44   
25  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  30.54   
26  372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  30.70   
27  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  31.02   
28  83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  31.16   
29  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  31.20   
30  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  31.30   
31  34  Petersen Cecilie N.  1998  KALUNDBORG  9842AU  25 m  31.54   
32  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  31.68   
33  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  31.92   
34  171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  31.94   
35  379  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  31.98   
36  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  32.07   
37  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  32.10   
38  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  32.14   
39  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  32.40   
40  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  32.76   
41  76  Lundberg Kamille  2003  DRAGSHOLM  0328BB  25 m  32.92   
42  167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  32.92   
43  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  33.07   
44  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  33.29   
45  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  33.45   
46  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  33.56   
47  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  33.57   
48  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  33.75   
49  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m  34.06   
50  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  34.10   
51  101  Lomholt Sofie-Amalie Føns  2001  ODSHERRED  0118BA  25 m  34.20   
52  187  Jensen Thea Torndal  2004  NÆSTVED  0456AJ  25 m  34.35   
53  71  Jensen Sofie Flæshøj  2003  DRAGSHOLM  0378AS  25 m  34.40   
54  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  34.83   
55  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  34.99   
56  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  35.08   
57  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m  35.10   
58  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  35.11   
59  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  35.19   
60  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  35.39   
61  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  35.59   
62  89  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  35.85   
63  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  35.89   
64  69  Ingleby Anne Louise  2003  DRAGSHOLM  0338BE  25 m  36.35   
65  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  36.35   
66  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  36.41   
67  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  36.57   
68  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  36.57   
69  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  36.70   
70  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m  37.40   
71  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  37.48   
72  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  37.73   
73  226  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  37.83   
74  96  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0368BF  25 m  37.99   
75  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  38.09   
76  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  38.49   
77  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  38.92   
78  391  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  39.06   
79  189  Kristensen Marie-Louise  2006  NÆSTVED  0608AS  25 m  39.12   
80  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  39.25   
81  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  39.26   
82  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  39.32   
83  200  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  39.43   
84  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  39.45   
85  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  39.95   
86  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m  39.99   
87  74  Larsen Sofie  2005  DRAGSHOLM    25 m  40.11   
88  402  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  40.21   
89  177  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  40.73   
90  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m  40.79   
91  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  41.20   
92  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  41.27   
93  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  41.29   
94  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  41.36   
95  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  41.42   
96  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  41.46   
97  273  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  41.53   
98  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  41.83   
99  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  42.01   
100  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  43.05   
101  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  43.31   
102  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  43.73   
103  338  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  44.88   
104  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  45.08   
105  80  Neess Emilie  2007  DRAGSHOLM  0794AL  25 m  45.30   
106  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  46.22   
107  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  46.82   
108  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  48.61   
109  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  49.20   
110  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  49.52   
111  343  Toft Alberte  2008  RINGSTED  0824AC  25 m  51.01   
112  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  51.09   
113  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  51.61   
114  173  Dahlmann Merle  2007  NÆSTVED    25 m  51.71   
115  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  55.59   
116  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m  55.62   
117  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m  59.40   
118  287  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED    25 m  59.66   
119  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:01.38   
120  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m  1:01.48   
121  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m  1:04.68   
122  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m  1:07.45   
123  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m  1:16.17   
124  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m  1:25.66   
125  24  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    25 m     
126  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
127  27  Mortensen Shaya  2008  KALUNDBORG    25 m     
128  30  Mårtensen Savannah  2008  KALUNDBORG    25 m     
129  54  Jensen Lærke  2008  KALUNDBORG    25 m     
130  100  Kurps Amalie  2004  ODSHERRED    25 m     
131  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
132  170  Boss Andrea  2006  NÆSTVED    25 m     
133  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
134  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
135  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
136  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
137  329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
12_S
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
247  Hansen Tobias Dan  2002  HERLEV  0243AC  25 m  24.14   
258  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  24.58   
336  Schytte Daniel  2000  RINGSTED  0067AM  25 m  24.86   
Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  24.91   
73  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  25.05   
291  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  25.33   
231  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  25.93   
409  Zachariassen Emil  1997  KALUNDBORG  9753AN  25 m  25.95   
70  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  26.12   
10  382  Wenk Daniel Berg  2000  ROSKILDE  0099AB  25 m  26.23   
11  25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  26.25   
12  341  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  26.37   
13  202  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  26.50   
14  23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  26.62   
15  179  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  27.13   
16  369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  27.14   
17  81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  27.21   
18  233  Brenner Luccas Dam  2001  HERLEV  0193AK  25 m  27.26   
19  290  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  27.59   
20  252  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  27.93   
21  408  Misimi Altin  2002  HERLEV  0231AQ  25 m  28.62   
22  215  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  28.75   
23  88  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  28.77   
24  354  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  29.16   
25  75  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  25 m  29.29   
26  29  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  29.33   
27  98  Christiansen Asmund V.  2000  ODSHERRED  0097AS  25 m  29.45   
28  169  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  29.84   
29  362  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  29.86   
30  363  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  30.13   
31  234  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  30.60   
32  72  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  30.62   
33  366  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  30.65   
34  267  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  30.74   
35  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  30.78   
36  82  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  30.89   
37  172  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  31.17   
38  239  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  31.31   
39  307  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  31.86   
40  361  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  31.91   
41  216  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  32.17   
42  163  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  32.20   
43  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  32.23   
44  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  32.23   
45  178  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  32.35   
46  91  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  32.61   
47  217  Trkulja Petar  2006  NÆSTVED  0645AB  25 m  32.99   
48  294  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  33.15   
49  56  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  33.61   
50  43  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  33.69   
51  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  33.73   
52  126  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  33.75   
53  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  33.82   
54  103  Obsen Jonas  2001  ODSHERRED  0135AT  25 m  33.93   
55  368  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  34.00   
56  316  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  34.57   
57  393  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  34.59   
58  198  Munksgaard Mads  2004  NÆSTVED  0401AN  25 m  34.77   
59  150  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  34.98   
60  151  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  35.03   
61  87  Pedersen Østen  2005  DRAGSHOLM    25 m  35.11   
62  330  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  35.21   
63  337  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  35.23   
64  401  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  35.61   
65  325  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  35.95   
66  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  35.98   
67  213  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  25 m  36.04   
68  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  36.29   
69  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  36.40   
70  47  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  36.58   
71  236  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  36.73   
72  42  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  36.85   
73  398  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  37.26   
74  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  37.33   
75  12  Dreyer Magnus  2007  KALUNDBORG  0743AG  25 m  37.73   
76  86  Olesen Asbjørn  2004  DRAGSHOLM  0481AR  25 m  37.77   
77  122  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  37.99   
78  156  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  38.27   
79  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  38.31   
80  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m  38.90   
81  191  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  39.02   
82  385  Andersen Christoffer Bo  2007  ROSKILDE  0797AC  25 m  39.11   
83  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  39.89   
84  274  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  40.36   
85  310  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  40.96   
86  84  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  40.97   
87  52  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  41.27   
88  314  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  41.34   
89  229  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  41.35   
90  129  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  41.92   
91  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  41.97   
92  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  42.87   
93  305  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  42.90   
94  118  Andreassen Arthur Kvist  2007  VEST  0741AF  25 m  43.00   
95  218  Zachariassen Simon Brandt  2007  NÆSTVED  0799AC  25 m  43.42   
96  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  44.90   
97  132  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  44.91   
98  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  45.28   
99  104  Obsen Mikkel  2005  ODSHERRED  0575AN  25 m  47.10   
100  303  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  47.97   
101  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  48.47   
102  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  52.84   
103  309  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  56.82   
104  312  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  57.76   
105  203  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED    25 m  58.12   
106  134  Laurberg Mads Duer  2008  VEST    25 m  59.51   
107  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m  59.80   
108  119  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:00.60   
109  149  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:03.53   
110  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m  1:04.92   
111  137  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST    25 m  1:09.04   
112  Ahmad Mutasem  2001  KALUNDBORG    25 m     
113  Baarupdal Christian  2007  KALUNDBORG    25 m     
114  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
115  Bloch Valdemar Bryde  2009  KALUNDBORG    25 m     
116  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
117  44  Ørsberg Johan Reimer  2008  KALUNDBORG    25 m     
118  45  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG    25 m     
119  59  Hansen Sander Y  2009  KALUNDBORG    25 m     
120  144  Nygaard Noah  2008  VEST    25 m     
121  206  Nielsen Jeppe  2007  NÆSTVED    25 m     
122  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m     
123  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m     
124  276  Struberg Harald Wiehe  2003  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
13_S
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
371  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  2:39.27   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:47.59   
192  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:47.85   
16  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:54.91   
167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  2:58.10   
313  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  3:07.07   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  3:10.00   
271  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  3:10.82   
227  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  3:13.92   
10  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  3:17.72   
11  96  Larsen Nadja Sofie  2003  DRAGSHOLM  0368BF  25 m  3:20.11   
12  288  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  3:25.46   
13  155  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  3:28.02   
14  160  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  3:28.52   
15  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  3:29.57   
16  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  3:33.76   
17  186  Jensen Asta Marie R.  2007  NÆSTVED  0742AE  25 m  3:44.17   
18  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  3:48.56   
19  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  3:49.93   
20  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  3:58.43   
21  140  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  4:00.49   
22  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  4:03.70   
23  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  4:19.70   
24  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  4:36.71   
25  410  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  4:39.34  EFT 
26  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m     
27  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m     
28  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
14_S
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
340  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  2:40.03   
321  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  2:46.62   
197  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  2:52.47   
296  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  2:53.18   
208  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:54.57   
315  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  2:55.35   
194  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  2:57.26   
176  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  2:58.89   
369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  3:05.79   
10  29  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  3:07.22   
11  317  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  3:10.36   
12  91  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  3:13.42   
13  381  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  3:17.23   
14  374  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  3:18.09   
15  164  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  3:19.88   
16  146  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  3:21.08   
17  153  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  3:26.62   
18  370  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  3:28.03   
19  355  Andersen Frode Sejlø  2004  ROSKILDE  0401AK  25 m  3:34.52   
20  136  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  3:44.18   
21  125  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:52.93   
22  299  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  4:06.92   
23  314  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  4:11.13   
24  325  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  4:18.28   
25  300  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  4:21.05   
26  42  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  4:23.32   
27  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m     
28  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m     
29  303  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m     
30  305  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m     
31  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
15_S
Løb 15, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
221  Herlev Piger 1 1. Holdet  HERLEV    25 m  2:02.79   
38  Kalundborg Piger 1  1998  KALUNDBORG    25 m  2:10.00   
327  Ringsted Piger 1  RINGSTED    25 m  2:10.00   
346  Skjoldmøer 1  ROSKILDE    25 m  2:10.00   
222  Herlev Piger 2 1. Holdet  HERLEV    25 m  2:15.79   
61  Dragsholm Piger 1  DRAGSHOLM    25 m  2:18.11   
347  Skjoldmøer 2  ROSKILDE    25 m  2:20.00   
224  Herlev Piger 2. Holdet  HERLEV    25 m  2:23.42   
39  Kalundborg Piger 2  2004  KALUNDBORG    25 m  2:25.00   
10  348  Skjoldmøer 3  ROSKILDE    25 m  2:30.00   
11  63  Dragsholm Piger 2  DRAGSHOLM    25 m  2:30.11   
12  40  Kalundborg Piger 3  2004  KALUNDBORG    25 m  2:35.00   
13  114  Vest Årgang Piger 1  2006  VEST    25 m  2:40.00   
14  349  Skjoldmøer 4  ROSKILDE    25 m  2:40.00   
15  64  Dragsholm Piger 3  DRAGSHOLM    25 m  2:50.11   
16  115  Vest Årgang Piger 2  2006  VEST    25 m  2:55.00   
17  107  Prinsesserne Fra Blokken  2007  VEST    25 m  3:10.00   
18  279  Herlev Piger 1 Talent  HERLEV    25 m  4:00.00   
19  280  Herlev Piger 2 Talent  HERLEV    25 m  4:00.00   
20  281  Herlev Piger 3 Talent  HERLEV    25 m  4:00.00   
21  328  Ringsted Piger 2  RINGSTED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
16_S
Løb 16, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
219  Herlev Drenge 1 1. Holdet  HERLEV    25 m  1:45.79   
292  Ringsted Drenge 1  RINGSTED    25 m  1:51.00   
350  Vikinger 1  ROSKILDE    25 m  1:58.00   
Kalundborg Drenge 1  2000  KALUNDBORG    25 m  2:00.00   
220  Herlev Drenge 2 1. Holdet  HERLEV    25 m  2:03.79   
60  Dragsholm Drenge 1  DRAGSHOLM    25 m  2:05.11   
351  Vikinger 2  ROSKILDE    25 m  2:15.00   
223  Herlev Drenge 2. Holdet  HERLEV    25 m  2:15.42   
Kalundborg Drenge 2  2004  KALUNDBORG    25 m  2:20.00   
10  62  Dragsholm Drenge 2  DRAGSHOLM    25 m  2:20.11   
11  111  Vest Årgang Drenge 1  2005  VEST    25 m  2:30.00   
12  10  Kalundborg Drenge 3  2004  KALUNDBORG    25 m  2:35.00   
13  352  Vikinger 3  ROSKILDE    25 m  2:35.00   
14  353  Vikinger 4  ROSKILDE    25 m  2:45.00   
15  112  Vest Årgang Drenge 2  2005  VEST    25 m  2:50.00   
16  113  Vest Årgang Drenge 3  2005  VEST    25 m  3:00.00   
17  106  Kongerne Fra Blokken  2007  VEST    25 m  3:20.00   
18  277  Herlev Drenge 1 Talent  HERLEV    25 m  4:00.00   
19  278  Herlev Drenge 2 Talent  HERLEV    25 m  4:00.00   
20  293  Ringsted Drenge 2  RINGSTED    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  07:52 
 
17_S
Løb 17, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  58.24   
18  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  59.84   
371  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  1:00.25   
285  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  1:00.73   
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  1:01.31   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  1:02.00   
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  1:02.53   
345  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  1:04.34   
249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  1:04.38   
10  175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  1:04.65   
11  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  1:04.95   
12  83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  1:05.06   
13  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:05.13   
14  373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  1:05.82   
15  33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  1:05.87   
16  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  1:06.25   
17  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  1:07.27   
18  171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  1:08.31   
19  16  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  1:08.44   
20  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:09.28   
21  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  1:09.39   
22  260  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  1:09.46   
23  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:09.65   
24  377  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  1:09.77   
25  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  1:10.10   
26  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  1:10.22   
27  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  1:10.49   
28  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  1:11.05   
29  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:11.34   
30  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:11.63   
31  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  1:11.91   
32  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  1:11.99   
33  167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  1:12.09   
34  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  1:12.92   
35  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m  1:13.83   
36  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  1:15.11   
37  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  1:16.06   
38  46  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  1:16.19   
39  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  1:17.11   
40  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:17.63   
41  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:18.32   
42  329  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:19.35   
43  89  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  1:19.51   
44  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:19.66   
45  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:20.09   
46  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:20.59   
47  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:20.59   
48  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  1:20.66   
49  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  1:20.68   
50  94  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  25 m  1:20.71   
51  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:21.35   
52  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  1:21.64   
53  174  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  1:22.04   
54  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  1:22.33   
55  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  1:23.05   
56  259  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  1:23.09   
57  50  Stoklund Maria  2006  KALUNDBORG  0648AF  25 m  1:23.15   
58  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:25.15   
59  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:25.49   
60  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:25.58   
61  226  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  1:25.89   
62  402  Schyth Tilde  2006  ROSKILDE  0622AG  25 m  1:26.48   
63  391  Enevoldsen Emilie  2006  ROSKILDE  0648AH  25 m  1:28.13   
64  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  1:28.16   
65  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  1:29.16   
66  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m  1:29.39   
67  200  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  1:29.57   
68  99  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m  1:30.27   
69  243  Frederiksen Ida Marie  2008  HERLEV  0828AD  25 m  1:31.00   
70  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m  1:31.03   
71  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:31.19   
72  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  1:31.46   
73  189  Kristensen Marie-Louise  2006  NÆSTVED  0608AS  25 m  1:31.74   
74  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  1:31.83   
75  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m  1:32.15   
76  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  1:32.24   
77  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:32.72   
78  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  1:33.27   
79  306  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  1:33.93   
80  265  Lewinsky Karoline Dahl  2006  HERLEV  0642AK  25 m  1:34.05   
81  133  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:34.67   
82  273  Rønne Sofija  2006  HERLEV  0688AQ  25 m  1:34.78   
83  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:36.54   
84  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  1:37.05   
85  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  1:38.97   
86  95  Thyrrestrup Caroline  2006  DRAGSHOLM    25 m  1:39.11   
87  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  1:40.78   
88  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  1:40.91   
89  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:41.53   
90  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:44.06   
91  338  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:44.28   
92  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  1:45.32   
93  410  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  1:46.95  EFT 
94  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:48.47   
95  396  Maeyer Eva de  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  1:49.29   
96  343  Toft Alberte  2008  RINGSTED  0824AC  25 m  1:49.74   
97  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:50.80   
98  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:56.72   
99  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:58.85   
100  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  2:03.80   
101  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  2:03.90   
102  14  Hvidberg Caroline Fobian  2008  KALUNDBORG    25 m     
103  17  Jensen Laura Saul  2005  KALUNDBORG  0588AV  25 m     
104  24  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    25 m     
105  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
106  27  Mortensen Shaya  2008  KALUNDBORG    25 m     
107  30  Mårtensen Savannah  2008  KALUNDBORG    25 m     
108  54  Jensen Lærke  2008  KALUNDBORG    25 m     
109  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m     
110  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m     
111  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m     
112  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m     
113  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m     
114  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
115  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m     
116  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m     
117  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m     
118  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
119  211  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED    25 m     
120  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
121  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
122  263  Larsson Luna  2006  HERLEV  0626AS  25 m     
123  387  Berg Nora  2006  ROSKILDE  0634AT  25 m     
124  395  Kjeldsen Sofja  2006  ROSKILDE  0694AS  25 m     
125  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
18_S
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
269  Lund Felix  2001  HERLEV  0123AM  25 m  52.63   
Andersen Sebastian H.  1997  KALUNDBORG  9739AA  25 m  54.50   
336  Schytte Daniel  2000  RINGSTED  0067AM  25 m  54.53   
340  Szokody Martin  1999  RINGSTED  9915AN  25 m  55.61   
358  Baktoft Jakob Gersholm  2000  ROSKILDE  0069AQ  25 m  55.67   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  56.52   
202  Maar Lauge Bastian  2001  NÆSTVED  0159AP  25 m  56.81   
341  Søgaard Alexander  2002  RINGSTED  0293AE  25 m  56.83   
81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  57.27   
10  73  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  57.48   
11  70  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  57.60   
12  23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  57.65   
13  31  Møller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  58.27   
14  208  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  59.01   
15  284  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  59.19   
16  290  Carstensen Emil  2002  RINGSTED  0253AF  25 m  59.22   
17  417  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267ak  25 m  59.50  EFT 
18  369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  59.57   
19  179  Franck Harald  2003  NÆSTVED  0345AK  25 m  59.78   
20  409  Zachariassen Emil  1997  KALUNDBORG  9753AN  25 m  59.97   
21  197  Mouridsen Kristian  2002  NÆSTVED  0261AR  25 m  1:01.05   
22  289  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  1:01.36   
23  252  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:02.26   
24  165  Andersen Matti  2001  NÆSTVED  0197AR  25 m  1:03.18   
25  88  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  1:03.37   
26  296  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:04.28   
27  354  Adlouni Affou  2002  ROSKILDE  0287AK  25 m  1:04.48   
28  82  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:05.42   
29  75  Larsen Victor Holm  2003  DRAGSHOLM  0357AN  25 m  1:05.74   
30  215  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  1:06.26   
31  408  Misimi Altin  2002  HERLEV  0231AQ  25 m  1:06.27   
32  194  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  1:06.67   
33  234  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:06.89   
34  266  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:07.16   
35  267  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:07.43   
36  172  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  1:07.66   
37  366  Gieseler Marc  2003  ROSKILDE  0303AJ  25 m  1:07.99   
38  72  Jørgensen Nichlas  2004  DRAGSHOLM  0439AK  25 m  1:08.51   
39  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  1:08.68   
40  169  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  1:09.32   
41  239  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  1:09.50   
42  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:09.52   
43  29  Mårtensen Joachim  2004  KALUNDBORG  0457AK  25 m  1:10.09   
44  178  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:10.56   
45  91  Refsgaard Jesse  2003  DRAGSHOLM  0365AQ  25 m  1:10.69   
46  374  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  1:10.94   
47  210  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  1:11.69   
48  166  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  1:12.81   
49  136  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:13.03   
50  294  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:13.06   
51  301  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:13.81   
52  56  Vinding Patrick Skov  2005  KALUNDBORG  0583AN  25 m  1:14.22   
53  43  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  1:14.52   
54  368  Jørgense Jonatan Hagbarth  2005  ROSKILDE  0595AE  25 m  1:14.97   
55  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  1:15.07   
56  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  1:16.14   
57  216  Stæcker Tobias Chr.  2005  NÆSTVED  0575AH  25 m  1:16.55   
58  399  Nyegaard Jonathan  2007  ROSKILDE  0765AA  25 m  1:17.23   
59  151  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  1:17.37   
60  150  Queitsch Ditlev  2006  VEST  0671AB  25 m  1:17.46   
61  401  Pedersen Nikolaj  2005  ROSKILDE  0567AL  25 m  1:18.98   
62  325  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:19.38   
63  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  1:19.67   
64  393  Isaksen Frederik  2007  ROSKILDE  0759AA  25 m  1:20.06   
65  299  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:20.38   
66  213  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  25 m  1:20.98   
67  126  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  1:21.31   
68  153  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:21.51   
69  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  1:21.61   
70  42  Rask Jonas  2006  KALUNDBORG  0605AF  25 m  1:21.65   
71  122  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:22.07   
72  236  Cortsen Mathias Toft  2005  HERLEV  0585AI  25 m  1:22.65   
73  156  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  1:22.67   
74  398  Møller-Munkøe Sebastian  2005  ROSKILDE  0541AI  25 m  1:23.43   
75  47  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  1:23.95   
76  125  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:24.90   
77  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  1:27.76   
78  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  1:29.25   
79  191  Larsen Mads G. Skovly  2006  NÆSTVED  0657AL  25 m  1:29.61   
80  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  1:29.77   
81  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m  1:30.03   
82  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  1:33.09   
83  84  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  1:33.61   
84  52  Thomsen Thoke  2006  KALUNDBORG  0681AF  25 m  1:34.66   
85  218  Zachariassen Simon Brandt  2007  NÆSTVED  0799AC  25 m  1:35.34   
86  403  Seerinsen Anton  2007  ROSKILDE  0719AH  25 m  1:36.21   
87  129  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  1:36.50   
88  305  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:36.60   
89  314  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:36.97   
90  310  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:37.52   
91  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  1:38.10   
92  405  Østerlund Frederik  2006  ROSKILDE  0643AK  25 m  1:40.90   
93  214  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  25 m  1:41.24   
94  390  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  1:41.38   
95  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:44.13   
96  400  Nyegaard Villads  2009  ROSKILDE  0911AB  25 m  1:44.51   
97  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m  1:44.92   
98  184  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m  1:46.14   
99  397  Munkøe Tobias  2008  ROSKILDE  0895AB  25 m  1:46.36   
100  132  Kelm Matil  2007  VEST  0751AF  25 m  1:48.54   
101  300  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  1:51.73   
102  303  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:52.52   
103  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  1:54.38   
104  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  1:57.35   
105  312  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  2:12.84   
106  309  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:16.56   
107  Ahmad Mutasem  2001  KALUNDBORG    25 m     
108  Baarupdal Christian  2007  KALUNDBORG    25 m     
109  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
110  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
111  44  Ørsberg Johan Reimer  2008  KALUNDBORG    25 m     
112  45  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG    25 m     
113  59  Hansen Sander Y  2009  KALUNDBORG    25 m     
114  103  Obsen Jonas  2001  ODSHERRED  0135AT  25 m     
115  121  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST    25 m     
116  137  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST    25 m     
117  144  Nygaard Noah  2008  VEST    25 m     
118  149  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m     
119  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m     
120  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m     
121  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m     
122  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m     
123  276  Struberg Harald Wiehe  2003  HERLEV    25 m     
124  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m     
125  392  Ibsen Sebastian Bruun  2007  ROSKILDE  0785AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
19_S
Løb 19, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
18  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  2:22.67   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  2:22.88   
322  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  2:25.35   
372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  2:50.00   
379  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  3:11.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
20_S
Løb 20, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
382  Wenk Daniel Berg  2000  ROSKILDE  0099AB  25 m  2:15.89   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:20.52   
36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:41.22   
233  Brenner Luccas Dam  2001  HERLEV  0193AK  25 m  2:43.64   
362  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  2:47.10   
307  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  3:03.17   
317  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  3:03.19   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
21_S
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  31.88   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  32.42   
20  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  33.09   
171  Clausen Anne-Sofie P.  2002  NÆSTVED  0202AB  25 m  34.51   
249  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  34.54   
33  Møller-Kristensen Annika  2000  KALUNDBORG  0044AJ  25 m  34.68   
35  Petersen Engeline Scheby  2002  KALUNDBORG  0274AY  25 m  34.79   
339  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  35.47   
357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  35.85   
10  182  Hansen Freja Zerbst  2001  NÆSTVED  0162BB  25 m  36.06   
11  66  Bachmann Sille  2004  DRAGSHOLM  0424AX  25 m  36.30   
12  383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  36.57   
13  227  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  36.66   
14  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  36.67   
15  238  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  37.24   
16  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  37.30   
17  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  37.77  EFT 
18  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  38.08   
19  260  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  38.58   
20  288  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  38.68   
21  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  39.08   
22  308  Klintby Mathilde  2004  RINGSTED  0492AZ  25 m  39.28   
23  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  39.52   
24  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  39.79   
25  34  Petersen Cecilie N.  1998  KALUNDBORG  9842AU  25 m  39.87   
26  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  40.13   
27  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  40.30   
28  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  40.33   
29  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  40.68   
30  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  41.83   
31  120  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  42.03   
32  94  Threms Freja  2005  DRAGSHOLM  0586AN  25 m  42.27   
33  155  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  42.48   
34  160  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  42.73   
35  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  42.73   
36  205  Nielsen Iben Lund  2006  NÆSTVED  0636AM  25 m  43.32   
37  212  Raunholt Freja Katrine  2006  NÆSTVED  0692AP  25 m  43.41   
38  268  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  43.71   
39  324  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  44.02   
40  131  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  44.45   
41  55  Westergaard Isabella  2006  KALUNDBORG  0656AS  25 m  44.47   
42  256  Kallesøe Liv Waag  2006  HERLEV  0634AF  25 m  44.63   
43  140  Mitchell Philippa  2006  VEST  0638AG  25 m  44.89   
44  85  Nyborg Evelyn  2005  DRAGSHOLM    25 m  45.11   
45  67  Hansen Katrine  2006  DRAGSHOLM  0686AS  25 m  45.72   
46  145  Nørgaard Wilma  2006  VEST  0666AG  25 m  45.95   
47  335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  46.41   
48  248  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  46.96   
49  133  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  47.17   
50  319  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  47.29   
51  57  Vinding Rebecca Skov  2007  KALUNDBORG  0716AL  25 m  47.65   
52  127  Hagens Hannah Bjerg  2007  VEST  0768AJ  25 m  47.75   
53  225  Aleksic Katrine Dresler  2007  HERLEV  0702AH  25 m  48.18   
54  68  Hardis Maria  2004  DRAGSHOLM  0434BA  25 m  48.47   
55  130  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  48.55   
56  306  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  48.71   
57  237  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  48.86   
58  311  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  48.91   
59  51  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m  49.12   
60  185  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  49.28   
61  253  Jensen Frederikke Fisker  2006  HERLEV  0678AM  25 m  49.34   
62  394  Johansen Klara Frida  2005  ROSKILDE  0586AQ  25 m  49.35   
63  162  Vesth Frederikke  2007  VEST  0766AL  25 m  49.57   
64  395  Kjeldsen Sofja  2006  ROSKILDE  0694AS  25 m  49.58   
65  168  Bendtsen Mathilde  2007  NÆSTVED  0758AC  25 m  50.37   
66  13  Fafner Amanda  2007  KALUNDBORG  0756AK  25 m  50.64   
67  177  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  50.76   
68  204  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  51.39   
69  209  Pedersen Masha Jul  2006  NÆSTVED  0684AG  25 m  51.54   
70  323  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  54.80   
71  95  Thyrrestrup Caroline  2006  DRAGSHOLM    25 m  55.11   
72  261  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  55.47   
73  396  Maeyer Eva de  2009  ROSKILDE  0918AB  25 m  55.52   
74  343  Toft Alberte  2008  RINGSTED  0824AC  25 m  55.68   
75  304  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  56.13   
76  148  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  56.77   
77  141  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  57.49   
78  298  Gudmundsdottir Heidi Dogg  2007  RINGSTED  0738AO  25 m  58.79   
79  117  Andersen Anika Rosén  2007  VEST  0732AN  25 m  59.07   
80  17  Jensen Laura Saul  2005  KALUNDBORG  0588AV  25 m  59.74   
81  297  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:02.52   
82  135  Laursen Ester Bang  2009  VEST    25 m  1:04.05   
83  157  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:05.49   
84  154  Revitz Luka  2008  VEST    25 m  1:05.93   
85  159  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:09.19   
86  147  Otzen Merle  2008  VEST    25 m  1:09.81   
87  123  Christoffersen Frida  2009  VEST    25 m  1:12.24   
88  152  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:16.62   
89  139  Matthesen Ida  2009  VEST    25 m  1:22.03   
90  14  Hvidberg Caroline Fobian  2008  KALUNDBORG    25 m     
91  26  Mortensen Shauli  2006  KALUNDBORG    25 m     
92  27  Mortensen Shaya  2008  KALUNDBORG    25 m     
93  30  Mårtensen Savannah  2008  KALUNDBORG    25 m     
94  54  Jensen Lærke  2008  KALUNDBORG    25 m     
95  97  Christen Zille-Marie Lund  2003  ODSHERRED  0306BD  25 m     
96  99  Jensen Isabella Flyvholm  2004  ODSHERRED  0474BA  25 m     
97  100  Kurps Amalie  2004  ODSHERRED    25 m     
98  102  Nielsen Sophie  2006  ODSHERRED  0688AR  25 m     
99  193  Lindemann Kamilla  2007  NÆSTVED    25 m     
100  211  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED    25 m     
101  228  Andersen Lærke Aistrup  2005  HERLEV    25 m     
102  251  Honore Helena  2007  HERLEV    25 m     
103  387  Berg Nora  2006  ROSKILDE  0634AT  25 m     
104  404  Sørensen Silje  2007  ROSKILDE  0754AB  25 m     
105  406  Marsner Eleonora  2009  HERLEV    25 m     
106  407  Gringer Nikoline Joy  2009  HERLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
22_S
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
233  Brenner Luccas Dam  2001  HERLEV  0193AK  25 m  28.41   
382  Wenk Daniel Berg  2000  ROSKILDE  0099AB  25 m  28.88   
359  Blomgaard Emil  1999  ROSKILDE  9935AB  25 m  29.39   
231  Beiter Victor Bendix  2001  HERLEV  0113AG  25 m  29.63   
320  Møller Frederik  2002  RINGSTED  0263AL  25 m  29.72   
70  Ingvordsen Andreas  1996  DRAGSHOLM  9649AQ  25 m  29.87   
258  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  30.08   
23  Lind-Ellefsen Andreas  2001  KALUNDBORG  0149AP  25 m  30.10   
73  Jørgin Thor Malmby  2001  DRAGSHOLM  0111AQ  25 m  30.65   
10  416  Kofoed William W.  2001  ROSKILDE  0159ah  25 m  31.26  EFT 
11  315  Mortensen Joakim  2002  RINGSTED  0271AH  25 m  31.27   
12  25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  32.29   
13  81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  32.71   
14  230  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  33.66   
15  183  Hansen Jacob Meisner  2003  NÆSTVED  0323AK  25 m  35.22   
16  381  Skovgaard Aleksander Grøn  2004  ROSKILDE  0477AC  25 m  36.15   
17  169  Bentsen Sebastian N.  2004  NÆSTVED  0437AL  25 m  36.48   
18  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  36.92   
19  172  Clausen Mathias  2002  NÆSTVED  0237AO  25 m  37.10   
20  370  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  37.14   
21  210  Petersen Hjalte  2004  NÆSTVED  0443AO  25 m  37.17   
22  301  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  37.97   
23  43  Rasmussen Malthe Lorin  2005  KALUNDBORG  0515AC  25 m  37.99   
24  215  Stæcker Nicklas  2003  NÆSTVED  0395AP  25 m  38.97   
25  242  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  39.19   
26  307  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  39.32   
27  232  Bohn-Hansen Mathias  2006  HERLEV  0609AE  25 m  39.72   
28  163  Vickery Sigurd Chistopher  2005  VEST  0567AE  25 m  40.59   
29  142  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  40.70   
30  388  Christiansen Nicolas  2007  ROSKILDE  0743AA  25 m  41.08   
31  77  Madsen Marcus  2005  DRAGSHOLM  0557AJ  25 m  42.23   
32  126  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  42.35   
33  213  Sibbern-Larsen James  2005  NÆSTVED  0503AM  25 m  42.45   
34  47  Skafte Cilas  2005  KALUNDBORG  0593AN  25 m  42.53   
35  164  Voss Axel Føns  2005  VEST  0517AL  25 m  42.53   
36  15  Gjelstrup Noel  2004  KALUNDBORG  0497AO  25 m  42.76   
37  337  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  42.79   
38  122  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  43.11   
39  330  Rasmussen Kristian Slott  2004  RINGSTED  0425AK  25 m  43.58   
40  146  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  44.06   
41  49  Stoklund David  2008  KALUNDBORG  0811AA  25 m  44.07   
42  299  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  44.73   
43  78  Neess Calvin Konge  2005  DRAGSHOLM  0525AN  25 m  45.20   
44  326  Pedersen Noah Berg  2005  RINGSTED  0561AM  25 m  47.21   
45  300  Houmann Tristan  2008  RINGSTED  0867AA  25 m  47.81   
46  264  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  48.72   
47  392  Ibsen Sebastian Bruun  2007  ROSKILDE  0785AI  25 m  49.03   
48  389  Colmorten Cornelis  2006  ROSKILDE  0695AI  25 m  49.05   
49  397  Munkøe Tobias  2008  ROSKILDE  0895AB  25 m  49.34   
50  405  Østerlund Frederik  2006  ROSKILDE  0643AK  25 m  50.63   
51  84  Noe Linus  2008  DRAGSHOLM  0895AA  25 m  50.85   
52  403  Seerinsen Anton  2007  ROSKILDE  0719AH  25 m  51.20   
53  124  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  51.44   
54  229  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  51.83   
55  400  Nyegaard Villads  2009  ROSKILDE  0911AB  25 m  52.22   
56  214  Sibbern-Larsen Lucas  2007  NÆSTVED  0747AE  25 m  52.64   
57  218  Zachariassen Simon Brandt  2007  NÆSTVED  0799AC  25 m  53.06   
58  274  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  53.34   
59  384  Ammitzbøll William  2006  ROSKILDE  0613AK  25 m  54.00   
60  22  Larsen Johan Lykkebo  2007  KALUNDBORG  0733AG  25 m  54.59   
61  390  Echardt William  2008  ROSKILDE  0845AB  25 m  54.84   
62  275  Simonsen Nikolaj Kragh  2006  HERLEV  0683AM  25 m  56.87   
63  137  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST    25 m  57.20   
64  161  Thygesen August  2007  VEST  0709AG  25 m  57.20   
65  235  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  1:01.83   
66  309  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:06.04   
67  149  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:08.09   
68  257  Kallesøe Magne Waag  2008  HERLEV    25 m  1:11.01   
69  144  Nygaard Noah  2008  VEST    25 m  1:14.99   
70  Ahmad Mutasem  2001  KALUNDBORG    25 m     
71  Baarupdal Christian  2007  KALUNDBORG    25 m     
72  Simonsen Morten Broni  2005  KALUNDBORG    25 m     
73  37  Pettersen Noah  2007  KALUNDBORG    25 m     
74  44  Ørsberg Johan Reimer  2008  KALUNDBORG    25 m     
75  45  Petersen Jonas Scheby  2007  KALUNDBORG    25 m     
76  59  Hansen Sander Y  2009  KALUNDBORG    25 m     
77  103  Obsen Jonas  2001  ODSHERRED  0135AT  25 m     
78  104  Obsen Mikkel  2005  ODSHERRED  0575AN  25 m     
79  105  Sønderskov Frederik W.  2006  ODSHERRED  0643AM  25 m     
80  121  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST    25 m     
81  184  Hass Emil  2006  NÆSTVED  0677AL  25 m     
82  203  Nielsen Andreas M.  2008  NÆSTVED    25 m     
83  245  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV    25 m     
84  262  Larsson Linus Norby  2006  HERLEV  0603AM  25 m     
85  312  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
23_S
Løb 23, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
371  Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  25 m  4:23.88   
360  Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  25 m  4:24.68   
246  Hansen Alberte M  2000  HERLEV  0004AC  25 m  4:27.79   
18  Junge Laura Holm  1998  KALUNDBORG  9838AD  25 m  4:31.71   
295  Grandjean Sophie  2003  RINGSTED  0346AR  25 m  4:37.27   
322  Nielsen Katja Kjær  2002  RINGSTED  0268AU  25 m  4:39.31   
378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  4:43.58   
345  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  4:46.78   
313  Larsen Jasmin  2002  RINGSTED  0264AZ  25 m  4:47.14   
10  83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  4:48.34   
11  190  Kristensen Viktoria Bæts  2002  NÆSTVED  0286AP  25 m  4:48.75   
12  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  4:52.68   
13  175  Duus Katrine  2003  NÆSTVED  0318AR  25 m  4:55.60   
14  192  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  4:56.96   
15  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  5:05.41   
16  254  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  5:15.95   
17  377  Palmund Asta  2005  ROSKILDE  0582AC  25 m  5:26.65   
18  364  Enevoldsen Emma  2003  ROSKILDE  0372AZ  25 m  5:27.32   
19  19  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG  0402AZ  25 m  5:52.07   
20  255  Kallesøe Kaja Waag  2005  HERLEV  0576AM  25 m  6:01.84   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
24_S
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
336  Schytte Daniel  2000  RINGSTED  0067AM  25 m  4:04.44   
321  Nielsen Anders  2001  RINGSTED  0123AF  25 m  4:09.42   
291  Carstensen Magnus  1999  RINGSTED  9903AH  25 m  4:14.24   
25  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  4:23.39   
81  Nielsen Silas Storm  2002  DRAGSHOLM  0291AL  25 m  4:25.22   
289  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  4:33.40   
82  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  4:51.76   
36  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  4:53.55   
194  Lorentzen Rasmus  2001  NÆSTVED  0125AC  25 m  5:02.42   
10  369  Jørgensen Lucas Hagbarth  2002  ROSKILDE  0225AO  25 m  5:06.72   
11  334  Sahlberg Oliver Hostrup  2003  RINGSTED  0395AJ  25 m  5:09.61   
12  234  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  5:10.39   
13  374  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  5:17.45   
14  250  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  5:34.59   
15  166  Andersen Sammi Asker  2003  NÆSTVED  0347AK  25 m  5:44.95   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  25 november 2017 
Licens til Kalundborg SK  Udskriftstidspunkt  16:20 
 
25_S
Løb 25, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
356  Andersen Ingrid Bo  2001  ROSKILDE  0126AC  25 m  1:06.87   
375  Paaske Andrea  2001  ROSKILDE  0186AF  25 m  1:07.24   
383  Wenk Helena Berg  2000  ROSKILDE  0052AD  25 m  1:10.06   
53  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  25 m  1:10.55   
246  Hansen Alberte M  2000  HERLEV  0004AC  25 m  1:13.18  EFT 
373  Mehr Silke  2000  ROSKILDE  0096AX  25 m  1:13.35   
20  Kristensen Nicole  1999  KALUNDBORG  9954AY  25 m  1:13.54   
378  Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  25 m  1:14.83   
372  Larsen Silke  2003  ROSKILDE  0358AI  25 m  1:14.85   
10  48  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  1:16.19   
11  339  Szokody Maria  2002  RINGSTED  0252AE  25 m  1:17.76   
12  83  Noe Felina  2002  DRAGSHOLM  0252AR  25 m  1:19.16   
13  21  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m  1:19.19   
14  167  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  1:19.23   
15  357  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:19.99   
16  34  Petersen Cecilie N.  1998  KALUNDBORG  9842AU  25 m  1:20.45   
17  288  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:20.58   
18  380  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:20.80   
19  93  Sørensen Laura  2001  DRAGSHOLM  0102BC  25 m  1:21.15   
20  92  Schilling Alberte Holst  2003  DRAGSHOLM  0368AW  25 m  1:21.47   
21  333  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:22.17   
22  79  Neess Camille  2003  DRAGSHOLM  0324BA  25 m  1:22.74   
23  376  Paaske Ulrika  2004  ROSKILDE  0482AL  25 m  1:22.75   
24  188  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:22.94   
25  286  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  1:23.52   
26  181  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:23.67   
27  201  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  1:24.20   
28  332  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:25.83   
29  335  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED  0232BC  25 m  1:25.84   
30  207  Nielsen Olivia  2004  NÆSTVED  0446AT  25 m  1:26.30   
31  344  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:26.53   
32  158  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:27.81   
33  365  From Frederikke Meisner  2004  ROSKILDE  0418AM  25 m  1:28.18   
34  90  Rasmussen Ella  2004  DRAGSHOLM  0472AL  25 m  1:29.26   
35  160  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:29.73   
36  32  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  1:30.26   
37  199  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  1:30.48   
38  196  Mayland Liva  2006  NÆSTVED  0622AK  25 m  1:30.50   
39  89  Poulsen Frederikke  2006  DRAGSHOLM  0624AG  25 m  1:30.63   
40  143  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:30.66   
41  28  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:31.73   
42  195  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED  0616AM  25 m  1:32.57   
43  Bjerborg Isabella Holme  2005  KALUNDBORG  0536AV  25 m  1:33.07   
44  324  Olsen Lara W. S.  2006  RINGSTED  0696AA  25 m  1:33.58   
45  174  Dinesen Victoria  2005  NÆSTVED  0692AN  25 m  1:34.40   
46  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  1:34.99   
47  180  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  1:36.07   
48  46  Seneca Alba  2005