2017-10-23   02:44:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 25m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
217  Melander Hanna  2007  VÄSBY SS  AB9807  25 m  22.20   
Boisard Melinda  2007  BÅLSTA SK  AB1807  25 m  23.16   
Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  23.25   
245  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  23.46   
Budden Olivia  2007  BÅLSTA SK  AA3207  25 m  24.48   
12  Rosenberg Ebba  2007  BÅLSTA SK  AC0407  25 m  24.91   
207  Karls Fanny  2007  VÄSBY SS  AD1407  25 m  25.77   
206  Johansson Saga  2008  VÄSBY SS  AH7208  25 m  26.68   
28  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  26.76   
10  191  Areblad Hanna  2007  VÄSBY SS  AH6607  25 m  27.10   
11  202  Hafstad Josefine  2007  VÄSBY SS  AD3807  25 m  27.12   
12  231  Svahn Elsa  2007  VÄSBY SS  AG9607  25 m  28.14   
13  197  Ekström Freija  2009  VÄSBY SS  AC4209  25 m  28.90   
14  16  Andersson Lisa  2007  SK ENA  AI6607  25 m  29.01   
15  76  Andersson Tuva  2007  NORRTÄLJE  AU6807  25 m  29.94   
16  80  Blomberg Viola  2007  NORRTÄLJE  AJ8807  25 m  30.76   
17  192  Björkén Ebba  2007  VÄSBY SS  AH8607  25 m  30.79   
18  307  Klingh Agnes  2008  VÄSBY SS  AI6208  25 m  30.90  EFT 
19  212  Lindgren Edith  2009  VÄSBY SS  AC5209  25 m  32.04   
20  18  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  32.51   
21  21  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  32.68   
22  27  Sätterström Klara  2007  SK ENA  AT6607  25 m  32.78   
23  106  Rejås Vilma  2007  NORRTÄLJE  AV2207  25 m  32.86   
24  24  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  33.40   
25  25  Redlund Nova  2010  SK ENA  AB8210  25 m     
26  38  Lanner Lisa  2009  GUSTAVSBER  AF7209  25 m     
27  43  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
28  66  Nitka Maja  2009  MÄRSTA SS  AF8209  25 m     
29  69  Shiravi Deniz  2008  MÄRSTA SS  AP0208  25 m     
30  100  Moxness-Igefors Siri  2008  NORRTÄLJE  AJ5408  25 m     
31  113  Stenman Graflind Meja  2007  NORRTÄLJE  AV3207  25 m     
32  127  Gehander Ksenia  2009  NYKÖPING  AF6209  25 m     
33  140  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m     
34  146  Lindblom Moa  2008  SALA SS  AM8208  25 m     
35  152  Amiri Latife  2008  UPPLANDS-B  AP2208  25 m     
36  155  Eriksson Elin  2008  UPPLANDS-B  AK1608  25 m     
37  156  Fors Tilda  2007  UPPLANDS-B  BA3807  25 m     
38  170  Mylayh Maya  2008  UPPLANDS-B  AK9408  25 m     
39  171  Nilsson Elin  2007  UPPLANDS-B  AW4807  25 m     
40  173  Olivia Alma  2007  UPPLANDS-B  AW3807  25 m     
41  176  Ragnegård Freja  2011  UPPLANDS-B  AA6211  25 m     
42  214  Malmström Clara  2007  VÄSBY SS  AV8207  25 m     
43  241  Danielsson Elsa  2007  VÄSTERÅS  AQ8207  25 m     
44  316  Nordström Moa  2007  SALA SS  ay4607  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  13 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  21:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start