2017-12-12   16:41:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
89  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  27.03   
75  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  27.50   
293  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  28.12  EFT 
53  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  50 m  28.26   
98  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  28.85   
83  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  28.95   
112  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  29.04   
223  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  32.13   
252  Kokki Lucas  2003  VÄSTERÅS  AZ3303  25 m  33.07   
10  144  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  33.67   
11  267  Ulfvebrand Gustav  2003  VÄSTERÅS  AT4103  25 m  33.97   
12  Jakobsson Lukas  2005  BÅLSTA SK  AA1705  25 m  34.24   
13  290  Ardanius Marcus  2003  BÅLSTA SK  AD6303  25 m  34.48  EFT 
14  42  Rinaldo Melvin  2005  GUSTAVSBER  AA5905  25 m  35.64   
15  263  Norlén Melvin  2005  VÄSTERÅS  AM2305  25 m  36.11   
16  166  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  36.31   
17  31  Aggefors Joel  2003  GUSTAVSBER  AY3903  25 m  37.00   
18  201  Frantz Erik  2006  VÄSBY SS  AK1106  25 m  38.16   
19  270  Widén Johan  2004  VÄSTERÅS  AH5304  25 m  38.34   
20  87  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  38.54   
21  26  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m  39.01   
22  257  Löfqvist Gustav  2005  VÄSTERÅS  AS4505  25 m  39.14   
23  148  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  50 m  39.53   
24  239  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  39.80   
25  44  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m  40.62   
26  208  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  25 m  41.27   
27  220  Perisic Anton  2006  VÄSBY SS  AD9906  25 m  41.43   
28  133  Andersson Alex  2005  SALA SS  AL9705  25 m  41.57   
29  145  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m  42.70   
30  230  Sundgren Casper  2006  VÄSBY SS  AP8706  25 m  42.78   
31  40  Lindkvist Max  2004  GUSTAVSBER  AS3904  25 m  43.55   
32  65  Nilsson Casper  2003  MÄRSTA SS  AQ9903  25 m  44.75   
33  139  Gullberg Wilhelm  2006  SALA SS  AR5506  25 m  45.15   
34  129  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING  AS2706  25 m  45.71   
35  135  Eriksson Axel  2006  SALA SS  AP4906  25 m  45.77   
36  262  Nilsson Gustav  2006  VÄSTERÅS  AI6706  25 m  46.59   
37  248  Jakobsson Elias  2004  VÄSTERÅS  AS8104  25 m  46.73   
38  46  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER  AO8706  25 m  48.58   
39  116  Trepp Valentino  2005  NORRTÄLJE  AT4505  25 m  50.88   
40  244  Fägerblad Arvid  2004  VÄSTERÅS  AT1304  25 m  51.60   
41  200  Fjellström Henrik  2006  VÄSBY SS  AJ3906  25 m  51.70   
42  264  Pedro Thor  2005  VÄSTERÅS  AS4305  25 m  52.38   
43  167  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  54.72   
44  74  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  55.55   
45  Backlund Nils  2006  BÅLSTA SK  AP7306  25 m  1:04.20   
46  163  Kimland Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA0906  25 m  1:05.34   
47  63  Khan Abi  2003  MÄRSTA SS  AV9503  25 m     
48  105  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
49  126  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m     
50  132  Westh Sammy  2006  NYKÖPING  AT1306  25 m     
51  281  Hagstad Västberg Vidar  2005  HELLAS SK  AU7505  25 m     
52  318  Scott Benny  2005  UPPLANDS-B  as7905  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start