2017-12-12   16:42:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
98  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  36.54   
83  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  40.53   
223  Rengart Casper  2006  VÄSBY SS  AB1706  25 m  41.25   
270  Widén Johan  2004  VÄSTERÅS  AH5304  25 m  44.75   
257  Löfqvist Gustav  2005  VÄSTERÅS  AS4505  25 m  45.99   
252  Kokki Lucas  2003  VÄSTERÅS  AZ3303  25 m  48.23   
166  Kristoffersson Oskar  2003  UPPLANDS-B  AK0503  25 m  48.50   
45  Steffansson Mathias  2005  GUSTAVSBER  AF2505  25 m  48.55   
201  Frantz Erik  2006  VÄSBY SS  AK1106  25 m  48.93   
10  208  Khattab Junes  2006  VÄSBY SS  AK0106  25 m  49.05   
11  148  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  49.52   
12  244  Fägerblad Arvid  2004  VÄSTERÅS  AT1304  25 m  49.70   
13  87  Fahlström Linus  2005  NORRTÄLJE  AJ3705  25 m  49.81   
14  26  Redlund Viggo  2005  SK ENA  AV2305  25 m  51.18   
15  248  Jakobsson Elias  2004  VÄSTERÅS  AS8104  25 m  52.48   
16  262  Nilsson Gustav  2006  VÄSTERÅS  AI6706  25 m  54.12   
17  239  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  54.24   
18  139  Gullberg Wilhelm  2006  SALA SS  AR5506  25 m  54.61   
19  133  Andersson Alex  2005  SALA SS  AL9705  25 m  54.89   
20  145  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m  56.04   
21  161  Jogell Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA8106  25 m  56.52   
22  135  Eriksson Axel  2006  SALA SS  AP4906  25 m  57.15   
23  167  Lindberg Alfred  2004  UPPLANDS-B  AX4304  25 m  57.32   
24  40  Lindkvist Max  2004  GUSTAVSBER  AS3904  25 m  59.93   
25  74  Andersson Arvid  2006  NORRTÄLJE  AG3106  25 m  1:01.06   
26  46  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER  AO8706  25 m  1:01.36   
27  129  Kantelius Walter  2006  NYKÖPING  AS2706  25 m  1:02.28   
28  126  Fager Jesper  2006  NYKÖPING  AS9506  25 m  1:14.27   
29  200  Fjellström Henrik  2006  VÄSBY SS  AJ3906  25 m  1:15.11   
30  163  Kimland Henrik  2006  UPPLANDS-B  AA0906  25 m  1:16.09   
31  Backlund Nils  2006  BÅLSTA SK  AP7306  25 m     
32  44  Sjödin Anton  2004  GUSTAVSBER  AS1904  25 m     
33  63  Khan Abi  2003  MÄRSTA SS  AV9503  25 m     
34  67  Sarnecki Arkadiusz  2006  MÄRSTA SS  AT4306  25 m     
35  68  Sarnecki Michal  2006  MÄRSTA SS  AT3306  25 m     
36  70  Shiravi Yashar  2005  MÄRSTA SS  AV5705  25 m     
37  105  Rejås Albin  2004  NORRTÄLJE  AX3904  25 m     
38  132  Westh Sammy  2006  NYKÖPING  AT1306  25 m     
39  183  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m     
40  230  Sundgren Casper  2006  VÄSBY SS  AP8706  25 m     
41  281  Hagstad Västberg Vidar  2005  HELLAS SK  AU7505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  11:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start