2018-08-16   23:37:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för ICA Kvantum Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 15
Heatlista 
 
  Tävling  ICA KVANTUM CUP 2017    Utskriftsdatum  15 oktober 2017   
  Tävlingsort  Bålsta    Utskriftstid  12:19   
  Arrangör  Bålsta Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  15 oktober 2017         
 
 
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
162  Ester Jogfors  2005  AY7805  UPPLANDS-B    25m   
114  Saga Svanborg  2003  BX6403  NORRTÄLJE    25m   
250  Evelina Killiner  2004  BN7604  VÄSTERÅS    25m   
269  Ebba Wannberg Säfvestad  2005  BM5805  VÄSTERÅS    25m   
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
210  Fanny Krekula  2006  AU8606  VÄSBY SS    25m   
20  Tindra Bärgård  2006  AB8606  SK ENA    25m  53.51 
47  Bonnie Tham  2006  BG5406  GUSTAVSBER    25m  51.67 
39  Elvira Lannér  2005  BA8405  GUSTAVSBER    25m  53.22 
149  Ida Thelander  2005  AU6405  SALA SS    25m  56.47 
184  Elin Söderlund  2006  AJ6206  UPPLANDS-B    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
182  Ellen Sundquist  2006  AU8406  UPPLANDS-B    25m  47.41 
178  Helena Renström  2002  AB7402  UPPLANDS-B    25m  46.88 
22  Thea Eriksson  2006  AB9606  SK ENA    25m  45.20 
35  Josefine Gylling  2004  AI3604  GUSTAVSBER    25m  46.35 
196  Cecilia Eklund  2005  BF0205  VÄSBY SS    25m  47.25 
36  Säva Höglund Lundeberg  2005  AC1805  GUSTAVSBER    25m  50.00 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
294  Sofia Ingemansson  2004  AC9204  BÅLSTA SK    50m  44.39 
268  Johanna Uzelac  2003  BE0803  VÄSTERÅS    25m  41.98 
255  Matilda Lindgren  2004  AG5804  VÄSTERÅS    25m  40.14 
224  Ella Renholm  2006  AY2206  VÄSBY SS    25m  41.02 
237  Alexandra Ward  2005  BD7605  VÄSBY SS    25m  43.25 
235  Milla Wahlund  2006  AG0206  VÄSBY SS    25m  45.07 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
272  Sarah von der Burg  2004  AP6604  VÄSTERÅS    25m  39.42 
228  Beatrice Scuderi  2005  AY5805  VÄSBY SS    50m  38.85 
295  Alma Norgren  2004  AR6404  BÅLSTA SK    25m  37.50 
177  Camilla Renström  2002  AB5402  UPPLANDS-B    25m  38.85 
165  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m  38.94 
109  Leah Schöneberg  2004  AR0804  NORRTÄLJE    25m  39.46 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
96  Bonnie Ingemarson  2002  BU6202  NORRTÄLJE    25m  36.71 
291  Matilda Ardanius  2001  AC9401  BÅLSTA SK    25m  36.43 
242  Astrid Engström  2004  AK0604  VÄSTERÅS    50m  35.55 
23  Alice Johansson  2003  AJ0603  SK ENA    25m  36.12 
111  Linnea Sjöström  2005  BO9805  NORRTÄLJE    50m  36.47 
247  Sofi Holmberg  2003  AB3403  VÄSTERÅS    25m  37.22 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
292  Alicia Budden  2004  AA5404  BÅLSTA SK    25m  34.65 
251  Tara Klarbo Egan  2005  AQ6605  VÄSTERÅS    50m  33.78 
246  Karolin Holmberg  2001  AG5201  VÄSTERÅS    25m  32.08 
57  Elise Tegin  2004  AL2804  LINDESBERG    25m  32.84 
102  Emma Pettersson  2001  AV2201  NORRTÄLJE    25m  34.60 
259  Amelie Muhr  2003  AQ4603  VÄSTERÅS    25m  35.09 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  15 oktober 2017 
Licensierad till: Bålsta Simklubb  Utskriftstid  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner