2020-08-12   02:37:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

8_S
Laji 8, P11,P13,P16 100m vu 
Sponsori: ProFashion Oy Boomerang 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m  1:13.89  1:15.89   
Kallström Risto  2006  Cetus  06A144  50 m  1:16.63  1:16.63   
Silander Tomi  2006  Cetus  06A061  50 m  1:16.88  1:16.88   
Snellman Max  2006  Cetus  06A814  25 m  1:19.73  1:21.73   
Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  1:23.35  1:23.35   
Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  50 m  1:23.48  1:23.48   
Imppola Aaro  2006  NU  06A298  50 m  1:23.61  1:23.61   
Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  1:23.34  1:25.34   
Karlsson Alex  2006  BS-PU  06A469  25 m  1:23.88  1:25.88   
10  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  25 m  1:25.54  1:27.54   
11  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m  1:26.00  1:28.00   
12  Tumanoff Aaro  2006  HSS  06A643  50 m  1:29.28  1:29.28   
13  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  1:27.90  1:29.90   
14  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  1:30.09  1:30.09   
15  Schrader Sami  2006  UiTa  06A494  50 m  1:30.64  1:30.64   
16  Tsvetkov Vladimir  2006  HyUS  06A595  50 m  1:31.36  1:31.36   
17  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:30.25  1:32.25   
18  Mäkinen Matias  2006  UiTa  06A486  50 m  1:32.27  1:32.27   
19  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  50 m  1:33.13  1:33.13   
20  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:31.44  1:33.44   
21  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m  1:31.66  1:33.66   
22  Kotilainen Matias  2006  AUi  06A524  50 m  1:34.12  1:34.12   
23  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  50 m  1:34.18  1:34.18   
24  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  50 m  1:35.00  1:35.00   
25  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  50 m  1:35.47  1:35.47   
26  Töyrylä Niklas  2006  UiTa  06A090  50 m  1:35.65  1:35.65   
27  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m  1:34.54  1:36.54   
28  Jussinoja Eino  2006  STR  06A481  25 m  1:34.71  1:36.71   
29  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  1:37.03  1:37.03   
30  Juuti Eelis  2006  UiTa  06A263  25 m  1:36.05  1:38.05   
31  Lausi Max  2006  KU  06A380  25 m  1:37.34  1:39.34   
32  Manelius Måns  2006  ÅSF  06A533  25 m  1:37.41  1:39.41   
33  Bergman Milo  2006  ÅSF  06A425  25 m  1:37.58  1:39.58   
34  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  1:39.60  1:39.60   
35  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  50 m  1:39.87  1:39.87   
36  Yli-Jama Kalle  2006  SalU  06A108  50 m  1:40.60  1:40.60   
37  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m  1:38.68  1:40.68   
38  Lydén Tobias  2008  UiTa  08A132  25 m  1:39.86  1:41.86   
39  Aspholm Georg  2008  UiTa  08A121  25 m  1:39.94  1:41.94   
40  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  50 m  1:42.62  1:42.62   
41  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  25 m  1:42.42  1:44.42   
42  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  50 m  1:44.70  1:44.70   
43  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  25 m  1:43.66  1:45.66   
44  Failer Thomas  2007  UiTa  07A233  25 m  1:46.00  1:48.00   
45  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  25 m  1:47.07  1:49.07   
46  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  1:53.45  1:55.45   
47  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  1:54.64  1:56.64   
48  Roihankorpi Severi  2006  UiTa  06A492  25 m  1:55.24  1:57.24   
49  Vienamo Ossi  2006  UiTa  06A487  50 m  1:57.79  1:57.79   
50  Rossi Hugo  2008  UiTa  08A250  50 m  1:57.81  1:57.81   
51  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  1:57.76  1:59.76   
52  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  25 m  2:00.42  2:02.42   
53  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  2:05.91  2:07.91   
54  Kataja Emil  2006  ÅSK  06A389  25 m       
55  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  25 m       
12 - 13 v 
Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  1:04.36  1:04.36   
Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  1:05.87  1:05.87   
Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m  1:04.97  1:06.97   
Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  50 m  1:08.15  1:08.15   
Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  50 m  1:08.77  1:08.77   
Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  1:10.44  1:10.44   
Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  50 m  1:10.55  1:10.55   
Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  1:08.61  1:10.61   
Kalvik Rasmus  2004  ÅSF  04A904  25 m  1:09.43  1:11.43   
10  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  50 m  1:11.90  1:11.90   
11  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  50 m  1:12.99  1:12.99   
12  Asklöf Viktor  2004  Cetus  04A639  50 m  1:13.35  1:13.35   
13  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  50 m  1:13.77  1:13.77   
14  Pulkkinen Juuso  2004  Cetus  04A145  50 m  1:14.31  1:14.31   
15  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  50 m  1:14.55  1:14.55   
16  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  1:13.23  1:15.23   
17  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  50 m  1:15.32  1:15.32   
18  Oikarainen Jasper  2005  RaisU  05A276  50 m  1:15.46  1:15.46   
19  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  50 m  1:15.98  1:15.98   
20  Jalava Leevi  2004  STR  04A859  50 m  1:16.09  1:16.09   
21  Meng Yufei  2004  Cetus  04A333  50 m  1:16.12  1:16.12   
22  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  1:16.22  1:16.22   
23  Einiö Matteus  2004  Gladius  04A376  50 m  1:16.25  1:16.25   
24  Anoschkin Jesse  2004  PTU  04A730  50 m  1:16.50  1:16.50   
25  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  50 m  1:17.26  1:17.26   
26  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  1:18.22  1:18.22   
27  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  50 m  1:18.47  1:18.47   
28  Tenho Lassi  2005  PTU  05A286  50 m  1:19.46  1:19.46   
29  Mattelmäki Teo  2005  Cetus  05A743  50 m  1:19.88  1:19.88   
30  Törmä Juho  2005  PTU  05A183  25 m  1:19.04  1:21.04   
31  Lipponen Joel  2004  NU  04B103  50 m  1:21.35  1:21.35   
32  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  1:21.38  1:21.38   
33  Pylvänäinen Joonas Patrik  2004  Cetus  04B178  25 m  1:19.77  1:21.77   
34  Barck Ossi  2005  UiKaa  05A116  50 m  1:22.54  1:22.54   
35  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  25 m  1:20.76  1:22.76   
36  Rooke Samuel  2004  NU  04B159  50 m  1:23.81  1:23.81   
37  Helling Hannes  2004  ÅSF  04B192  25 m  1:22.32  1:24.32   
38  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  50 m  1:24.45  1:24.45   
39  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  50 m  1:24.97  1:24.97   
40  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  50 m  1:25.03  1:25.03   
41  Metsola Joa  2005  ÅSF  05A948  25 m  1:23.33  1:25.33   
42  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  50 m  1:25.65  1:25.65   
43  Kerby Lucas  2005  UiTa  05A554  50 m  1:26.22  1:26.22   
44  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  50 m  1:26.87  1:26.87   
45  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  1:25.73  1:27.73   
46  Korte Joel  2005  STR  05A570  50 m  1:28.82  1:28.82   
47  Muje Severi  2005  UiTa  05A845  25 m  1:27.02  1:29.02   
48  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  1:29.15  1:29.15   
49  Kallio Tuomas  2005  UiTa  05A806  50 m  1:29.45  1:29.45   
50  Melin Einar  2004  ÅSF  04B169  25 m  1:27.88  1:29.88   
51  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  50 m  1:30.80  1:30.80   
52  Niininen Eemi  2004  NU  04B126  50 m  1:32.25  1:32.25   
53  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  1:32.83  1:32.83   
54  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  1:35.72  1:35.72   
55  Väyrynen Onni  2005  UiTa  05A809  50 m  1:37.06  1:37.06   
56  Nieminen Tuomas  2004  NU  04B120  50 m  1:37.18  1:37.18   
57  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  50 m  1:37.61  1:37.61   
58  Talasniemi Veeti  2004  UiTa  04B084  50 m  1:38.12  1:38.12   
59  Paananen Iivari  2005  HyUS  05A935  50 m  1:38.54  1:38.54   
60  Rautava Paavo  2004  AUi  04B222  50 m  1:40.33  1:40.33   
61  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  50 m  1:42.50  1:42.50   
62  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  25 m  1:41.09  1:43.09   
63  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  25 m  1:46.30  1:48.30   
64  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  25 m  1:46.32  1:48.32   
65  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  25 m  1:54.04  1:56.04   
66  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  25 m       
67  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m       
14 - 16 v 
Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  55.01  57.01   
Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  57.22  57.22   
Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  57.48  57.48   
Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  50 m  58.01  58.01   
Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  58.44  58.44   
Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  57.05  59.05   
Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  59.60  1:01.60   
Penttilä Leo  2001  STR  01B261  25 m  1:00.62  1:02.62   
Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  25 m  1:00.89  1:02.89   
10  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  50 m  1:03.04  1:03.04   
11  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  1:03.26  1:03.26   
12  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  1:03.97  1:03.97   
13  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  50 m  1:04.17  1:04.17   
14  Harju Tuukka  2003  VUS-VSS  03A544  50 m  1:04.22  1:04.22   
15  Pesonen Davi-esra  2002  SalU  02B125  50 m  1:04.61  1:04.61   
16  Saarinen Olavi  2002  HSS  02A921  50 m  1:04.79  1:04.79   
17  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  25 m  1:02.84  1:04.84   
18  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  50 m  1:05.20  1:05.20   
19  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  50 m  1:05.77  1:05.77   
20  Oinas Oliver  2001  ÅSK  01B344  50 m  1:06.33  1:06.33   
21  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  1:04.38  1:06.38   
22  Nyman Henry  2003  HSS  03A870  50 m  1:06.46  1:06.46   
23  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  1:06.72  1:06.72   
24  Järvinen Onni  2002  HSS  02A765  50 m  1:07.53  1:07.53   
25  Pavlov Daniel  2003  AUi  03A707  50 m  1:08.61  1:08.61   
26  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  50 m  1:08.64  1:08.64   
27  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  50 m  1:08.85  1:08.85   
28  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  50 m  1:09.17  1:09.17   
29  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  1:09.66  1:09.66   
30  Weckman Veikka  2001  RiUS  01A697  50 m  1:11.45  1:11.45   
31  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  50 m  1:22.67  1:22.67   
32  Olin Hannes  2003  ÅSF  03B244  25 m  1:27.56  1:29.56   
33  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  50 m  1:30.11  1:30.11   
34  Autio Roope  2003  UiTa  03B052  25 m  1:30.82  1:32.82   
35  Rekola Tuukka  2003  PoPy  03B276  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner