Startliste for XVI Marli Junior Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 24, P13,P16 100m pu |
Sponsori: Turun Mestaripalvi Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 13 v |
1 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 1:16.36 | 1:16.36 | |
2 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 1:17.38 | 1:19.38 | |
3 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 1:19.39 | 1:19.39 | |
4 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 1:17.97 | 1:19.97 | |
5 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 25 m | 1:24.01 | 1:26.01 | |
6 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 1:29.55 | 1:29.55 | |
7 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 50 m | 1:31.51 | 1:31.51 | |
8 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 1:31.63 | 1:33.63 | |
9 | Verronen Vilho | 2004 | STR | 04A175 | 50 m | 1:35.43 | 1:35.43 | |
10 | Einiö Matteus | 2004 | Gladius | 04A376 | 50 m | 1:36.40 | 1:36.40 | |
11 | Lönnblad Lucas | 2004 | Cetus | 04A495 | 50 m | 1:37.03 | 1:37.03 | |
12 | Valkeavuori Jeremy | 2004 | RiUS | 04A261 | 50 m | 1:37.64 | 1:37.64 | |
13 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 1:41.02 | 1:41.02 | |
14 | Pylvänäinen Joonas Patrik | 2004 | Cetus | 04B178 | 50 m | 1:41.77 | 1:41.77 | |
15 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 50 m | 1:42.05 | 1:42.05 | |
16 | Saarikallio Vinski | 2004 | RiUS | 04A863 | 25 m | 1:57.10 | 1:59.10 | |
17 | Rasimus Sebastian | 2004 | UiTa | 04B113 | 25 m |
14 - 16 v |
1 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 50 m | 1:00.08 | 1:00.08 | |
2 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:02.43 | 1:04.43 | |
3 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 50 m | 1:05.76 | 1:05.76 | |
4 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 1:04.50 | 1:06.50 | |
5 | Vähä-Lassila Aleksi | 2001 | RaisU | 01A599 | 50 m | 1:09.13 | 1:09.13 | |
6 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 1:09.43 | 1:09.43 | |
7 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 1:11.19 | 1:13.19 | |
8 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 25 m | 1:12.35 | 1:14.35 | |
9 | Nevalainen Jere | 2001 | AUi | 01A976 | 25 m | 1:14.55 | 1:16.55 | |
10 | Gustafsson Matias | 2002 | RaisU | 02B009 | 50 m | 1:17.60 | 1:17.60 | |
11 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 50 m | 1:26.73 | 1:26.73 | |
12 | Nyman Henry | 2003 | HSS | 03A870 | 50 m | 1:27.89 | 1:27.89 | |
13 | Varpukari Joona | 2003 | UiTa | 03B181 | 25 m | |||
14 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 22 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 07:03 |