2020-08-10   01:14:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XVI Marli Junior Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, T12,T15 100m su 
Sponsori: Terveystalo Oy 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 - 12 v 
Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  1:14.76  1:14.76   
Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  1:17.97  1:19.97   
Luoma Lumi  2005  NU  05A133  25 m  1:18.74  1:20.74   
Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:21.00  1:23.00   
Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  1:21.17  1:23.17   
Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  1:23.23  1:23.23   
Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  50 m  1:23.64  1:23.64   
Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  1:21.96  1:23.96   
Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:22.36  1:24.36   
10  Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  25 m  1:22.74  1:24.74   
11  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  1:23.16  1:25.16   
12  Hakkarainen Anna  2005  Cetus  05A514  50 m  1:25.51  1:25.51   
13  Kaituri Ellen  2006  ÅSK  06A086  50 m  1:25.65  1:25.65   
14  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  1:24.85  1:26.85   
15  Rauhanen Nelli  2005  RaisU  05A585  25 m  1:26.07  1:28.07   
16  Kaskeala Siri  2005  Cetus  05A265  50 m  1:28.71  1:28.71   
17  Koskinen Tiitu  2005  ÅSK  05A311  25 m  1:27.01  1:29.01   
18  Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  50 m  1:30.21  1:30.21   
19  Flöjt Céline  2005  ÅSF  05A453  25 m  1:29.98  1:31.98   
20  Savonen Jasmin  2005  Cetus  05A119  25 m  1:30.36  1:32.36   
21  Martola Hanna  2005  Cetus  05A203  50 m  1:32.53  1:32.53   
22  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  1:31.21  1:33.21   
23  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  1:31.25  1:33.25   
24  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  50 m  1:33.34  1:33.34   
25  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  1:33.61  1:33.61   
26  Rantanen Rina  2005  Cetus  05A419  25 m  1:31.77  1:33.77   
27  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  25 m  1:31.94  1:33.94   
28  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  25 m  1:32.97  1:34.97   
29  Rihte Kaarina  2005  Cetus  05A740  50 m  1:35.27  1:35.27   
30  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  25 m  1:33.30  1:35.30   
31  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  1:36.37  1:36.37   
32  Tepsa Janna  2005  UiKaa  05A214  25 m  1:34.51  1:36.51   
33  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  50 m  1:36.53  1:36.53   
34  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  25 m  1:34.58  1:36.58   
35  Meltovaara Fia  2006  ÅSK  06A274  50 m  1:36.95  1:36.95   
36  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  1:37.17  1:37.17   
37  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  1:35.17  1:37.17   
38  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  1:35.24  1:37.24   
39  Varvikko Venla  2005  Cetus  05A076  25 m  1:35.76  1:37.76   
40  Sandell Celina  2005  UiKaa  05A630  25 m  1:36.46  1:38.46   
41  Turunen Laura  2005  Cetus  05A469  25 m  1:36.53  1:38.53   
42  Heikiö Mathilda  2006  RaisU  06A212  25 m  1:36.62  1:38.62   
43  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  1:38.75  1:38.75   
44  Lönnberg Emma  2005  Cetus  05A736  50 m  1:38.98  1:38.98   
45  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m  1:37.60  1:39.60   
46  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  50 m  1:40.79  1:40.79   
47  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  1:39.10  1:41.10   
48  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:39.44  1:41.44   
49  Risso Ricci Ruth  2006  Cetus  06A550  50 m  1:42.41  1:42.41   
50  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  1:42.99  1:42.99   
51  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  50 m  1:43.03  1:43.03   
52  Saine Tilda  2006  RaisU  06A291  25 m  1:41.25  1:43.25   
53  Siltala Iida  2005  Cetus  05A468  25 m  1:41.32  1:43.32   
54  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m  1:41.75  1:43.75   
55  Risso Ricci Rebecca  2006  Cetus  06A548  50 m  1:44.22  1:44.22   
56  Laaksonen Kerttu  2006  RaisU  06A271  25 m  1:42.43  1:44.43   
57  Raulos Saara  2005  Cetus  05A823  50 m  1:44.79  1:44.79   
58  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  1:43.13  1:45.13   
59  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  25 m  1:43.26  1:45.26   
60  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m  1:43.35  1:45.35   
61  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  50 m  1:45.69  1:45.69   
62  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  50 m  1:46.95  1:46.95   
63  Eriksson Nora  2006  ÅSF  06A383  25 m  1:45.97  1:47.97   
64  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  50 m  1:49.04  1:49.04   
65  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  50 m  1:49.08  1:49.08   
66  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  25 m  1:47.30  1:49.30   
67  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m  1:48.32  1:50.32   
68  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  50 m  1:50.35  1:50.35   
69  Salaspuro Ada  2005  Cetus  05A748  50 m  1:50.58  1:50.58   
70  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m  1:48.61  1:50.61   
71  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  25 m  1:48.68  1:50.68   
72  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  25 m  1:48.70  1:50.70   
73  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  50 m  1:51.11  1:51.11   
74  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  25 m  1:49.50  1:51.50   
75  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:51.94  1:53.94   
76  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  25 m  1:52.09  1:54.09   
77  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  50 m  1:56.74  1:56.74   
78  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  1:54.89  1:56.89   
79  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  1:55.01  1:57.01   
80  Pettinen Veera  2005  UiTa  05A847  25 m  1:57.67  1:59.67   
81  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  50 m  2:02.04  2:02.04   
82  Julin Alexandra  2005  ÅSK  05B059  25 m  2:00.27  2:02.27   
83  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  50 m  2:02.50  2:02.50   
84  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  50 m  2:09.79  2:09.79   
85  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  25 m  2:08.09  2:10.09   
86  Selin Anna  2006  UiTa  06A738  25 m  2:14.33  2:16.33   
87  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m       
88  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  25 m       
89  Salminen Ella-maria  2006  PoPy  06A634  25 m       
90  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m       
91  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m       
92  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m       
93  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  25 m       
94  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  25 m       
95  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  25 m       
96  Lietzén Daniela  2006  AUi  06A241  25 m       
97  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m       
98  Korkiakoski Alexa  2006  ÅSK  06A789  25 m       
99  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  25 m       
100  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m       
13 - 15 v 
Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  1:03.20  1:05.20   
Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  1:08.61  1:08.61   
Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:09.71  1:11.71   
Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  1:11.73  1:11.73   
Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:10.47  1:12.47   
Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  1:10.99  1:12.99   
Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:11.06  1:13.06   
Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  1:11.88  1:13.88   
Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  1:11.89  1:13.89   
10  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:12.21  1:14.21   
11  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  1:13.12  1:15.12   
12  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:13.31  1:15.31   
13  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  50 m  1:15.74  1:15.74   
14  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  1:15.79  1:15.79   
15  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:16.01  1:16.01   
16  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  1:14.66  1:16.66   
17  Ahonen Helmi  2003  HSS  03A160  25 m  1:14.82  1:16.82   
18  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  1:15.17  1:17.17   
19  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  1:17.47  1:17.47   
20  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  1:15.79  1:17.79   
21  Änkilä Aamu  2004  HSS  04A071  50 m  1:18.24  1:18.24   
22  Österman Pinja  2002  ÅSK  02A320  50 m  1:18.36  1:18.36   
23  Edwards Anna  2004  HSS  04A597  50 m  1:18.57  1:18.57   
24  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  1:19.78  1:19.78   
25  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  1:18.67  1:20.67   
26  Pinta Isla  2002  RaisU  02A828  25 m  1:18.90  1:20.90   
27  Javanainen Heidi  2003  STR  03A307  25 m  1:18.94  1:20.94   
28  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:18.94  1:20.94   
29  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  1:19.95  1:21.95   
30  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  1:22.09  1:22.09   
31  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:20.41  1:22.41   
32  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  50 m  1:23.96  1:23.96   
33  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m  1:22.11  1:24.11   
34  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  1:22.58  1:24.58   
35  Heinimäki Lotta  2003  HSS  03A644  25 m  1:23.61  1:25.61   
36  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  25 m  1:24.50  1:26.50   
37  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  1:24.90  1:26.90   
38  Nikkinen Alexandra  2003  HSS  03B014  25 m  1:25.27  1:27.27   
39  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  1:25.39  1:27.39   
40  Alanen Annika  2003  HSS  03A227  50 m  1:27.44  1:27.44   
41  Kokko Siiri  2003  HSS  03B138  25 m  1:30.46  1:32.46   
42  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  50 m  1:33.45  1:33.45   
43  Topoeva Antonia  2004  ÅSF  04B201  25 m  1:49.59  1:51.59   
44  Ponnikas Hanna  2004  NU  04B112  25 m  1:58.45  2:00.45   
45  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  25 m       
46  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  25 m       
47  Vesalainen Peppi  2004  HSS  04B162  25 m       
48  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  25 m       
49  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  07:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner