Program för Sum-Sim (50m) 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Fredag 14 juli 2017 kl. 16.00
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Sum-Sim (50m) 2017 |
|
Utskriftsdatum |
14 juli 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
13:47 |
|
|
Arrangör |
SSF/Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juli 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Fjärilsim Flickor |
Finaler (2) |
Sponsor: Jolyn |
15 år och yngre: Mikaela Laurén (1976) 2:17.29 1991 FM: Annie Hegmegi 2:26.48 |
16 - 17 år: Louise Hansson (1996) 2:14.11 2013 FM: Sara Junevik 2:21.86 |
|
Heat 1 (2) (15 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
468 |
1 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:33.87 |
580 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
2:33.01 |
755 |
3 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:25.88 |
319 |
4 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:22.47 |
48 |
5 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:24.83 |
86 |
6 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
50m |
2:30.99 |
311 |
7 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:33.25 |
598 |
8 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
50m |
2:34.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
514 |
1 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
2:33.39 |
542 |
2 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:30.98 |
325 |
3 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:26.39 |
274 |
4 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
50m |
2:22.65 |
526 |
5 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
2:25.60 |
196 |
6 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:29.84 |
307 |
7 |
Linnéa Sandh |
2000 |
BS1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:31.01 |
663 |
8 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:33.48 |
Skapad av WinGrodan 1.25.15 |
Utskriftsdatum |
14 juli 2017 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport |
Utskriftstid |
13:47 |
|