2017-07-20   20:37:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (50m) 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 21
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim (50m) 2017    Utskriftsdatum  14 juli 2017   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  19:49   
  Arrangör  SSF/Malmö KK         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 juli 2017         
 
 
 
Gren 21, 400m Medley Flickor  Försök (5) 
Sponsor: Swimshop 
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 4:57.57 2006 FM: Alexandra Vartiainen 5:13.72 
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Ida Swegmark 5:12.04 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
674  Julia Augustsson  2000  BC9200  SPÅRVÄGEN    50m  5:35.49 
22  Jennifer Nyblom  2003  AC1603  VÄSBY SS    50m  5:33.34 
23  Elin Peng  2003  AJ7603  VÄSBY SS    50m  5:32.21 
12  Tuva Björkén  2003  AC0603  VÄSBY SS    50m  5:31.77 
660  Sofia Henningsson  2004  AH8204  SKÖVDE SS    50m  5:31.96 
655  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    50m  5:33.20 
300  Tilde Levander  2000  AI7600  JÄRFÄLLA S    50m  5:34.16 
682  Fanny Odin  2000  AR7200  SPÅRVÄGEN    50m  5:41.54 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
819  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    50m  5:27.76 
667  Linn Suchomel  2003  AD2203  SKÖVDE SS    50m  5:26.93 
429  Vera Karlsson  2003  AI8403  LASS    50m  5:26.35 
65  Clara Örnhem  2002  AE2402  VÄXJÖ SS    50m  5:25.48 
265  Emilia Nordén  2003  AT3803  HS    50m  5:25.69 
751  Solène Arnou  2000  AX4600  SÖDERTÄLJE    50m  5:26.63 
427  Felicia Järvikari  2002  AH9802  LASS    50m  5:27.23 
177  Linea Holström  2000  AC4600  ELFSBORG    50m  5:30.14 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
609  Stina Lindberg  2000  AC6200  SK RAN    50m  5:24.62 
234  Ella Laurén  2001  AO1201  SK HAJEN    50m  5:23.25 
91  Lina Nederman  2000  AP0600  ÖSA    50m  5:22.80 
308  Elin Södersten  2000  AI5800  JÄRFÄLLA S    50m  5:22.35 
307  Linnéa Sandh  2000  BS1400  JÄRFÄLLA S    50m  5:22.52 
289  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    50m  5:23.12 
208  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    50m  5:23.49 
663  Ida Lövgren  2001  AB2801  SKÖVDE SS    50m  5:24.89 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
678  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    50m  5:19.95 
468  Johanna Andersson  2002  AK8202  MKK    50m  5:12.85 
210  Frida Lannhard  2000  AB6800  FALUN    50m  5:09.82 
48  Edith Jernstedt  2002  AG1202  VÄSTERÅS    50m  5:05.63 
619  Emilia Rönningdal  2002  AC6202  S 71    50m  5:09.09 
665  Tuva Rosebrink  2001  AJ7601  SKÖVDE SS    50m  5:11.05 
14  Cornelia Eklund  2000  AC1800  VÄSBY SS    50m  5:15.16 
728  Elise Öberg  2002  AE8402  SUNDSVALL    50m  5:21.59 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
542  Rebecka Ehn  2000  AO7600  SK NEPTUN    50m  5:15.33 
526  Ida Swegmark  2000  AZ6600  MASS    50m  5:11.27 
319  Annie Hegmegi  2003  AA1403  JÖNKÖPING    50m  5:09.10 
325  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    50m  5:01.62 
762  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    50m  5:05.98 
555  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    50m  5:09.90 
196  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    50m  5:14.51 
580  Moa Olofsson  2002  AG8202  OSBY SS    50m  5:21.58 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.15  Utskriftsdatum  14 juli 2017 
Licensierad till: IC Control Media & Sport  Utskriftstid  19:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start