2018-09-19   22:49:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

4_S
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
256  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  1:12.23  1:12.23   
246  Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  25 m  1:09.24  1:12.24   
103  Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  25 m  1:10.16  1:13.16   
266  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  1:13.62  1:13.62   
16  Hämäläinen Lotta  1998  HSS  98A987  50 m  1:14.31  1:14.31   
208  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus  00A175  25 m  1:11.36  1:14.36   
156  Nenonen Sohvi  1999  Cetus  99A092  25 m  1:13.12  1:16.12   
101  Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  1:16.32  1:16.32   
55  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  25 m  1:13.82  1:16.82   
10  141  Lehtinen Sofia  2000  Cetus  00B030  50 m  1:17.03  1:17.03   
11  318  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  1:14.49  1:17.49   
12  Nyström Ada  2001  BS-PU  01A572  25 m  1:14.61  1:17.61   
13  165  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  50 m  1:17.73  1:17.73   
14  296  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:14.86  1:17.86   
15  151  Mustonen Sara  2002  Cetus  02A219  25 m  1:14.90  1:17.90   
16  Nyström Fanny  1999  BS-PU  99A834  50 m  1:18.12  1:18.12   
17  82  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  1:15.55  1:18.55   
18  261  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  1:15.82  1:18.82   
19  295  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  1:18.91  1:18.91   
20  148  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:16.54  1:19.54   
21  99  Bengts Myra  2000  Cetus  00A874  25 m  1:16.70  1:19.70   
22  61  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  50 m  1:20.00  1:20.00   
23  160  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  1:17.44  1:20.44   
24  173  Rapinoja Amanda  2001  Cetus  01A463  25 m  1:17.58  1:20.58   
25  254  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  1:20.70  1:20.70   
26  249  Liukkonen Maija  2001  MiUS  01A778  50 m  1:20.76  1:20.76   
27  277  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:19.13  1:22.13   
28  126  Knaapi Helena  1999  Cetus  99A582  50 m  1:22.59  1:22.59   
29  162  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  25 m  1:19.71  1:22.71   
30  45  Nieminen Jenny  2001  HyUS  01A986  25 m  1:20.06  1:23.06   
31  111  Hirvonen Sini  2001  Cetus  01B310  25 m  1:20.18  1:23.18   
32  202  Tollander Yvonne  1997  Cetus  97A006  25 m  1:20.54  1:23.54   
33  129  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  1:20.80  1:23.80   
34  268  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  25 m  1:20.87  1:23.87   
35  337  Anttila Milla-Marita  2000  AQUILA  00A967  25 m  1:21.01  1:24.01   
36  186  Salokorpi Siiri  2000  Cetus  00A268  25 m  1:21.90  1:24.90   
37  155  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  25 m  1:22.28  1:25.28   
38  339  Bruce Millariina  2001  AQUILA  01B021  25 m  1:22.64  1:25.64   
39  66  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  1:22.68  1:25.68   
40  200  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  25 m  1:22.93  1:25.93   
41  64  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:23.04  1:26.04   
42  164  Partanen Emmi  2003  Cetus  03A550  25 m  1:24.16  1:27.16   
43  177  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  1:25.25  1:28.25   
44  344  Kotola Vilma  2001  AQUILA  01A426  50 m  1:28.34  1:28.34   
45  231  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  50 m  1:28.39  1:28.39   
46  181  Saarikivi Linnea  2000  Cetus  00A779  50 m  1:28.60  1:28.60   
47  217  Virtanen Fanny  2000  Cetus  00A788  25 m  1:25.67  1:28.67   
48  335  Vacker Jasmin  1999  Vanders  99A003  50 m  1:29.28  1:29.28   
49  130  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  25 m  1:26.75  1:29.75   
50  300  Hämäläinen Venla  2001  Octopus  01B057  25 m  1:27.26  1:30.26   
51  124  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  1:27.31  1:30.31   
52  140  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  25 m  1:27.90  1:30.90   
53  224  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  1:30.66  1:33.66   
54  120  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  1:33.99  1:36.99   
55  273  Korpela Erika  2003  SalU  03A851  50 m  1:37.88  1:37.88   
56  205  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  50 m  1:38.91  1:38.91   
57  132  Kull Edit  2003  Cetus  03B164  50 m  1:39.26  1:39.26   
58  89  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m  1:40.29  1:43.29   
59  109  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  25 m  1:40.56  1:43.56   
60  145  Lipiäinen Stephanie  2002  Cetus  02B250  25 m  1:43.36  1:46.36   
61  108  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m       
62  233  Liikonen Saana  2001  LaUS  01A705  25 m       
63  242  Houni Maiju  1996  LrU  96A106  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  22:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner