Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
15:35 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (13) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Cathrine Grønhøj |
2007 |
0758AE |
HORSENS |
|
25m |
|
292 |
2 |
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
|
S 68 |
|
25m |
|
64 |
3 |
Signe Vandborg Madsen |
2005 |
0572AQ |
HORSENS |
|
25m |
|
65 |
4 |
Isabella Mathiassen |
2007 |
0708AD |
HORSENS |
|
25m |
|
284 |
5 |
Mathilde Christiansen |
2007 |
0786AI |
S 68 |
|
25m |
|
233 |
6 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
54 |
1 |
Emilie Fig Kragh |
2005 |
0534AQ |
HORSENS |
|
25m |
|
13 |
2 |
Mira Emilie Schmidt |
2003 |
0394AY |
HSK |
|
25m |
|
186 |
3 |
Katrine Bisgaard |
2003 |
0306BE |
SKANDERBOR |
|
25m |
3:42.96 |
36 |
4 |
Christina Christiansen |
2004 |
0436AZ |
HORSENS |
|
25m |
4:01.83 |
273 |
5 |
Karoline Iversen |
2005 |
0528AM |
NORD |
|
25m |
|
59 |
6 |
Lærke Lucia Lehmann |
2005 |
0544AO |
HORSENS |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
289 |
1 |
Sofia Jørgensen |
2006 |
0638AM |
S 68 |
|
25m |
3:36.03 |
282 |
2 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
9872BE |
NORD |
|
50m |
3:30.34 |
161 |
3 |
Emma Nonbye |
2003 |
0306AS |
ODDER |
|
25m |
3:15.49 |
45 |
4 |
Emma Bergene Hansen |
2005 |
0518AQ |
HORSENS |
|
25m |
3:21.91 |
285 |
5 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
3:35.10 |
86 |
6 |
Amalie Marie Wienberg |
2005 |
0538AB |
HORSENS |
|
25m |
3:42.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Mathilde Olesen |
2005 |
0526AT |
HORSENS |
|
25m |
3:11.47 |
108 |
2 |
Julie Kann |
2005 |
0556AK |
KOLDING |
|
25m |
3:07.72 |
56 |
3 |
Signe Kristensen |
2006 |
0624AK |
HORSENS |
|
25m |
3:04.10 |
238 |
4 |
Freja Madsen |
2004 |
0404AW |
KVIK |
|
25m |
3:04.28 |
303 |
5 |
Signe Gade |
2005 |
0598AQ |
S 68 |
|
25m |
3:09.47 |
91 |
6 |
Amalie Kjærgaard Callesen |
2006 |
0614AI |
KOLDING |
|
25m |
3:12.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Josefine Høgh |
2005 |
0588AD |
S 68 |
|
25m |
3:01.83 |
155 |
2 |
Laura G. Nedergaard |
2005 |
0572AF |
ODDER |
|
25m |
3:00.06 |
368 |
3 |
Cecilie Daugaard |
2003 |
0312BB |
BJERRE HER |
|
25m |
2:59.59 |
372 |
4 |
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
0794AG |
BJERRE HER |
|
25m |
2:59.76 |
51 |
5 |
Ida Marie Jørgensen |
2005 |
0502AU |
HORSENS |
|
25m |
3:00.41 |
170 |
6 |
Ida Sabroe |
2002 |
0262BC |
ODDER |
|
25m |
3:04.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Lotte Damgaard Mortensen |
2001 |
0166BD |
BJERRE HER |
|
25m |
2:58.44 |
384 |
2 |
Cecilie Sørensen |
2003 |
0338AW |
BJERRE HER |
|
25m |
2:57.35 |
143 |
3 |
Julie Jensen |
2003 |
0352BC |
ODDER |
|
25m |
2:55.93 |
334 |
4 |
Ida Kristensen |
2004 |
0498AQ |
THISTED |
|
25m |
2:57.20 |
92 |
5 |
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
KOLDING |
|
25m |
2:57.78 |
159 |
6 |
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
0326BB |
ODDER |
|
25m |
2:58.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Karla Kristensen |
2005 |
0516AC |
KOLDING |
|
25m |
2:54.84 |
180 |
2 |
Maria Dyrhauge Winther |
2004 |
0468AN |
ODDER |
|
25m |
2:53.62 |
308 |
3 |
Kirstine Jørgensen |
2004 |
0422AR |
S 68 |
|
25m |
2:51.89 |
197 |
4 |
Elisabeth Stoltenborg |
2002 |
0252AZ |
SKANDERBOR |
|
25m |
2:53.17 |
298 |
5 |
Mie Asmussen |
2005 |
0554AN |
S 68 |
|
25m |
2:54.59 |
123 |
6 |
Laura Toftgaard |
2007 |
0722AA |
KOLDING |
|
25m |
2:55.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Alberte Hedevang Petersen |
2003 |
0352AO |
HSK |
|
25m |
2:50.54 |
270 |
2 |
Marie Martens Christensen |
2004 |
0424AK |
NORD |
|
25m |
2:48.88 |
114 |
3 |
Freja Ulka Nielsen |
2003 |
0388AJ |
KOLDING |
|
25m |
2:46.75 |
63 |
4 |
Caroline Madsen |
2004 |
0446AQ |
HORSENS |
|
25m |
2:48.32 |
7 |
5 |
Amalie Averhoff Møbes |
2002 |
0226BB |
HSK |
|
25m |
2:49.31 |
199 |
6 |
Kirstine Kjær Sørensen |
2003 |
0388AT |
SKANDERBOR |
|
25m |
2:50.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Thea Sofie Holm Petersen |
2005 |
0568AR |
HORSENS |
|
25m |
2:44.73 |
277 |
2 |
Freja Klitgaard Larsen |
2004 |
0494AU |
NORD |
|
25m |
2:43.57 |
31 |
3 |
Amalie Antonsen |
2003 |
0302AS |
HORSENS |
|
25m |
2:42.95 |
6 |
4 |
Fiona Hansen Hobolth |
2003 |
0376AO |
HSK |
|
25m |
2:43.29 |
17 |
5 |
Maja Stamholt |
2005 |
0528AH |
HSK |
|
25m |
2:44.41 |
326 |
6 |
Ida Hovmark |
2005 |
0528AG |
THISTED |
|
25m |
2:45.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
374 |
1 |
Carla Jensen |
2002 |
0216AT |
BJERRE HER |
|
25m |
2:41.81 |
34 |
2 |
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
0436AP |
HORSENS |
|
25m |
2:37.80 |
62 |
3 |
Merete Brixen Lomholt |
2001 |
0162AT |
HORSENS |
|
25m |
2:37.04 |
158 |
4 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
0432AJ |
ODDER |
|
25m |
2:37.80 |
294 |
5 |
Lærke Asmussen |
2003 |
0306AN |
S 68 |
|
25m |
2:38.19 |
304 |
6 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
0298AR |
S 68 |
|
25m |
2:42.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Melanie Petersen |
2004 |
0414AN |
KOLDING |
|
25m |
2:35.72 |
74 |
2 |
Emma Ulka Bech Petersen |
2002 |
0296AU |
HORSENS |
|
25m |
2:35.05 |
8 |
3 |
Signe Frits Nielsen |
2002 |
0266AN |
HSK |
|
25m |
2:34.52 |
335 |
4 |
Lise Lindemann-Larsen |
2002 |
0254AR |
THISTED |
|
25m |
2:34.54 |
107 |
5 |
Marie Louise Jørgensen |
2003 |
0368AF |
KOLDING |
|
25m |
2:35.63 |
349 |
6 |
Julie Tilsted |
2001 |
0184BB |
THISTED |
|
25m |
2:36.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
0488AQ |
S 68 |
|
25m |
2:33.06 |
151 |
2 |
Cecilie Lauridsen |
2003 |
0354AB |
ODDER |
|
25m |
2:29.86 |
32 |
3 |
Feline Flytkjær Broersma |
2004 |
0474AK |
HORSENS |
|
25m |
2:25.66 |
336 |
4 |
Therese Mardal |
2002 |
0224AY |
THISTED |
|
25m |
2:25.78 |
116 |
5 |
Anne Sofie Nørtoft |
2004 |
0408AP |
KOLDING |
|
50m |
2:32.22 |
80 |
6 |
Ida Sund |
2002 |
0254AU |
HORSENS |
|
25m |
2:33.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Emma Rasmussen |
2002 |
0292AL |
ODDER |
|
25m |
2:21.52 |
93 |
2 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
2:20.12 |
58 |
3 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
2:15.34 |
342 |
4 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
2:18.40 |
337 |
5 |
Anna Mathiasen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
2:21.25 |
141 |
6 |
Liv Hingeberg |
2001 |
0154AK |
ODDER |
|
25m |
2:22.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
17 marts 2017 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
15:35 |
|