Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
15:38 |
|
|
Arrangør |
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 marts 2017 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (Årg. 2005-2017) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
32.50 |
252 |
2 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
32.47 |
225 |
3 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
30.67 |
295 |
4 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
32.38 |
316 |
5 |
Tilde Søe Bach |
2005 |
0524AH |
THISTED |
|
25m |
32.48 |
110 |
6 |
Nicoline Kornum-Svensson |
2005 |
0548AG |
KOLDING |
|
25m |
32.91 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
0386AJ |
ODDER |
|
25m |
30.14 |
98 |
2 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
29.07 |
58 |
3 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
28.67 |
14 |
4 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
28.89 |
342 |
5 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
29.67 |
68 |
6 |
Sofie Bach Nielsen |
2003 |
0368AD |
HORSENS |
|
25m |
30.15 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Silje Petersen |
2002 |
0254BB |
HSK |
|
25m |
30.55 |
62 |
2 |
Merete Brixen Lomholt |
2001 |
0162AT |
HORSENS |
|
25m |
29.91 |
153 |
3 |
Maja Fridberg Madsen |
2002 |
0236AL |
ODDER |
|
25m |
29.04 |
134 |
4 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
ODDER |
|
25m |
29.29 |
141 |
5 |
Liv Hingeberg |
2001 |
0154AK |
ODDER |
|
25m |
30.14 |
374 |
6 |
Carla Jensen |
2002 |
0216AT |
BJERRE HER |
|
25m |
30.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
360 |
2 |
Mirantee Brimstrond |
2000 |
|
STIDSHOLDT |
|
25m |
37.61 |
356 |
3 |
Katrine Egenæs |
2000 |
0086BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
32.71 |
359 |
4 |
Caroline T.b. Johansen |
1999 |
9978BD |
HINNERUP |
|
25m |
33.75 |
282 |
5 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
9872BE |
NORD |
|
25m |
46.21 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
18 marts 2017 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
15:38 |
|