Program för Späckhuggarsim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Späckhuggarsim |
|
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
12:41 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
Filip Carlqvist |
2004 |
AS7104 |
VARBERG |
|
25m |
1:59.91 |
88 |
3 |
Nino Hydén Picasso |
2005 |
AQ0905 |
POSEIDON |
|
25m |
1:50.97 |
93 |
4 |
Kevin Le |
2004 |
AW8904 |
POSEIDON |
|
25m |
1:59.69 |
197 |
5 |
Theo Karlsson |
2006 |
AF3706 |
SS IDEN |
|
50m |
2:10.78 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Martin Pettersson |
2005 |
AE1505 |
POSEIDON |
|
25m |
1:48.71 |
111 |
2 |
Olle Zetterström |
2003 |
AW1103 |
POSEIDON |
|
25m |
1:46.27 |
81 |
3 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
1:40.00 |
137 |
4 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
50m |
1:41.58 |
199 |
5 |
Jakob Kristersson |
2003 |
AQ3103 |
SS IDEN |
|
25m |
1:48.04 |
86 |
6 |
David Hallstäde |
2004 |
AN9704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:50.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Alexander Nilsson |
2003 |
AY9903 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:37.10 |
45 |
2 |
Oskar Strandqvist |
2004 |
AG0304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:29.87 |
115 |
3 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.87 |
46 |
4 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:28.13 |
99 |
5 |
Simon Myrvold |
2003 |
AK3903 |
POSEIDON |
|
25m |
1:33.54 |
75 |
6 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:39.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.49 |
95 |
2 |
Jakob Lindskoug |
2004 |
AN8704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:23.42 |
1 |
3 |
Nikolaj Almeborg |
2000 |
0097AN |
RØNNE |
|
25m |
1:15.04 |
119 |
4 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
25m |
1:19.69 |
120 |
5 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
25m |
1:25.80 |
3 |
6 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RØNNE |
|
25m |
1:26.76 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
12:41 |
|