Program for Grand Prix 50 m
Below are all entry- and startlists shown by session.
Sunnuntaiaamu
Laji 48, 200m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 93A494 | 25 m | 1:47.14 | 1:51.14 | |
2 | Piiroinen Eetu | 1995 | VUS-VSS | 95A743 | 50 m | 1:52.51 | 1:52.51 | |
3 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 98A699 | 25 m | 1:52.83 | 1:56.83 | |
4 | Hatunen Lauri | 1998 | VUS-VSS | 98A200 | 25 m | 1:53.09 | 1:57.09 | |
5 | Martikainen Emil | 1997 | RaUS | 97A535 | 25 m | 1:53.23 | 1:57.23 | |
6 | Roovers Janne | 1997 | KuUS | 97B321 | 50 m | 1:57.38 | 1:57.38 | |
7 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 99A380 | 25 m | 1:53.74 | 1:57.74 | |
8 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 98A336 | 25 m | 1:54.06 | 1:58.06 | |
9 | Roiko-Jokela Tapio | 1996 | SWIM | 96A016 | 50 m | 1:58.86 | 1:58.86 | |
10 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 00A236 | 25 m | 1:55.66 | 1:59.66 | |
11 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 99A373 | 50 m | 1:59.94 | 1:59.94 | |
12 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HSS | 98A584 | 25 m | 1:56.31 | 2:00.31 | |
13 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 00A376 | 25 m | 1:57.84 | 2:01.84 | |
14 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 99A732 | 25 m | 1:58.01 | 2:02.01 | |
15 | Herlevi Elias | 2000 | HSS | 00A187 | 25 m | 1:58.39 | 2:02.39 | |
16 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 1:58.54 | 2:02.54 | |
17 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 99A844 | 50 m | 2:02.60 | 2:02.60 | |
18 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 01A493 | 50 m | 2:03.00 | 2:03.00 | |
19 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 00A843 | 25 m | 1:59.40 | 2:03.40 | |
20 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 1:59.65 | 2:03.65 | |
21 | Aho Jonni | 1999 | Cetus | 99A002 | 25 m | 1:59.74 | 2:03.74 | |
22 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 00A834 | 25 m | 2:00.04 | 2:04.04 | |
23 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 50 m | 2:04.16 | 2:04.16 | |
24 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 00A973 | 25 m | 2:00.45 | 2:04.45 | |
25 | Huhtala Santeri | 1998 | Cetus | 98A774 | 25 m | 2:00.58 | 2:04.58 | |
26 | Leppänen Antti | 2002 | LaUS | 02A243 | 25 m | 2:01.21 | 2:05.21 | |
27 | Hartikainen Jani | 1993 | SWIM | 93A375 | 50 m | 2:05.65 | 2:05.65 | |
28 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 99A759 | 25 m | 2:01.75 | 2:05.75 | |
29 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 98B044 | 25 m | 2:01.79 | 2:05.79 | |
30 | Lietzen Jesper | 2002 | AUi | 02A171 | 25 m | 2:02.08 | 2:06.08 | |
31 | Babenov Georgy | 2000 | ORCA | 00A783 | 25 m | 2:02.53 | 2:06.53 | |
32 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 2:02.92 | 2:06.92 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 05 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:46 |