Program för Grand Prix 50 m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 34, 200m Rintauinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lillman Essi-Maria | 2000 | LaUS | 00A057 | 50 m | 2:35.86 | 2:35.86 | |
2 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 2:36.03 | 2:36.03 | |
3 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 99B038 | 50 m | 2:38.43 | 2:38.43 | |
4 | Vartiainen Alexandra | 2001 | HSS | 01A437 | 50 m | 2:38.46 | 2:38.46 | |
5 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 50 m | 2:38.87 | 2:38.87 | |
6 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 50 m | 2:39.13 | 2:39.13 | |
7 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HSS | 96A597 | 50 m | 2:39.85 | 2:39.85 | |
8 | Lahtinen Laura | 2003 | OU | 03A386 | 50 m | 2:40.66 | 2:40.66 | |
9 | Kölhi Emmi | 2000 | HSS | 00A281 | 50 m | 2:41.72 | 2:41.72 | |
10 | Liven Emilia | 2002 | ÅSK | 02A205 | 50 m | 2:41.87 | 2:41.87 | |
11 | Ruottu Aino | 2001 | RiUS | 01A117 | 50 m | 2:44.98 | 2:44.98 | |
12 | Ahinko Oona | 2001 | VeUS | 01A878 | 25 m | 2:40.95 | 2:46.95 | |
13 | Pönni Jade | 1997 | NumKis | 97A523 | 50 m | 2:47.04 | 2:47.04 | |
14 | Wahlstedt Veronica | 2000 | Cetus | 00A175 | 25 m | 2:41.80 | 2:47.80 | |
15 | Kuusjärvi Eerica | 1999 | RaisU | 99A492 | 50 m | 2:47.90 | 2:47.90 | |
16 | Korva Julia | 1999 | Octopus | 99A719 | 25 m | 2:42.73 | 2:48.73 | |
17 | Paulomo Pinja | 2002 | Cetus | 02A288 | 25 m | 2:42.86 | 2:48.86 | |
18 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 2:43.05 | 2:49.05 | |
19 | Nyström Fanny | 1999 | BS-PU | 99A834 | 50 m | 2:49.30 | 2:49.30 | |
20 | Nyström Ada | 2001 | BS-PU | 01A572 | 50 m | 2:49.42 | 2:49.42 | |
21 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | Cetus | 03A002 | 50 m | 2:49.71 | 2:49.71 | |
22 | Kivioja Heidi | 2000 | SCV | 00B005 | 50 m | 2:49.78 | 2:49.78 | |
23 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 50 m | 2:49.79 | 2:49.79 | |
24 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 99A023 | 25 m | 2:44.42 | 2:50.42 | |
25 | Tietz Annika | 2001 | HTU | 01A200 | 50 m | 2:50.64 | 2:50.64 | |
26 | Knaapi Helena | 1999 | Cetus | 99A582 | 25 m | 2:45.14 | 2:51.14 | |
27 | Pihlajamäki Alexandra | 1998 | KUS-GSS | 98A529 | 50 m | 2:51.29 | 2:51.29 | |
28 | Suova Johanna | 1999 | UiTa | 99A118 | 25 m | 2:45.80 | 2:51.80 | |
29 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 2:52.88 | 2:52.88 | |
30 | Bengts Myra | 2000 | Cetus | 00A874 | 50 m | 2:53.03 | 2:53.03 | |
31 | Lahtinen Erika | 1998 | UiTa | 98A082 | 25 m | 2:47.19 | 2:53.19 | |
32 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 25 m | 2:47.52 | 2:53.52 | |
33 | Nordström Pippi | 2001 | HU | 01A854 | 25 m | 2:49.25 | 2:55.25 | |
34 | Hottinen Vilma | 2002 | SiWa | 02A532 | 25 m | 2:49.40 | 2:55.40 | |
35 | Karike Kia | 1999 | Cetus | 99A491 | 50 m | 2:55.48 | 2:55.48 | |
36 | Salokorpi Siiri | 2000 | Cetus | 00A268 | 25 m | 2:50.33 | 2:56.33 | |
37 | Yli-Jama Iiris | 2003 | SalU | 03A354 | 25 m | 2:51.03 | 2:57.03 | |
38 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 2:58.19 | 2:58.19 | |
39 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 2:52.90 | 2:58.90 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 05 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:46 |