Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 30
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
09:14 |
|
|
Järjestäjä |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 kesäkuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 30, 400m VU T-13, 14, 15 |
Loppukilpailut (8) |
Oletettu alkamisaika 11:32 |
Erä 1 (8) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aada Rissanen |
2004 |
04A305 |
Vanders |
|
25m |
5:09.59 |
5:17.59 |
3 |
Nicole Yisrael |
2004 |
04A207 |
SiWa |
|
50m |
5:17.13 |
5:17.13 |
4 |
Venla Lindström |
2004 |
04A263 |
LaUS |
|
50m |
5:15.08 |
5:15.08 |
5 |
Nanna Savolainen |
2004 |
04A430 |
OuLo |
|
50m |
5:15.89 |
5:15.89 |
6 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
SiWa |
|
50m |
5:17.40 |
5:17.40 |
7 |
Olivia Uusitorppa |
2004 |
04A150 |
STR |
|
25m |
5:10.49 |
5:18.49 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elina Gavrilov |
2004 |
04A825 |
JoUS |
|
25m |
5:04.41 |
5:12.41 |
2 |
Alina Antila |
2004 |
04A829 |
TuUS |
|
25m |
5:01.31 |
5:09.31 |
3 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
Pyry |
|
50m |
5:08.70 |
5:08.70 |
4 |
Ida Lehtovaara |
2003 |
03A411 |
AQUILA |
|
25m |
4:58.61 |
5:06.61 |
5 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
50m |
5:08.02 |
5:08.02 |
6 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
04A394 |
LrU |
|
50m |
5:08.73 |
5:08.73 |
7 |
Aamu Änkilä |
2004 |
04A071 |
HSS |
|
25m |
5:03.86 |
5:11.86 |
8 |
Nea Mustonen |
2004 |
04A265 |
LaUS |
|
25m |
5:05.35 |
5:13.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaisa Himanen |
2003 |
03A163 |
MiUS |
|
25m |
4:57.86 |
5:05.86 |
2 |
Santra Nieminen |
2004 |
04A208 |
UKK |
|
50m |
5:05.30 |
5:05.30 |
3 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
50m |
5:03.61 |
5:03.61 |
4 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
50m |
5:02.02 |
5:02.02 |
5 |
Iina von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
50m |
5:03.49 |
5:03.49 |
6 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
03A501 |
Pyry |
|
50m |
5:03.87 |
5:03.87 |
7 |
Helmiina Toivonen |
2004 |
04A030 |
HSS |
|
50m |
5:05.63 |
5:05.63 |
8 |
Veera Säämänen |
2004 |
04A007 |
HSS |
|
25m |
4:58.19 |
5:06.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juulia Käräjämies |
2003 |
03A037 |
NumKis |
|
50m |
5:01.03 |
5:01.03 |
2 |
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
50m |
4:59.98 |
4:59.98 |
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
02A807 |
SCR |
|
50m |
4:57.75 |
4:57.75 |
4 |
Julia Sairanen |
2003 |
03A868 |
LaUS |
|
50m |
4:57.62 |
4:57.62 |
5 |
Enni Lahtinen |
2002 |
02A363 |
UiTa |
|
50m |
4:57.75 |
4:57.75 |
6 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
50m |
4:57.88 |
4:57.88 |
7 |
Helmi Jouhten |
2004 |
04A360 |
KemPy |
|
50m |
5:00.94 |
5:00.94 |
8 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
03A152 |
VUS-VSS |
|
50m |
5:01.55 |
5:01.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Verna Rostedt |
2002 |
02A101 |
Cetus |
|
50m |
4:57.14 |
4:57.14 |
2 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
50m |
4:56.81 |
4:56.81 |
3 |
Senni Mattila |
2003 |
03A003 |
PUS |
|
25m |
4:48.55 |
4:56.55 |
4 |
Venla Säntti |
2003 |
03A589 |
OU |
|
50m |
4:55.69 |
4:55.69 |
5 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
25m |
4:48.12 |
4:56.12 |
6 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
25m |
4:48.57 |
4:56.57 |
7 |
Jenni Alanen |
2002 |
02B210 |
Cetus |
|
50m |
4:57.14 |
4:57.14 |
8 |
Veera Saarelainen |
2002 |
02A471 |
MiUS |
|
50m |
4:57.17 |
4:57.17 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
50m |
4:57.04 |
4:57.04 |
2 |
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
04A144 |
RaisU |
|
50m |
4:54.69 |
4:54.69 |
3 |
Irene Mäkilä |
2004 |
04A289 |
RaisU |
|
25m |
4:43.50 |
4:51.50 |
4 |
Petra Ansaranta |
2004 |
04A064 |
OU |
|
50m |
4:43.79 |
4:43.79 |
5 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
04A222 |
LaUS |
|
25m |
4:39.25 |
4:47.25 |
6 |
Annukka Pihkamäki |
2004 |
04A161 |
RiUS |
|
50m |
4:54.38 |
4:54.38 |
7 |
Jutta Jauhiainen |
2004 |
04A066 |
Cetus |
|
50m |
4:55.12 |
4:55.12 |
8 |
Siiri Arjanmaa |
2004 |
04A173 |
UiTa |
|
50m |
4:57.51 |
4:57.51 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
25m |
4:46.23 |
4:54.23 |
2 |
Roosa Aho |
2003 |
03A060 |
RaisU |
|
25m |
4:45.52 |
4:53.52 |
3 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
25m |
4:40.23 |
4:48.23 |
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
OU |
|
25m |
4:27.74 |
4:35.74 |
5 |
Mathilda Puutio |
2003 |
03A347 |
OU |
|
50m |
4:45.57 |
4:45.57 |
6 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
03A051 |
OuLo |
|
50m |
4:52.65 |
4:52.65 |
7 |
Kiira Kangasniemi |
2003 |
03A124 |
SeUi |
|
25m |
4:45.89 |
4:53.89 |
8 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
4:54.33 |
4:54.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma von Dickoff |
2002 |
02A117 |
UiTa |
|
50m |
4:53.86 |
4:53.86 |
2 |
Helmi Heinonen |
2002 |
02A204 |
RaisU |
|
25m |
4:43.73 |
4:51.73 |
3 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
Cetus |
|
25m |
4:37.32 |
4:45.32 |
4 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
25m |
4:30.42 |
4:38.42 |
5 |
Anni Savolainen |
2002 |
02A184 |
Cetus |
|
50m |
4:44.28 |
4:44.28 |
6 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
ÅSK |
|
50m |
4:47.75 |
4:47.75 |
7 |
Lydia Rintanen |
2002 |
02A539 |
AUi |
|
25m |
4:44.09 |
4:52.09 |
8 |
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
02A378 |
OuLo |
|
50m |
4:55.91 |
4:55.91 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
18 kesäkuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
09:14 |
|