Program for Vest Ã…rgang
Below are all entry- and startlists shown by session.
Fredag 16.00
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:08.29 | |
2 | 122 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:10.02 | |
3 | 242 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:13.07 | |
4 | 306 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:13.65 | |
5 | 83 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:14.01 | |
6 | 162 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:14.20 | |
7 | 280 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:14.60 | |
8 | 30 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:14.61 | |
9 | 327 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:14.68 | |
10 | 32 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:14.84 | |
11 | 331 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 318 | Jensen Mille Kjær | 2004 | LYSENG | 0418AF | 25 m | 1:16.44 | |
13 | 71 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2ODENSE | 0414AA | 25 m | 1:16.86 | |
14 | 51 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:17.09 | |
15 | 7 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:17.37 | |
16 | 124 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:17.66 | |
17 | 60 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2ODENSE | 0418AC | 25 m | 1:18.71 | |
18 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:18.71 | |
19 | 22 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:19.95 | |
20 | 59 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | H2ODENSE | 0456AM | 25 m | 1:20.49 | |
21 | 150 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:20.51 | |
22 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:20.56 | |
23 | 129 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:20.89 | |
24 | 68 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2ODENSE | 0496AH | 25 m | 1:21.58 | |
25 | 44 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:22.45 | |
26 | 43 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:22.74 | |
27 | 254 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:23.02 | |
28 | 325 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:23.41 | |
29 | 164 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:23.44 | |
30 | 271 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:24.22 | |
31 | 319 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 1:25.14 | |
32 | 279 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:25.41 | |
33 | 66 | Jørgensen Josefine Risum | 2004 | H2ODENSE | 0406AC | 25 m | 1:25.54 | |
34 | 245 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:25.58 | |
35 | 173 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:25.67 | |
36 | 313 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:26.26 | |
37 | 41 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:26.53 | |
38 | 278 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:27.49 | |
39 | 29 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:28.04 | |
40 | 141 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:28.79 | |
41 | 101 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:29.43 | |
42 | 317 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 1:29.60 | |
43 | 37 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:30.03 | |
44 | 102 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:30.53 | |
45 | 144 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:30.64 | |
46 | 256 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:32.97 | |
47 | 158 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:33.27 | |
48 | 109 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:35.52 | |
49 | 321 | Larsen Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:35.60 | |
50 | 35 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 1:37.03 | |
51 | 149 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:38.46 | |
52 | 203 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 25 m | 1:41.45 | |
53 | 140 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:44.25 | |
54 | 151 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:45.78 | |
55 | 131 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | ||
56 | 137 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | ||
57 | 142 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | ||
58 | 297 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | ||
59 | 316 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | ||
60 | 324 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 19 april 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:20 |