Program for Kronborg Open 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2017 |
|
Udskriftsdato |
26 februar 2017 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
08:04 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 februar 2017 |
|
|
|
|
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Finaler (11) |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
|
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
50m |
|
328 |
4 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
278 |
5 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
397 |
2 |
Merle Holmgaard |
2005 |
0538AO |
NÆSTVED |
|
50m |
|
99 |
3 |
Amalie Lund |
2004 |
0438AX |
HELSINGE |
|
50m |
|
291 |
4 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
314 |
5 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
303 |
6 |
Emilia van Wyk B. Jensen |
2004 |
0458AQ |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
395 |
7 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
80 |
1 |
Emma Antonisen |
2002 |
0282AW |
HELSINGE |
|
50m |
|
292 |
2 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
0492AV |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
230 |
3 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
50m |
4:20.35 |
495 |
4 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
50m |
3:37.43 |
493 |
5 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
50m |
3:53.56 |
106 |
6 |
Katrine Voss Thorsen |
2002 |
0202AZ |
HELSINGE |
|
50m |
|
329 |
7 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
84 |
8 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
HELSINGE |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
295 |
1 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:32.07 |
471 |
2 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
50m |
3:29.50 |
196 |
3 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
50m |
3:25.48 |
66 |
4 |
Josefine Nielsen |
2005 |
0564AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
3:22.61 |
199 |
5 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
50m |
3:22.80 |
259 |
6 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
3:28.16 |
112 |
7 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
50m |
3:31.70 |
166 |
8 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
50m |
3:33.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:16.08 |
435 |
2 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
3:13.03 |
105 |
3 |
Gry Therkelsen |
2004 |
0496AT |
HELSINGE |
|
50m |
3:09.13 |
302 |
4 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:04.46 |
188 |
5 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
3:06.19 |
312 |
6 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:09.40 |
256 |
7 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
50m |
3:15.36 |
238 |
8 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
50m |
3:16.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
50m |
3:00.43 |
330 |
2 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:59.12 |
69 |
3 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
50m |
2:56.19 |
13 |
4 |
Maj Jensen |
2003 |
0314BC |
FARUM |
|
50m |
2:53.78 |
483 |
5 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
50m |
2:55.59 |
182 |
6 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
50m |
2:56.79 |
514 |
7 |
Nadine Reetz |
2004 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:59.89 |
438 |
8 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
50m |
3:03.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
499 |
1 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
50m |
2:53.01 |
374 |
2 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
50m |
2:50.92 |
484 |
3 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
50m |
2:50.27 |
10 |
4 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
0432AI |
FARUM |
|
50m |
2:49.23 |
505 |
5 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
2:49.36 |
470 |
6 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
50m |
2:50.90 |
119 |
7 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
50m |
2:51.21 |
305 |
8 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
0278AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:53.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:48.13 |
382 |
2 |
Josefine Rosengren |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
2:46.56 |
132 |
3 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
50m |
2:46.40 |
228 |
4 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HERLEV |
|
50m |
2:45.06 |
518 |
5 |
Leandra Marie Volkmann |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:45.77 |
165 |
6 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
50m |
2:46.47 |
301 |
7 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:47.14 |
415 |
8 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
50m |
2:49.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
50m |
2:44.22 |
401 |
2 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
50m |
2:44.06 |
48 |
3 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
0118AU |
FR.SUND |
|
50m |
2:42.99 |
8 |
4 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
FARUM |
|
50m |
2:41.91 |
488 |
5 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
50m |
2:41.99 |
492 |
6 |
Sasia Lundhus |
2002 |
0216AO |
VEST |
|
50m |
2:43.18 |
528 |
7 |
Sally-Lea Przybyla |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:44.12 |
390 |
8 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
50m |
2:44.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:41.12 |
442 |
2 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:40.29 |
420 |
3 |
Mille Pedersen |
2003 |
0392AO |
ALLERØD |
|
50m |
2:40.00 |
530 |
4 |
Anja Sperling |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:39.11 |
419 |
5 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:39.62 |
387 |
6 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
50m |
2:40.01 |
421 |
7 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
50m |
2:40.96 |
524 |
8 |
Melina Miethe |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:41.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
432 |
1 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
0346AE |
BIRKERØD |
|
50m |
2:37.97 |
274 |
2 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
2:37.59 |
531 |
3 |
Olivia Wrobel |
1998 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
2:30.00 |
501 |
4 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
2:14.00 |
443 |
5 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
2:29.34 |
467 |
6 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
2:35.93 |
422 |
7 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
50m |
2:37.61 |
139 |
8 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
50m |
2:38.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:04 |
|