Ohjelma Nykredit Gentofte Open 2017 - langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 42, 200m Medley Herrer |
Gruppe 5: |
Gruppe 4: Jens Sørensen (2001) 2:25.51 2015-03-28 |
Gruppe 3: Peter Vangsgaard (2000) 2:23.47 2015-03-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 724 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 2:20.24 | |
2 | 440 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:20.78 | |
3 | 659 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:28.29 | |
4 | 698 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:32.98 | |
5 | 808 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:33.06 | |
6 | 709 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:35.76 | |
7 | 637 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 50 m | 2:40.79 | |
8 | 714 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:45.81 | |
9 | 530 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:47.53 | |
10 | 439 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:48.47 | |
11 | 692 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 50 m | 2:49.13 | |
12 | 685 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 2:49.85 | |
13 | 493 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:54.14 | |
14 | 839 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445ad | 50 m | 2:55.25 | |
15 | 581 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 2:56.54 | |
16 | 677 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 2:57.94 | |
17 | 717 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 3:03.91 | |
18 | 675 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 3:05.85 | |
19 | 736 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 3:12.92 | |
20 | 711 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 3:17.39 | |
21 | 720 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 50 m | 3:19.11 | |
22 | 489 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 3:25.01 | |
23 | 715 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:25.70 | |
24 | 716 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 3:29.06 | |
25 | 838 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 50 m | 3:43.14 | |
26 | 729 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 3:45.36 | |
27 | 441 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 50 m | ||
28 | 450 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | ||
29 | 525 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | ||
30 | 635 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | ||
31 | 732 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 18 maj 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:39 |