Program för UGP 3 2009
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
UGP 3 - 2009 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2009 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:11 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen sim |
|
|
|
|
Gren 23, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Ludwig Hareskog |
1998 |
AH5398 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
417 |
2 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
50m |
|
34 |
3 |
Christian Martins |
1994 |
AH9594 |
HELLAS |
|
50m |
|
121 |
4 |
Fredrik Dehlin |
1994 |
AD5994 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:18.82 |
153 |
5 |
Adrian Panahi |
1998 |
AH7398 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
118 |
6 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
331 |
7 |
Max Eriksson |
1994 |
AS8594 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
|
206 |
8 |
David Holm-Reise |
1997 |
AI2397 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Albin Byström |
1995 |
AU6395 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:06.58 |
368 |
2 |
Kristoffer Rindstig |
1994 |
AK6394 |
UPSALA S |
|
50m |
3:05.31 |
339 |
3 |
Axel Dahlbom |
1996 |
AG0196 |
UPSALA S |
|
50m |
2:51.77 |
177 |
4 |
Markus Kron |
1994 |
AP2994 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:49.69 |
340 |
5 |
Emil Dahlbom |
1994 |
AQ7994 |
UPSALA S |
|
50m |
2:51.33 |
254 |
6 |
Emil Dahlberg |
1997 |
AC6997 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:04.50 |
370 |
7 |
Johan Sundström |
1996 |
AJ9396 |
UPSALA S |
|
50m |
3:06.24 |
349 |
8 |
Johan Henriksson |
1992 |
AA0392 |
UPSALA S |
|
50m |
3:17.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Oskar Emanuelsson |
1994 |
AL2394 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:43.83 |
138 |
2 |
Oscar Kock |
1995 |
AK8195 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:42.81 |
335 |
3 |
Fredrik Wik |
1993 |
AW2793 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
2:38.22 |
214 |
4 |
Christoffer Malmgren |
1994 |
AN9394 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:36.49 |
388 |
5 |
Markus Fürst |
1996 |
AA2196 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:36.71 |
408 |
6 |
Oscar Zedendahl |
1995 |
AG4595 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:40.79 |
141 |
7 |
Adis Licina |
1994 |
AB3194 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:43.66 |
273 |
8 |
Alexander Gellerstedt-Edn |
1995 |
AO8395 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:44.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Lucas Thomée |
1993 |
AE3193 |
SKK |
|
50m |
2:34.21 |
145 |
2 |
Ludwig Lord-Johansson |
1994 |
AG7394 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:32.33 |
137 |
3 |
Alexander Kesenci |
1995 |
AK7195 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:29.46 |
152 |
4 |
Marcus Nordin |
1992 |
AD8592 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:27.82 |
412 |
5 |
Viktor Doder |
1994 |
AA6594 |
SALA SS |
|
50m |
2:28.15 |
181 |
6 |
Hannes Nyström |
1995 |
AA3595 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:30.77 |
413 |
7 |
David Westin |
1995 |
AH7795 |
SALA SS |
|
50m |
2:33.24 |
106 |
8 |
Erik Schönning |
1993 |
AW9793 |
SKK |
|
50m |
2:35.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
David Lind |
1994 |
AK6994 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:26.07 |
330 |
2 |
Oskar Brändefors |
1992 |
AJ8992 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
2:24.21 |
209 |
3 |
Adam Karlsson |
1994 |
AC7594 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:22.14 |
433 |
4 |
Kristian Kron |
1992 |
AY2192 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:06.30 |
364 |
5 |
Henrik Ocklind |
1993 |
AV8993 |
UPSALA S |
|
50m |
2:21.98 |
151 |
6 |
Simon Nilsson |
1991 |
AI8591 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:22.80 |
91 |
7 |
Joakim Engqvist |
1993 |
AU6993 |
SKK |
|
50m |
2:25.72 |
107 |
8 |
Jakob Svensson |
1992 |
AT9992 |
SKK |
|
50m |
2:26.44 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
|