Program för UGP 2 2017, Göteborg
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
UGP2 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
14:14 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim och SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
|
33 |
4 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
107 |
5 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
|
139 |
2 |
Sophie Svensson |
2003 |
AZ5803 |
S 02 |
|
25m |
|
171 |
3 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
6:10.57 |
119 |
4 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
6:05.55 |
11 |
5 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
6:07.28 |
214 |
6 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
7:00.29 |
128 |
7 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
|
23 |
8 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Francesca Clark |
2001 |
BE1801 |
FALKÖPING |
|
25m |
5:54.75 |
49 |
2 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:52.05 |
59 |
3 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
KUNGÄLV |
|
25m |
5:40.32 |
14 |
4 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:34.08 |
229 |
5 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:37.96 |
22 |
6 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:48.38 |
185 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:54.20 |
4 |
8 |
Filippa Lind |
2004 |
AB7204 |
FALKÖPING |
|
25m |
5:56.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
5:32.18 |
210 |
2 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:25.68 |
149 |
3 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:20.83 |
153 |
4 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:13.70 |
12 |
5 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:18.47 |
109 |
6 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
5:24.94 |
64 |
7 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:28.33 |
18 |
8 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:32.61 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
Licensierad till: Göteborg Sim och SK S02 |
Utskriftstid |
14:14 |
|