Program for Swedish Swim Games 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 20
|
Tvling |
Swedish Swim Games 2017 |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Upplands Vsby |
|
Utskriftstid |
09:43 |
|
|
Arrangr |
Vsby Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 20, 200m Freestyle Men |
Frsk (5) |
Vrldsrekord Seniorer: Paul Biedermann (1985) 1:39.37 2009-11-15 |
Europarekord Seniorer: Paul Biedermann (1986) 1:39.37 2009-11-15 |
SR: Oscar Ekstrm (1994) 1:44.58 2014-11-21 |
SR Juniorer: Oscar Ekstrm (1994) 1:44.58 2014-11-21 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Nat |
Bassng |
Tid |
|
346 |
1 |
Victor Halldn |
2000 |
AP7300 |
VSBY SS |
|
25m |
2:03.34 |
238 |
2 |
Philip Bentzer |
2001 |
AH6701 |
SS04 |
|
25m |
2:08.65 |
175 |
3 |
Albin Larsson |
1998 |
AF4798 |
VARBERG |
|
25m |
2:08.05 |
332 |
4 |
Trym Bjerkvik |
2000 |
|
Bergen |
|
25m |
2:06.17 |
54 |
5 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JRFLLA S |
|
25m |
2:06.18 |
165 |
6 |
Andres Pllnen |
2001 |
AM5901 |
TBY SIM |
|
50m |
2:08.38 |
166 |
7 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TBY SIM |
|
25m |
2:08.71 |
163 |
8 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TBY SIM |
|
25m |
2:09.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Nat |
Bassng |
Tid |
|
326 |
1 |
Magnus Haga |
2000 |
|
Bergen |
|
25m |
2:04.49 |
110 |
2 |
Erik Ottosson |
1999 |
AM9799 |
SPRVGEN |
|
25m |
2:03.29 |
111 |
3 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
SDERTLJE |
|
25m |
2:01.39 |
158 |
4 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
TBY SIM |
|
50m |
2:00.65 |
43 |
5 |
Simon Frde |
2003 |
AB0303 |
JRFLLA S |
|
25m |
2:01.08 |
294 |
6 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
2:01.61 |
280 |
7 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
FINLAND |
|
25m |
2:03.30 |
296 |
8 |
Tor Selander |
2002 |
AH4902 |
SKK |
|
25m |
2:04.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Nat |
Bassng |
Tid |
|
183 |
1 |
Simon Brandt |
2000 |
AJ4700 |
VSBY SS |
|
25m |
1:58.83 |
272 |
2 |
Elias Herlevi |
2000 |
00A187 |
FINLAND |
|
50m |
1:56.87 |
338 |
3 |
Wiktor Kolanowski |
1999 |
|
SMS KRAKW |
|
25m |
1:54.05 |
113 |
4 |
Erik Brandt |
1999 |
AD5999 |
SDERTLJE |
|
25m |
1:49.14 |
341 |
5 |
Emil Krzykala |
2001 |
|
SMS KRAKW |
|
25m |
1:50.77 |
129 |
6 |
Anton Marijanovic |
2000 |
AG0100 |
SDERTRN |
|
25m |
1:55.27 |
320 |
7 |
Petter S Kolaas |
1999 |
|
Bergen |
|
25m |
1:57.95 |
101 |
8 |
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
SKURU IK |
|
25m |
2:00.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Nat |
Bassng |
Tid |
|
130 |
1 |
Anton Myllri |
2001 |
AB9501 |
SDERTRN |
|
25m |
1:58.36 |
125 |
2 |
Daniel Jonsson |
1999 |
AF8599 |
SDERTRN |
|
25m |
1:56.49 |
328 |
3 |
Sondre Saltnes Urdal |
1999 |
|
Bergen |
|
25m |
1:53.94 |
3 |
4 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
25m |
1:48.71 |
221 |
5 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VSTERS |
|
25m |
1:49.48 |
137 |
6 |
Hugo Eriksson |
1999 |
AB8599 |
TUREBERG |
|
25m |
1:54.47 |
229 |
7 |
Petter Hellzn |
2000 |
AA6300 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:57.22 |
329 |
8 |
Omar Snr Omarsson |
2000 |
|
Bergen |
|
25m |
2:00.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Nat |
Bassng |
Tid |
|
168 |
1 |
Anton Sandberg |
1999 |
AR0199 |
TBY SIM |
|
25m |
1:58.04 |
186 |
2 |
Gustav Frdeberg |
1997 |
AA5197 |
VSBY SS |
|
25m |
1:55.67 |
334 |
3 |
Sindre Pleym Olsen |
2000 |
|
Bergen |
|
25m |
1:52.38 |
212 |
4 |
Gustaf Dahlman |
1997 |
AJ1597 |
VSTERS |
|
25m |
1:47.39 |
45 |
5 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JRFLLA S |
|
50m |
1:49.34 |
207 |
6 |
Max Sundberg |
1999 |
AS5399 |
VSBY SS |
|
25m |
1:54.29 |
210 |
7 |
Filip Bjrkholm |
1998 |
AP5798 |
VSTERS |
|
25m |
1:56.92 |
228 |
8 |
Oskar Hanstl |
1999 |
AJ1599 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:59.58 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Vsby Simsllskap |
Utskriftstid |
09:43 |
|