Program for Arena Cup 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
23 september 09.30
Gren 1, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 3:54.72 | |
2 | 143 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:01.40 | |
3 | 316 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:05.86 | |
4 | 436 | Pajak Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:12.53 | ||
5 | 428 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:17.66 | ||
6 | 124 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 4:18.55 | |
7 | 113 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 4:19.94 | |
8 | 33 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 4:23.58 | |
9 | 407 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 4:24.97 | |
10 | 270 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 50 m | 4:25.77 | |
11 | 411 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | AD6398 | 25 m | 4:27.47 | |
12 | 392 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 4:27.59 | |
13 | 294 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 4:29.30 | |
14 | 166 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 4:32.17 | |
15 | 439 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 4:32.88 | ||
16 | 212 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 4:33.06 | |
17 | 234 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 4:33.55 | |
18 | 108 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 4:34.03 | |
19 | 309 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 4:37.80 | |
20 | 183 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 4:39.77 | |
21 | 89 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 4:42.87 | |
22 | 206 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 4:43.87 | |
23 | 313 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 4:44.41 | |
24 | 421 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 4:46.56 | |
25 | 252 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 4:48.89 | |
26 | 147 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 4:55.21 | |
27 | 250 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 4:56.32 | |
28 | 305 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 4:58.90 | |
29 | 86 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 5:00.12 | |
30 | 255 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 5:01.41 | |
31 | 240 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 5:02.12 | |
32 | 38 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 5:05.55 | |
33 | 296 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 50 m | 5:06.44 | |
34 | 406 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 5:08.95 | |
35 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 5:09.10 | |
36 | 241 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 5:12.78 | |
37 | 12 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 5:13.87 | |
38 | 230 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 5:17.06 | |
39 | 321 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 5:20.13 | |
40 | 92 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 5:23.46 | |
41 | 173 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 5:30.29 | |
42 | 50 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 5:34.10 | |
43 | 96 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 5:40.00 | |
44 | 247 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 25 m | 5:56.17 | |
45 | 285 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 6:16.61 | |
46 | 118 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | ||
47 | 413 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 23 september 2017 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 09:26 |