Program for Öppna DM/JDM 50m VSSF 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 4, 100m Bröstsim Damer Senior |
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 1:07.21 2009-07-27 |
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 1:07.79 2008-06-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 690 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 50 m | 1:12.25 | |
2 | 605 | Rasmussen Emma D. | 1996 | AGF | 9604AE | 50 m | 1:12.83 | |
3 | 896 | Reinhold Viktoria | 1996 | SÖDERTÖRN | AW9696 | 50 m | 1:13.81 | |
4 | 824 | Schimmel Hilja | 2003 | SKÖVDE SS | AV3603 | 50 m | 1:15.46 | |
5 | 633 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 1:15.47 | |
6 | 669 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:15.49 | |
7 | 623 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 1:15.91 | |
8 | 844 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | AJ6602 | 50 m | 1:17.11 | |
9 | 851 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:17.30 | |
10 | 645 | Åstedt Sofia | 2003 | ELFSBORG | AF1403 | 50 m | 1:17.37 | |
11 | 659 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | AT7202 | 50 m | 1:18.02 | |
12 | 881 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 1:18.30 | |
13 | 818 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 50 m | 1:18.40 | |
14 | 826 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:18.85 | |
15 | 869 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 1:19.08 | |
16 | 828 | Vestman Malin | 2003 | SKÖVDE SS | AL5803 | 50 m | 1:19.56 | |
17 | 733 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | AM5202 | 50 m | 1:19.81 | |
18 | 848 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 50 m | 1:19.82 | |
19 | 812 | Stenberg Matilda | 2001 | SK 1970 | AS5401 | 50 m | 1:20.03 | |
20 | 871 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 1:20.13 | |
21 | 749 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | 1:20.23 | |
22 | 771 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 1:20.64 | |
23 | 594 | Baack Mette | 2000 | AGF | 0028AU | 50 m | 1:21.17 | |
24 | 699 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 50 m | 1:21.50 | |
25 | 704 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | AY5297 | 50 m | 1:21.58 | |
26 | 883 | Ström Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AD0602 | 50 m | 1:21.66 | |
27 | 607 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:21.84 | |
28 | 765 | Hackwitz Thindra | 2003 | MASS | BG9403 | 50 m | 1:22.04 | |
29 | 820 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 50 m | 1:22.06 | |
30 | 835 | Hasslin Klara | 2001 | TROLLHÄTTA | AF3201 | 50 m | 1:22.06 | |
31 | 886 | Wester Evelina | 2004 | UDDEVALLA | AO6204 | 50 m | 1:22.19 | |
32 | 755 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 1:22.33 | |
33 | 878 | Nestorin Alicia | 2002 | UDDEVALLA | BP3602 | 50 m | 1:22.41 | |
34 | 712 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | 1:22.78 | |
35 | 616 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | 1:23.09 | |
36 | 834 | Alström Daniella | 2003 | TROLLHÄTTA | AM7203 | 50 m | 1:23.37 | |
37 | 819 | Kapron Nikita | 2003 | SKÖVDE SS | AL2803 | 50 m | 1:23.74 | |
38 | 793 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | AZ7603 | 50 m | 1:23.80 | |
39 | 670 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | BK2202 | 50 m | 1:27.68 | |
40 | 753 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | AW3202 | 50 m | 1:27.97 | |
41 | 656 | Berlin Viola | 2002 | GÖTEBORG | BO9602 | 50 m | 1:28.11 | |
42 | 668 | Olsson Brandtvik Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 50 m | 1:30.12 | |
43 | 892 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | AB7204 | 50 m | 1:33.29 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 15:28 |