Program för S 71-Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
S 71 Cup |
|
Utskriftsdatum |
18 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
33 |
4 |
Ville Merlöv |
2005 |
AP2505 |
HS |
|
25m |
|
22 |
5 |
Charlie Arnell |
2005 |
AP5105 |
HS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
Oscar Stråth |
2005 |
AN5505 |
SK RAN |
|
25m |
|
123 |
4 |
Ville Nordqvist |
2004 |
AF2304 |
S 71 |
|
25m |
1:38.86 |
12 |
5 |
Filip Ljung |
2005 |
AP6305 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:10.21 |
36 |
6 |
Wille Palm |
2005 |
AN4105 |
HS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Herman Nilssen |
2001 |
|
Eidsvoll |
|
25m |
1:14.41 |
136 |
3 |
Philip Rantzow |
1999 |
AC7399 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:08.97 |
106 |
4 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
1:01.37 |
135 |
5 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
S 71 |
|
25m |
1:01.47 |
77 |
6 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.12 |
146 |
7 |
Peter Tufte |
2001 |
|
Eidsvoll |
|
25m |
1:26.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:19.54 |
76 |
4 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.19 |
91 |
5 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:13.04 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
Edward Gudmundsson |
2003 |
AS1703 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:31.99 |
145 |
4 |
Haakon Handegaard |
2003 |
|
Eidsvoll |
|
25m |
1:21.00 |
84 |
5 |
Oskar Lövberg |
2003 |
AC9903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.49 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
Chengyue Li |
2004 |
AR1704 |
SK RAN |
|
25m |
1:31.64 |
74 |
3 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:19.93 |
119 |
4 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
1:15.23 |
18 |
5 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖRBY SK |
|
25m |
1:18.94 |
143 |
6 |
Aidan Moore |
2004 |
|
Eidsvoll |
|
25m |
1:23.00 |
5 |
7 |
Vincent Grahn |
2004 |
AF0904 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
Yaser Sultan |
2005 |
AK5105 |
SK RAN |
|
25m |
1:42.09 |
83 |
3 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:34.20 |
58 |
4 |
Gabriel Hachem |
2005 |
AE0105 |
SK RAN |
|
25m |
1:30.38 |
90 |
5 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:31.93 |
65 |
6 |
Kim Larsson |
2005 |
AC0105 |
SK RAN |
|
50m |
1:40.60 |
25 |
7 |
Felix Ferm |
2005 |
AQ8505 |
HS |
|
25m |
1:57.15 |
|
|
Heat 8 (8) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Tim Andersson |
2006 |
AM5506 |
S 71 |
|
25m |
|
53 |
3 |
Ludvig Rohlin |
2006 |
AA9906 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:47.72 |
137 |
4 |
Anton Persson |
2006 |
AA2106 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:24.54 |
88 |
5 |
Jonathan Olofsson |
2006 |
AE5906 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:36.50 |
11 |
6 |
Elias Ljung |
2007 |
AD2707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
62 |
7 |
Emil Hjalmarsson |
2006 |
AF5306 |
SK RAN |
|
25m |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
18 februari 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:25 |
|