Ohjelma Falu SkinsGames 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag 26/2 Klockan 08.45 /Insim kl. 07.30)
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Falu SkinsGames |
|
Utskriftsdatum |
26 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
07:55 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:27 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Jonathan Svedberg |
2003 |
AW7703 |
SALA SS |
|
25m |
|
167 |
2 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:39.26 |
212 |
3 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.50 |
166 |
4 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.74 |
205 |
5 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
25m |
1:32.55 |
35 |
6 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:37.91 |
218 |
7 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:49.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.59 |
213 |
2 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.96 |
125 |
3 |
Gustaf Sandström |
2003 |
AP4703 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:13.91 |
160 |
4 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.58 |
117 |
5 |
Niels Herrmann |
2001 |
AV7901 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:13.23 |
22 |
6 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:14.61 |
315 |
7 |
Tim Carlberg |
2003 |
AI5503 |
SS04 |
|
25m |
1:20.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.46 |
11 |
2 |
Leo Penttilä |
2001 |
01B261 |
STRauma |
|
25m |
1:07.73 |
40 |
3 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:05.67 |
232 |
4 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:04.63 |
320 |
5 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
SS04 |
|
25m |
1:04.85 |
200 |
6 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.39 |
217 |
7 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
280 |
1 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:04.45 |
51 |
2 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
1:03.40 |
198 |
3 |
Anton Mylläri |
2001 |
AB9501 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.52 |
151 |
4 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
57.66 |
161 |
5 |
Marcus Johnsson |
2002 |
AN2502 |
SALA SS |
|
25m |
1:00.42 |
197 |
6 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.72 |
169 |
7 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:04.25 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
26 februari 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
07:55 |
|