Program för Arena USO 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
ARENA USO 2017 |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
08:26 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Frisim Dam A-B-C |
Försök (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Julia Voss |
2001 |
BR7401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
325 |
2 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:41.85 |
208 |
3 |
Wilma Andrée |
2004 |
AY2204 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:24.91 |
115 |
4 |
Hanna Månendahl |
2003 |
BW6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:24.47 |
275 |
5 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:24.60 |
233 |
6 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:27.92 |
226 |
7 |
Ella Lindblad |
2006 |
AZ1806 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
205 |
8 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
266 |
1 |
Tuva Adamsson |
2005 |
AN9805 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:19.94 |
215 |
2 |
Möja Flink |
2005 |
AH9605 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:18.98 |
114 |
3 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:17.97 |
235 |
4 |
Sofia Tranberg |
2006 |
AA9606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:17.39 |
55 |
5 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:17.86 |
15 |
6 |
Henriette Raestad |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:18.76 |
250 |
7 |
Moa Martinsson |
2002 |
BT8202 |
VARBERG |
|
25m |
1:19.04 |
271 |
8 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:23.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:16.87 |
176 |
2 |
Rebecka Larsson |
2003 |
BH1803 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:15.52 |
303 |
3 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:15.12 |
229 |
4 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:14.37 |
304 |
5 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:14.67 |
102 |
6 |
Alicia Fredriksson |
2005 |
AR5805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:15.13 |
313 |
7 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:15.99 |
124 |
8 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:17.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.61 |
287 |
2 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:13.19 |
104 |
3 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:12.55 |
119 |
4 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:12.19 |
97 |
5 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:12.43 |
184 |
6 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:13.03 |
306 |
7 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:13.52 |
288 |
8 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:14.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:11.91 |
92 |
2 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:10.13 |
181 |
3 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:09.82 |
251 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
50m |
1:09.62 |
298 |
5 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:09.68 |
223 |
6 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:10.08 |
2 |
7 |
Nora Ellingsen |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:11.37 |
199 |
8 |
Ellen Olofsson |
2000 |
BK3600 |
S 77 |
|
50m |
1:12.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:08.58 |
234 |
2 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:07.94 |
90 |
3 |
Louise Andersson |
2003 |
AY4203 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:07.51 |
7 |
4 |
Thea Askmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:07.21 |
192 |
5 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
1:07.26 |
111 |
6 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:07.63 |
239 |
7 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:08.21 |
156 |
8 |
Emilia Hedman |
2003 |
BE6803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:06.89 |
103 |
2 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:06.16 |
77 |
3 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:06.06 |
297 |
4 |
Tilda Nilsson |
2001 |
AW2601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.80 |
278 |
5 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.83 |
305 |
6 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:06.13 |
158 |
7 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.44 |
149 |
8 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:06.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:05.46 |
243 |
2 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.19 |
86 |
3 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:04.65 |
267 |
4 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.46 |
80 |
5 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:04.55 |
242 |
6 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.12 |
161 |
7 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:05.35 |
207 |
8 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:05.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.37 |
171 |
2 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.28 |
291 |
3 |
Juni Karfunkel |
2004 |
AO9404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.12 |
6 |
4 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:03.80 |
23 |
5 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
HS |
|
25m |
1:03.82 |
238 |
6 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.18 |
153 |
7 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:04.36 |
308 |
8 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.56 |
236 |
2 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.32 |
164 |
3 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.90 |
8 |
4 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:02.58 |
162 |
5 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.70 |
167 |
6 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.17 |
118 |
7 |
Alexandra Schyum |
2002 |
AN8202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:03.53 |
60 |
8 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:01.83 |
62 |
2 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:00.72 |
169 |
3 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
59.26 |
24 |
4 |
Stine Lise Stenseth |
1994 |
|
Bærum |
|
25m |
55.85 |
29 |
5 |
Kristine Bjellvåg Braathen |
2000 |
|
Asker SK |
|
25m |
56.82 |
30 |
6 |
Ingeborg Vassbakk Loyning |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
59.82 |
83 |
7 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:01.47 |
1 |
8 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:02.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
1:01.73 |
270 |
2 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:00.67 |
75 |
3 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
58.83 |
150 |
4 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
SK LAXEN |
|
25m |
55.50 |
26 |
5 |
Emilie Nyenget Lovberg |
1995 |
|
Bærum |
|
25m |
56.61 |
269 |
6 |
Felicia Andersson |
1997 |
AA2297 |
UDDEVALLA |
|
25m |
59.80 |
190 |
7 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
1:00.94 |
273 |
8 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Tilda Öman |
2000 |
AI7200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.71 |
74 |
2 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:00.03 |
27 |
3 |
Majken Smith |
1997 |
|
Bærum |
|
25m |
57.48 |
28 |
4 |
Hedda Oritsland |
1999 |
|
Bærum |
|
25m |
55.20 |
69 |
5 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
56.33 |
232 |
6 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
59.47 |
216 |
7 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:00.73 |
183 |
8 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:01.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 september 2017 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
08:26 |
|