Program for DM/JDM 2009
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 21, 100m Frisim Damer Junior |
Sponsor: Unos Kläder |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Lindborg Nathalie | 1991 | TRELLEB K | BN5691 | 50 m | 56.14 | |
2 | 237 | Ekelund Rebecka | 1992 | HS | AZ2492 | 25 m | 57.53 | |
3 | 178 | Lindborg Ida | 1994 | TRELLEB K | AB0494 | 25 m | 58.00 | |
4 | 274 | Finnman Una | 1991 | SK RAN | BL2891 | 25 m | 58.16 | |
5 | 303 | Larsson Johanna | 1993 | SJÖBO SS | AE0493 | 25 m | 58.54 | |
6 | 137 | Olsson Linnéa | 1994 | VELLINGE-N | BX0494 | 25 m | 58.60 | |
7 | 38 | Svensson Beatrice | 1992 | SK HAJEN | AF4892 | 25 m | 59.05 | |
8 | 28 | Johansson Emma | 1991 | SK HAJEN | AQ8691 | 25 m | 59.41 | |
9 | 83 | Börnfors Frida | 1994 | SK SYDSIM | AP9494 | 25 m | 59.55 | |
10 | 231 | Andersson Klara | 1991 | HS | AV2491 | 25 m | 59.65 | |
11 | 252 | Löfgren-Bengtson Emma | 1993 | HS | AR8493 | 25 m | 59.66 | |
12 | 286 | Westergren Louise | 1989 | SK RAN | BM3689 | 25 m | 59.67 | |
13 | 392 | Ljungdahl Vanessa | 1991 | MKK | BM0291 | 25 m | 59.75 | |
14 | 144 | Hörberg-Zdanowski Sandra | 1992 | POSEIDON | AH2492 | 25 m | 1:00.01 | |
15 | 241 | Gutestam Kim | 1989 | HS | BK8889 | 25 m | 1:00.09 | |
16 | 291 | Knutsson Eljena | 1992 | ÖSTERLEN | AE2892 | 25 m | 1:00.18 | |
17 | 398 | Fransson Anna | 1993 | MKK | AS3493 | 25 m | 1:00.21 | |
18 | 109 | Öhr Emilia | 1989 | SK LÖDDE | AF4489 | 25 m | 1:00.36 | |
19 | 393 | Stenquist Nathalie | 1991 | MKK | AK8691 | 25 m | 1:00.39 | |
20 | 162 | Lundahl Maria | 1991 | S 71 | AP5291 | 25 m | 1:00.44 | |
21 | 13 | Krämer Kajsa | 1993 | ÄNGELHOLM | AH6693 | 25 m | 1:00.45 | |
22 | 395 | Nilsson Charlotte | 1989 | MKK | AK4489 | 25 m | 1:00.56 | |
23 | 132 | Nilsson Caroline | 1991 | VELLINGE-N | AH6491 | 25 m | 1:00.90 | |
24 | 22 | Linné Johanna | 1993 | SS IDEN | AR0693 | 25 m | 1:00.91 | |
25 | 89 | Olsson Julia | 1993 | SK SYDSIM | AO2293 | 25 m | 1:00.97 | |
26 | 302 | Larsson Cecilia | 1993 | SJÖBO SS | AD1493 | 25 m | 1:01.09 | |
27 | 104 | Sylvander Filippa | 1992 | SK LÖDDE | AE3292 | 25 m | 1:01.24 | |
28 | 99 | Mähl Elin | 1994 | SK LÖDDE | AC4294 | 25 m | 1:01.49 | |
29 | 143 | Hyddmark Mathilde | 1991 | POSEIDON | AR1691 | 25 m | 1:01.78 | |
30 | 82 | Berlin Amelia | 1995 | SK SYDSIM | AB6895 | 25 m | 1:01.87 | |
31 | 43 | Eliasson Jenny | 1991 | YSTADS SS | AL4491 | 25 m | 1:02.11 | |
32 | 284 | Ngan Emma Tran | 1995 | SK RAN | AP1895 | 25 m | 1:02.20 | |
33 | 134 | Nord Ida | 1990 | VELLINGE-N | BS8490 | 50 m | 1:02.37 | |
34 | 164 | Otzen Hanne | 1993 | S 71 | AW2693 | 50 m | 1:02.56 | |
35 | 391 | Faxe Katarina | 1990 | MKK | AM0690 | 50 m | 1:02.60 | |
36 | 397 | Hinderup Lina | 1994 | MKK | BM9294 | 25 m | 1:02.63 | |
37 | 153 | Thaning Wilma | 1993 | POSEIDON | AS7693 | 50 m | 1:02.71 | |
38 | 29 | Jonsson Anna | 1993 | SK HAJEN | AH2693 | 50 m | 1:02.86 | |
39 | 31 | Kersmark Malin | 1989 | SK HAJEN | AP9889 | 50 m | 1:03.66 | |
40 | 401 | Malmberg Joy | 1993 | MKK | BE8293 | 25 m | 1:03.75 | |
41 | 399 | Barjandi Golnaz | 1993 | MKK | AH3693 | 25 m | 1:04.01 | |
42 | 324 | Enderle Isabelle | 1994 | KSLS | AG3494 | 50 m | 1:04.03 | |
43 | 1 | Andersson Ida | 1989 | SÖDERTÖRN | AR7289 | 50 m | 1:00.76 | EXT |
Skapad av WinGrodan 1.17.02 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |